Весняний Львів

  Маршрут
  Київ - Лвів - Київ
  Тип туру
  Весна
  Тури по Україні для школярів
  Тривалість туру
  3 дні
  Транспорт
  Залізна дорога
  Країни
  Україна
  Опис туру

  Пропонуємо до вашої уваги весняний Львів.

  Програма

  1 день. Київ-Львів.  Зустріч на з/д вокзалі. Посадка на потяг. Відправлення до Львова.

  2 день. Львів. Прибуття до Львова. Факультативний сніданок. Посадка в автобус оглядова автобусна екскурсія по Львову (приблизно 3,5 години). Оперний театр – Національний Драматичний театр ім. М. Заньковецької – Національний музей – Ринок сувенірів - Вежа крамарів - Львівська статуя «Свободи» - проспект Свободи - Пам’ятники поетам Адаму Міцкевичу та Тарасу Шевченку – готелі «Жорж» і «Європейський» - Латинська катедра – Каплиці Боїмів та Кампіанів – Костел та колегіум єзуїтів – комплекс площі Ринок – кав’ярня «Фреска» - Вірменський та дворики - Бандінеллі, Любомирських, К.Корнякта – ансамбль Успенської церкви - Домініканський костел – Порохова вежа – Оборонні мури та бастіони – Пам’ятники художнику Н. Дровняку, винахіднику гасової лямпи Я.Зегу та І.Лукасевичу, козаку І.Підкові - Будинок гауптвахти та «4 сезони». Вільний час. 14:00 Поселення у готель. Вільний час. Самостійно повернення в готель. Ночівля.

  3 день. Львів-Київ. Сніданок. Виселення з готелю (речі можливо залишити на рецепції або в штатному номері). 11:00 Пішохідна екскурсія «Дахи Львова». Оглядовий майданчик вежі ратуші (66 м та 408 сходинок) – найвище місце в старому місті Лева; Дах ресторану «Криївка» з розташованою на ньому справжньою зенітною гарматою; Верхній зал кнайпи «Гасова лямпа»; Два майданчики на та під розсувною завісою ВІП-ресторану «#36 По»; Майстерню шоколаду. Вільний час. Самостійно трансфер на вокзал. Посадка на потяг Інтерсіті +.  Відправлення до Києва. 
  Прибуття до Києва.

  Вартість туру: 1930 грн. + 1650 грн. квитки Укрзалізниці 
  У вартість входить: проживання 1 ніч у готелі Львова, розміщення 2-3х місне у номерах стандарт; харчування: 1 сніданок у готелі; екскурсії за маршрутом: автобусна оглядова по Львову, 1 піша екскурсія «Дахи Львова».
  Додатково оплачується: вхідний квиток до Личаківського кладовища - 35 грн./ос, Львівську ратушу – 15 грн/ос.; обіди від 150 грн.; особисті витрати.
   

  Ціна

  1930 грн. + 1650 грн. квитки Укрзалізниці.

  менеджер: Ніна Стаучан

  n@santvalentin.com.ua

  +380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)