Вінниця

Вінниця
Дворци Подолля
Неміров
  Маршрут
  Храм Пресвятої Діви Марії Ангельської, Преображенський монастир, палац Грохольських, гетьманська столиця, Ставка «Werwolf», тощо.
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тури по Україні для школярів
  Тривалість туру
  2 дні
  Транспорт
  Автобус
  Країни
  Україна
  Опис туру

  Храм Пресвятої Діви Марії Ангельської, Преображенський монастир, палац Грохольських, гетьманська столиця, Ставка «Werwolf», тощо. Тривалість: 2 дні.

  Програма

  1 день Київ – Вінниця Київ.  Виїзд з Києва на комфортабельному автобусі рано вранці.

  Вінниця.  Прибуття групи в Ставку «Вервольф», яка знаходиться біля с.  Стрижавка.  Зустріч і знайомство з гідом, екскурсія.  У 8 км від міста знаходяться залишки Ставки Гітлера «Werwolf», який був фактично копією центрального штабу-квартири Гітлера «Вольфшанце» в Східній Прусії.  Ставка призначалася для командування військовими діями на Східному фронті.  Це місце оповите безліччю таємниць і легенд.

  Оглядова екскурсія по Вінниці.  Унікальними і найдавнішими пам'ятниками міста вважаються «Мури» - залишки середньовічного комплексу захисних споруд для єзуїтського і домініканського монастирів.  Також Ви ознайомитеся з храмом Пресвятої Діви Марії Ангельської, Преображенським монастирем (ХVII ст.) І багато іншого.  Обід в міському кафе.  Розміщення в готелі.  Вільний час.  Факультативно, можливе відвідування «Музей міні транспорту», ​​«Зоопарк» або «Краєзнавчий музей».  Вечеря.  20: 00-22: 00 лазерне шоу «Roshen Фонтан».  Вінницький фонтан - єдиний в Україні і найбільший в Європі плаваючий фонтан, побудований в руслі річки Південний Буг у Вінниці біля острова Фестивальний.  Фонтан у Вінниці - це сильні струмені води в супроводі світлових лазерних ефектів, музики і відео-проекції на великому екрані.  Поселення в готель.  Ночівля.

  2 день Вінниця Сніданок.  Виселення з готелю.  Запрошуємо в подорож по величним палацам Поділля.  Перша наша зупинка в с.  Вороновиця, окрасою її безперечно є палац Грохольських із залишками парку.  Саме тут проживав і працював винахідник першого в світі літака Олександр Федорович Можайський.  Тут, на Поділлі, побачила світ перша модель літака.  Про це розповідає Музей історії авіації та космонавтики, який зараз розташовується в цьому палаці.

  Далі ми відвідуємо м Немирів, він був Гетьманської столицею в часи Юрія Хмельницького.

  Палац графині Щербатової - одна з головних визначних пам'яток Вінницької області.  палац вражає своєю парковим фасадом, уздовж якого розташовані мальовничі тераси для прогулянок.  Дух замку охороняють незворушні скульптури левів, що стоять біля центрального входу.

  Переїзд в м Тульчин.  Обід в кафе.  Екскурсія по території найбільшого палацу Східної Європи - палацу Потоцьких.  Тут С. Щ. Потоцький приймав польського короля Станіслава Августа Понятовського.  Можливо, саме тут граф вперше зустрів майбутню дружину Софію, на честь якої пізніше побудував парк в Умані, а поет О. Пушкін познайомився з дочками Потоцького Софією та Ольгою, яким присвятив "Євгенія Онєгіна" і "Бахчисарайський фонтан"

  Далі вирушаємо в с.Печера, де ми оглянемо старовинний водяний млин, дерев'яну церкву Різдва Богородиці XVIII століття, мавзолей Потоцьких - творіння відомого архітектора В. Городецького, прогуляємося по старовинної сходах до річки Буг, де побачимо неймовірні види порогів Бугу.  Повернення до Києва.

  Вартість тура: від 1530 грн.

  Ціна

  1530 гривень

  менеджер: Ксенія Стаучан

  ks@santvalentin.com.ua

  +380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)