Закопане

Закопане
Закопане
Закопане
Закопане
Закопане
Закопане
Закопане
Маршрут
Закопане
Тип туру
Автобусні тури для школярів
Тривалість туру
8 днів
Транспорт
Автобус
Залізна дорога
Країни
Польща
Програма

1 день Виїзд потягом Київ - Пшемисль. Прибуття в місто Пшемисль. Пересадка в автобус і виїзд в Закопане. Прибуття в Закопане. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

2 день Сніданок. Факультативний виїзд на гірку Бялка Татранська, або будь-яку іншу за вибором. Вечеря. Дискотека. Ночівля.

3 день Сніданок. Факультативний виїзд на гірку Бялка Татранська, (або будь-яку іншу за вибором) на якій знаходитися 10 підіймачів з них 6 крісельних і 4 бугельних, з загальною довжиною трас понад 17 000 метрів. Кожен відвідав гірськолижний комплекс зможе знайти для себе відповідну трасу. Тут представлені від найлегших зелених трас, до складних — червоних. Є крісельний шести місцевий підіймач з підігрівом. А також поруч з гіркою знаходяться термальні джерела, де туристи після складного катального дня зможуть по-справжньому відпочити. Знімання інвентарю. Катання на лижах. Вечеря. Ночівля.

4 день Сніданок. Факультативний виїзд на гірку Бялка Татранська, або будь-яку іншу за вибором. Катання на лижах, санках. Вечеря. Ночівля.

5 день Сніданок. Катання на лижах, санках. Факультативний виїзд на гірку Бялка Татранська, або будь-яку іншу за вибором після катання - Виїзд на центральну вулицю Крупалувка, на якій туристи зможуть познайомитися з неймовірною різдвяною атмосферою курортного міста під акомпанемент вуличних акторів і національних ласощів. Відпочинок. Вечеря. Ночівля.

6 день Сніданок. Факультативний виїзд на гірку Бялка Татранська, або будь-яку іншу за вибором Вечеря. Дискотека. Ночівля.

7 день Сніданок. Факультативний виїзд на гірку Бялка Татранська або будь-яку іншу за вибором. Вечеря. Дискотека. Ночівля.

8 день Сніданок. Виїзд в м Пшемисль. Посадка на поїзд. Прибуття в г. Киев

Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму (заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування, на рівноцінні).

Вартість туру: До 16 років: 440 євро + ІНТЕРСІТІ - ціни за 01.01.2019 (1 клас - від 1850грн.) (2 клас - від 1600грн.) + гірськолижна страховка 470грн.

Після 16 років: 475 євро + ІНТЕРСІТІ - ціни за 01.01.2019 (1 клас - від 1850грн.) (2 клас - від 1600грн.) + гірськолижна страховка 470грн.

У зазначену вартість (на 1 чол.) Входить: ■ Проїзд поїздом (Київ-Пшемисль-Київ - ціни вказані за 01.01.2019, розклад ще не відкрито, можливе подорожчання орієнтовно на 25%). ■ Трансфер Пшемисль-Закопане-Пшемисль автобусом єврокласу, ■ Проживання в приватному пансіонаті "Siklawa" - 7 ночей. ■ 3, 4, 5 місне розміщення, номери з вигодами. ■ Харчування - двох разове (сніданок, вечеря). ■ Оформлення виїзних документів. ■ Страховка гірськолижна.

Дополнительно оплачиваются: ■ Консульські послуги посольства після 18 років. 35euro+ послуги візового центру 22euro(якщо немає біометричного паспорта) ■ Екскурсія до Кракова і / або Велічку ■ Вхідні квитки ■ Додаткове обслуговування автобусом на місці в Закопане (в межах Закопане і найближчих гірськолижних комплексів) ■ Прокат інвентарю ■ Кліматична такса - 0,5 euro / добу з людини.

Ціна

440 євро

менеджер: Кирило Стаучан

kirill@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)