Неимоверный Милан.

Гарда
Милан
Венеция
  Маршрут
  ВЕРОНА – СІМІРІОНЕ – “AQUARDENS” – МІЛАН – ВЕНЕЦІЯ – БУДАПЕШТ
  Тип тура
  Автобусные туры для школьников
  По странам
  Весенние туры
  Продолжительность тура
  7 дней
  Транспорт
  Автобус
  Железная дорога
  Країни
  Италия
  Венгрия
  Описание тура
  ВЕРОНА – СІМІРІОНЕ – “AQUARDENS” – МІЛАН – ВЕНЕЦІЯ – БУДАПЕШТ

  Дати туру: 24.03 – 30.03.2024; 25.03 – 31.03.2024. Без нічних переїздів.

  Без ночных переездов.

  Как вы думаете, где лучше встретить волшебный рассвет с чашечкой настоящего итальянского кофе? Конечно же, в Гардаленде, любуясь сказочными видами озера Гарда. Именно здесь можно почувствовать настоящий полет и прилив энергии. А она вам обязательно понадобится для того, чтобы ярко провести время в огромном парке развлечений для детей и взрослых. И скоро чрезвычайные впечатления от катания на невероятных горках постепенно перерастут в романтическую феерию чувств шекспировских героев. Путешествуя по узким итальянским улочкам и дворикам, погружаясь в вечную историю любви Ромео и Джульетты, вы откроете потрясающий мир путешествий. А какова Италия без изысканной красоты мировой моды, столицей которой является Милан. В этом городе наряду с величественными достопримечательностями архитектуры множество музеев, которые мы советуем вам обязательно посетить, а также побывать в оперном театре, прославленном настоящими бриллиантами мировой классической музыки – Карузо, Россини, Беллини, Пуччини, Верди и Каллас. А уже утром вас ждет дорога в город всех влюбленных. В Вероне, на площади у фонтана, обязательно нужно загадать желание, держа в руках монетку, может, и не одну, потому что впереди ждут 400 мостов, 118 волшебных островов и, конечно же, дружелюбные колоритные гондольеры канала della Guidecca. Венеция особенная во всем: на гондолах, которые специально созданы для мечтаний, поцелуев и объятий, можно путешествовать вечность, познавая душу этого города. Начните исполнять желание красиво вместе с Сант Валентином!

  Программа
  ВЕРОНА – СІМІРІОНЕ – “AQUARDENS” – МІЛАН – ВЕНЕЦІЯ – БУДАПЕШТ

  Дати туру: 24.03 – 30.03.2024; 25.03 – 31.03.2024. Без нічних переїздів.

  1 день. Київ – Мукачево. Виїзд в Мукачево потягом Київ-Солотвино орієнтовно о 16:00.

  2 день. Мукачево – Постойне. Прибуття в Мукачево. Посадка в автобус. Перетин українсько-словацького кордону. Переїзд по території Словаччини-Угорщини-Словенії. Розміщення у готелі. Ночівля.

  3 день. Постойне – Верона – Сірміоне (озеро Гарда) – «Aquardens». Сніданок.  Виїзд у Верону, піша прогулянка по Вероні, місто сонета Шекспіра «Ромео та Джульєтта». Тут ви зможете побувати у домах усім відомих персонажів, також побачити відомий балкон Джульєтти та поринути у світ знаменитого роману. Виїзд на одну з природних пам'яток Італії – найбільше озеро країни – Гарда, на півострові озера розмістився центр туризму місто Сірміоне – де розташований замок Скалігерів, який був збудований ще у XIII ст., місце, яке стане незабутнім для селфі. Також подивимося на грот Катуллу – приватний особняк давньоримської епохи. Виїзд у термальний парк «Aquardens»: самий великий термальний парк Європи (60 000 квадратних метрів): унікальний комплекс, який складається з 5 озер, які з’єднані між собою термальними річками по яким кожен відвідувач може подорожувати по термальному парку, декілька печер, а також сауни усіх видів. Для дорослих оздоровчі процедури насиченою водою, йодом, бромом, а також мінеральними солями. Розміщення у готелі. Ночівля.

  4 день Верона – Мілан.  Сніданок. Виїзд у Мілан.  Оглядова екскурсія Міланом - головним містом північної Італії, столиця мистецтва та моди, огляд символу міста Міланського собору. Поруч знаходяться Північний Палац, Тріумфальна арка, кінна статуя королю Вітторіо, Королівський палац, а також гордість Мілана та перлина світу – «Ла Скала» - найвідоміший оперний театр усіх часів і народів, прославлений Россіні та Белліні, Верді та Пуччіні, Карузо .... Вільний час. Виїзд у район Верони. Розміщення у готелі у районі Верони. Ночівля.

  5 день Венеція – Будапешт. Сніданок. Виїзд у Венецію. Екскурсія Венецією: найвідоміше і найромантичніше місто у світі, побудоване на 118 островах, з'єднане 400 мостами, під якими пропливають гондольєри, на катері по каналу della Guidecca, ми пройдемо на площу і собор Сан Марко, оглянемо міст Здихів, Палац Дожів, міст Ріальто. У вільний час можливо: відвідання "Палацу Дожів" - велика пам'ятка італійської готичної архітектури, одна з головних визначних пам'яток міста. Знаходиться на площі Святого Марка поруч із однойменним собором. Ця головна будівля Венеції була передусім резиденцією дожів республіки. Прогулянка на гондолі каналами - виконайте свою мрію і прокотіться в спільноті гондольєра каналами найромантичнішого міста Італії. Прощаємось із містом, прямуємо до столиці Угорщини – Будапешт. Розміщення у готелі. Ночівля.

  6 день Будапешт – Мукачево. Сніданок. Виїзд в Ужгород. Проходження кордону. Прибуття в Мукачево. Посадка на потяг.

  7 день Київ. Прибуття у Київ.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін у програму (заміна місць розміщення та екскурсійних об’єктів, а також порядок їх слідування, на рівноцінні - дати та екскурсійні об’єкти можуть бути змінені при зміні канікулярних дат).

  Вартість туру: до 18 років: 345 євро + 1950 грн. ж/д квитки / після 18 років: 380 євро + 1950 грн. ж/д квитки

  У вартість входить: проїзд потягом (купе – ціна ж/д проїзду може змінюватись у зв’язку з постійними змінами тарифів); автобусне обслуговування по маршруту; проживання у готелі 3*, 2-x; 3-х  місне розміщення, зі  зручностями у номері; харчування – сніданки, можливе додаткове харчування за дод. плату; оформлення виїзних документів; супровід керівником по усьому маршруту.

  Додатково сплачуються: (до 18 років/після 18 років): страхування - 8€; сity tax - 8€;

  навушники - 4€; вечері: орієнтовно в Угорщині та в Італії – 15-18€  (за кожен); Мілан – 35€;  “Aquardens” – (вартість чекаємо); Венеція – 35€; Верона - 15€; Сірміоне – 15€.

  У вільний час рекомендуємо: Палац Дожей - 20€ + аудіогід по бажанню 5,5€. Прогулянка на гондолі по каналам – 25€

  Цена

  345 евро

  Видео

  менеджер: Кирилл Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330

  Преимущества

  • Безопасность ребенка в поездке и страховка

   Безопасность ребенка в поездке и страховка

  • Видео и фото отчеты

   Видео и фото отчеты

  • Связь с менеджером и руководителем 24/7

   Связь с менеджером и руководителем 24/7

  • Комфортные условия в пути

   Комфортные условия в пути

  • Насыщенная программа и много локаций

   Насыщенная программа и много локаций

  • Профессионалы работающие с детьми

   Профессионалы работающие с детьми