Париж (Диснейленд + Лувр)

Диснейленд
Ейфель
Прага
Париж
  Маршрут
  КРАКІВ – ПРАГА – РЕЙМС – ПАРИЖ – ДІСНЕЙЛЕНД – НЮРНБЕРГ – ВРОЦЛАВ
  Тип тура
  Автобусные туры для школьников
  По странам
  Весенние туры
  Продолжительность тура
  9 дней
  Транспорт
  Автобус
  Железная дорога
  Країни
  Польша
  Франция
  Чехия
  Описание тура
  КРАКІВ – ПРАГА – РЕЙМС – ПАРИЖ – ДІСНЕЙЛЕНД – НЮРНБЕРГ – ВРОЦЛАВ

  Дати туру: 23.03-31.03.2024. Проходження кордону на потязі.  

  Знаете ли вы, что название «железная леди» имела не только Маргарет Тэтчер, но и Эйфелева Башня? Своеобразный символ и свидетель историй любви, она стала мечтой многих людей по всему миру. Хотите присоединиться к сообществу путешественников и получить истинное удовольствие от увиденного? Тогда в путешествие вместе с Сант Валентином! Мы делаем это наилучшим образом! Поездка в Париж будет незабываемой. Поразительно красивые виды Праги вместе с верхушками Ратуши, Пороховой Башни и архитектурных сооружений Вацлавской площади уже ждут вас. Далее отправляемся в Реймс, где находится знаменитое место коронации правителей Франции, от Людовика I Благочестивого до Карла X. Париж встретит величественной и грустной красотой Нотр Дам де Пари, островом Сите, мостом Александра III, Триумфальной Аркой. Понять, в чем главная загадка Версаля, и стать счастливым навсегда можно, прогуливаясь по аллеям в садово-парковом ансамбле Короля-Солнца Людовика XIV. А произведения искусства, которые находятся в Лувре… Они бесценны и ошеломляют своей красотой! Монмартр с его романтическими площадками, изысканными мраморными фигурами, небольшими уютными кафе – место, где можно почувствовать себя настоящим парижанином. И, конечно, как в таком долгом путешествии не нырнуть в водоворот активного отдыха. Посетите Диснейленд – шедевр Уолта Диснея! А дальше! Почему бы не продолжить развлекаться в огромном аквапарке Palm Beach в Нюрнберге. Начните создавать приятные воспоминания с Валентином!

  Программа
  КРАКІВ – ПРАГА – РЕЙМС – ПАРИЖ – ДІСНЕЙЛЕНД – НЮРНБЕРГ – ВРОЦЛАВ

  Дати туру: 23.03-31.03.2024. Проходження кордону на потязі.  

  Програма туру:

  1 день Київ-Пшемисль.  Виїзд потягом Київ – Пшемисль.          

  2 день Пшемисль-Прага. Прибуття в Пшемисль. Пересадка у автобус. Переїзд в Прагу. По дорозі невелика зупинка у Кракові. Розміщення  готелі в передмісті Праги. Ночівля.

  3 день Прага-Реймс. Сніданок. Оглядова екскурсія по центру Праги (1,5 години): Карлов міст, Старомістска пл., Ратуша, Порохова Вежа, Муніципальний дім, Вацлавська пл. Виїзд з Праги. Переїзд у Францію. Розміщення в готелі. Ночівля.

  4 день Реймс-Париж  Сніданок. Оглядова екскурсія по  городу коронації у регіоні Шампань – Ардени – Реймс, огляд Римського собору у котрому коронувались безліч королів Франції, починаючи с Людовика I Благочестивого у 816 році та аж до Карла X у 1825 году. Переїзд у столицю Франції – Париж. Оглядова екскурсія на автобусі по Парижу: острів Сите, собор Парижскої Богоматері, Люксембургский сад, Ейфелева вежа, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальна Арка, пл. Згоди, Опера, Вандомска пл., квартал ХХI століття «Дефанс». Факультативно: підйом на Ейфелеву вежу. Після екскурсії круїз на кораблику по Сіні. АБО Екскурсія вечірній Париж: дозволить Вам відкрити місто у вечірньому світлі ліхтарів. Подивившись Париж у день, ми рекомендуємо Вам подивитись його і ввечері, так як місто набуває зовсім іншого вигляду. Париж занурюється у вечірню ілюмінацію, що робить його ще більш романтичним та казковим. А Ейфелева вежа у світінні залишить незабутні спогади. Розміщення в готелі. Ночівля.

  5 день Париж-Версаль-Лувр. Сніданок. Виїзд у Версаль. – палацово-парковий ансамбль, колишня резиденція французьких королів, нині є передмістям Парижу та центром туризму світового значення. Повернення до Парижа. Відвідування Лувра - культовий музей, про котрий чув кожен з багатою історією колекціонування художніх та історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетингів та до наших днів. В Луврі збиралось усе - цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні и часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет та Ближній Схід, від античності до 1848 року. Екскурсіям по Монмартру. Сьогодні Монмартр залишається найколоритнішим місцем Парижа зі своєю енергетикою, атмосферою та неповторною привабливістю. Церкви та каплиці, музеї та галереї, площі та скульптури, театри та кабарі – все це Монмартр. У вільний час рекомендуємо: - підйом на оглядовий майданчик Монпарнас: пропонує вам побачити приголомшливу паризьку панораму, що відкривається з двох рівнів для відвідування: критого на 56-му поверсі та відкритого на панорамній терасі просто неба. За 38 секунд найшвидший ліфт у Європі підніме вас на 56 поверх. У сучасній та комфортній атмосфері повністю заскленого поверху ви побачите архітектурний ансамбль міста та його численні будівлі, щоб краще зрозуміти його історію та динаміку розвитку. Відкрийте собі столицю з іншого боку! АБО підйом на Ейфелеву вежу. Повернення до готелю. Ночівля.

  6 день Париж-Діснейленд. Сніданок. Виїзд у Діснейленд – на цілий день! Парк відпочинку та розваг. Діснейленд - це імперія добра, центр чарівної країни, створений уявою Уолта Діснея і втілений у життя. Нічний переїзд до Вроцлава.

  7 день Нюрнберг– Вроцлав. Факультативно: аквапарк “Palm Beach” в Нюрнберзі - це величезний аквакомплекс, який пропонує безліч водних розваг на відкритому повітрі і під дахом або прогулянка Нюрнбергом. Прибуття до Вроцлава – столиця Нижньої Сілезії. Місто розташоване на декількох островах, пов'язаних між собою понад 100 мостами. Розміщення в готелі. Ночівля.

  8 день Вроцлав-Пшемисль. Сніданок. Виселення із готелю. Шлях додому! Прибуття до Пшемисля. Посадка на поїзд Пшемисль – Київ.

  9 день Київ. Прибуття у Київ.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх проходження - на рівноцінні.

  Вартість туру:

  • Діти до 18ти років:            455 € + ж/д 4370 грн. купе або 2950 грн. сидячі ІНТЕРСІТІ 2 класу

  • Дорослі після 18ти років: 490 € + ж/д 4370 грн. купе або 2950 грн. сидячі ІНТЕРСІТІ 2 класу

  У вартість входить:  Проживання в готелях 2*-3* (ночівля в готелях у передмісті Парижу, Праги, Вроцлава) 2-3-4 містне розміщення, з усіма зручностями харчування: сніданки згідно програми

  екскурсійне обслуговування: Прага, Париж, Реймс з дипломованим гідом проїзд на потягу (купе або ІНТЕРСІТІ сидячі 2 класу) проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами оформлення виїзних документів. Супровід керівником по всьому маршруту.

  Додатково оплачується (до 18ти/після 18ти) (Бронювання за 3 тижні до виїзду):

  Монмартр – 10€; кораблик по Сіні – 20€ АБО Вечірній Париж – 15€; Диснейленд – 125€ Аквапарк у Нюрнберзі «Palm Beach» – 25/35€ або екскурсія Нюрнбергом - 15€; Версаль – 25/35€ (сади окремо за бажанням 10€), Лувр – 15/20€.

  У вільний час рекомендуємо: Ейфелева вежа 25€; Оглядова площадка Монпарнас – 20/25€. Додаткове харчування меню орієнтовно 14-17€ (за бажанням). Страховка по маршруту – 10€.

   

  Цена

  455 евро

  Видео

  менеджер: Кирилл Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330

  Преимущества

  • Безопасность ребенка в поездке и страховка

   Безопасность ребенка в поездке и страховка

  • Видео и фото отчеты

   Видео и фото отчеты

  • Связь с менеджером и руководителем 24/7

   Связь с менеджером и руководителем 24/7

  • Комфортные условия в пути

   Комфортные условия в пути

  • Насыщенная программа и много локаций

   Насыщенная программа и много локаций

  • Профессионалы работающие с детьми

   Профессионалы работающие с детьми