Єгерсалок - Будапешт - Відень - Сентендре - Мішкольц-Тапольце

Будапешт
Вена
Сентендре
мишкольц-тапольце
эгерсалок
  Маршрут
  Єгерсалок - Будапешт – Відень – Сентендре – Мішкольц-Тапольце
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Осінь
  Весна
  Канікули
  Тривалість туру
  6 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Австрія
  Угорщина
  Опис туру

  Автобусний тур Австрія - Угорщина розкриває культуру сусідніх з нашою Україною країн. З цими країнами пов'язана велика частина нашої історії, а, коли ми дізнаємося історію - ми будуємо майбутнє.

  Саме тур в Будапешт - початок вашої подорожі, так як він один з популярних і старовинних міст Європи. У цьому турі ви зможете побачити такі пам'ятки як: пл. Героїв, пл. Трійці, Королівський палац, Рибальський бастіон, церква Матяша, в якій коронували угорських королів. 
  Але найважливіша особливість в Будапешті - Угорський парламент - це найпопулярніша визначна пам'ятка Угорщини. Якщо ви скажете Будапешт, то перше, що спадає на думку у всіх жителів Європи - Парламент. У будівлі 691 приміщення, 29 під'їздів, 13 ліфтів, а прикрашають його 365 веж і башточок. 
  Фасад будівлі звернений до берега Дунаю тому сфотографувати Будівля Угорського Парламенту, найкраще з річки, купивши квиток на кораблик по Дунаю. 

  Наступним в цій програмі тур до Відня. Ви зможете насолодитися прекрасними краєвидами міста, відвідати популярні пам'ятки Відня, такі як: палацовий ансамбль Хофбург, палацовий комплекс Бельведер, Собор святого Стефана, Віденська державна опера, Музейний квартал і ін. 
  А особливість туру до Відня - Шенбрунн. Це основна резиденція австрійських імператорів, на якій знаходяться багато цікавих об'єктів (палац, парк, лабіринт, японський сад, тріумфальна арка, пальмовий будинок, музей карет, зоопарк і багато іншого). 
  Зоопарк Шенбрунн - головний зоопарк Відня і самий старий зоопарк світу. Площа звіринця становить близько 17 гектарів.Сьогодні в його стінах живе близько 9 000 звірів, всього близько 700 видів. Тут обладнані тераріум і акваріум. Крім цього, тут також є поларіум і тропічний павільйон, в якому відтворена атмосфера справжніх джунглів. 

  Повертаючись до Будапешту хотілося б відзначити невелике місто Сентедре. Культурна столиця Угорщини, перлина Дунаю, місто-музей, місто художників - як тільки не називають містечко Сентендре, розташований в 20 кілометрах від Будапешта. На його площі в 44 кв. кілометра знаходиться 18 музеїв і близько десятка церков і ін. Причиною популярності цього містечка є знаменитий Музей марципанів. Усередині вас чекають експонати з марципану один фантастично іншого: Будапештський парламент, скульптура Майкла Джексона в повний зріст і тому подібні приголомшливі речі. 
  І це все - мала частина того, що ви можете побачити в дивовижному турі Будапешт-Відень!

  Програма

  1 день Київ - Ужгород. Збір групи на вокзалі. Виїзд з Києва поїздом.

  2 день Ужгород - Егерсалок - Будапешт. Прибуття в Ужгород. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. По дорозі відвідування спа-комплексу Егерсалок - На території комплексу знаходиться 17 відкритих і критих басейнів загальною площею 1900 кв.м. Переїзд до столиці Угорщини, Будапешт. Прогулянка на кораблику по Дунаю: мости й набережні в прекрасній ілюмінації. Незабутнє враження від яскраво освітленого нічного міста. Шикарні панорамні види, що відкриваються з головної річки Європи, занесені ЮНЕСКО до культурної спадщини людства. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Будапешт - Відень. Сніданок. (Факультативно) виїзд до Відня. Оглядова екскурсія по Відні. Під час автобусно-пішохідної екскурсії по історичному центру міста ми відвідаємо Будинок Хундертвассера. "Це будинок, який не відповідає жодним стереотипам і нормам. Це будинок був задуманий, спроєктований і оформлений художником як подорож в незвідану країну, де вікна мають свої права, де дерева на даху, де природа і людина зустрічаються для створення першого вільного будинку.. мрія, стає реальністю. Також побачимо пам'ятники, які пам'ятають славу столиці Великої Імперії Габсбургів: Ринг, Оперний театр, пл. Марії Терезії, Хофбург, Грабен, собор св. Стефана та ін. За бажанням відвідування зоопарку Шенбрунн: Зараз Віденський зоопарк Шенбрунн вважається одним з найсучасніших і найкращих зоопарків світу. Вольєри для тварин сконструйовані таким чином, що надають їм багато місця та умови, близькі до природних. Тут живуть понад 700 видів тварин - від сибірського тигра до коал і індійських носорогів. Повернення в Будапешт. Ночівля.

  4 день Будапешт. Сніданок. Оглядова екскурсія по Будапешту - «перлині на Дунаї», як називають одну з найкрасивіших столиць Європи. Під час екскурсії туристи познайомляться з визначними пам'ятками столиці: пл. Героїв, пл. Трійці, Пам'ятника 1000-річчя, Кріпосного району (Королівський палац, Рибальський бастіон, церква Матяша - місце проведення церемоній коронації й вінчання королів), знаменитим будинком Парламенту [логотип ЮНЕСКО], Будайського палацу, оглядового майданчика на гору Геллерт, Цитадель, вул. Ваци. По можливості відвідування базиліки св. Іштвана. Поїздка в Сентендре. Відвідування музею марципанів. Після екскурсії: відвідування Будапештського Аквапарку «Aquaworld»: Один з найвідоміших аквапарків з безліччю башточок і підвісних містків. Знаходиться в Пешті. Стилізований під індуїстські храми Камбоджі. Тут є копія найбільшого в світі храму Ангкор-Ват або Ангкорвоат. Спеціально для дітей передбачені ігровий майданчик, численні гірки та підігріваються басейни. Вільний час для шопінгу. Переїзд, в найвідоміше місто курорт Угорщини, Мішкольц-Тапольце. Ночівля.

  5 день Мішкольц-Тапольце-Ужгород. Сніданок. Відвідування унікальної, не тільки в Угорщині, але й в Європі, термальної купальні, де мінеральні води б'ють прямо зі скель, а світлові ефекти та підземна річка перетворюють купання в особливу насолоду ... (Не забудьте взяти з собою купальні приналежності!). Виїзд в Україну. Перетин кордону. Посадка і виїзд поїздом до Києва.

  6 день Прибуття до Києва за розкладом.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру:

  • для дітей: 185 € + 1880 гривень
  • для дорослих: 210 € + 1880 гривень

  У вартість входить: • проїзд: поїзд (купе - ціна ж / д проїзду може змінюватися у зв'язку з частими змінами тарифів), комфортабельний автобус (відео, аудіо, кондиціонер). • проживання: готель 3 *; • харчування: сніданки • екскурсії: за програмою; • супровід керівником групи, оформлення виїзних док.

  Додатково оплачуються: • вхідні квитки в музеї та факультативні екскурсії; • проїзд на міському транспорті (1-1,5 євро); обіди, вечері (приблизно 9-12 євро - за один.); • Візові послуги (якщо паспорт не біометричний) • Медична страховка по маршруту - 8 євро.

  Вартість вхідних квитків діти до 18-ти / дорослі після 18-ти: • Спа-комплекс Єгерсалок - 20 € • Купальні в Мішкольц-Тапольце - 20/24 € • Екскурсія до Відня - 35 € • Прогулянка на кораблику - 20 євро • Музей марципану + Сентендре - 12 € • Aquaworld - 25/30 € (до 14ти / після 14ти) • Віденський Зоопарк Шенбрунн - 22/29 €.

  Ціна

  185 євро

  Видео

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)