Диснеевский замок - Этнографический комплекс "Украинское Село" - Замок Радомысль

Замок Радомсль
Замок Радомсль
Діснеївський замок під Києвом
комплекс "Україське Село"
комплекс "Україське Село"
  Маршрут
  Київ - Диснеївський замок - етнографічний комплекс "Українське Село" - Замок Радомисль - Київ
  Тип тура
  Автобусные туры для школьников
  По странам
  Осень
  Туры по Украине школьников
  Продолжительность тура
  1 день
  Транспорт
  Автобус
  Країни
  Украина
  Описание тура

  Вартість туру: від 1080 грн

  У вартість входить: проїзд у комфортабельному автобусі, екскурсія в комплексі «Українське село» та вхідні квитки на територію, екскурсія в замок Радомисль та вхідні квитки.

  Программа

  Зустріч в зручному для вас місці.

  9:00 - посадка в автобус і відправлення на екскурсію. 
  10:00-10:30 – недалеко від села Гурівщина, ви побачите Диснеївський замок, який є в'їзними воротами на найвідомішу українську кіностудію - «Victoria Film Studios». Ви будете в захваті від приголомшливої споруди, відомої нам з дитинства. 
  11:45-13:15 - в селі Бузова Вам проведуть захоплюючу екскурсію по території етнографічного комплекса «Українське село». Там Ви зможете побачити майстерні народних ремесел, шість етнічних хат з  різних куточків України. Кожна область представлена своїми особливостями житла, інтер'єру, побуту. Також можна відвідати міні-зоопарк з домашніми тваринами та птицями. 
  13:15-13:45 – обід.
  15:00-17:00 – у місті Радомишль Ви відвідаєте Замок - музей Радомисль, в якому Вас чекає музей домашньої української ікони - єдиний у своєму роді в Україні. Під час екскурсії ви дізнаєтесь про призначення ікон і побачите образи, написані в різних областях країни професійними іконописцями й народними майстрами. Безліч ікон, котрі представлені тут, Ви НЕ побачите більше ніде, адже народні художники при написанні ікони часто керувалися власними уявленнями про духовний світ. 
  17:15 - посадка в автобус.
  19:15 – прибуття до Києва.

  Вартість туру:  від 1080 грн

  У вартість входить: проїзд у комфортабельному автобусі, екскурсія в комплексі «Українське село» та вхідні квитки на територію, екскурсія в замок Радомисль та вхідні квитки.

  Додатково: ви можете відвідати зоопарк на території комплексу «Українське село» -  35 грн.; комплексний обід - 200 грн. з особи; Також можливо замовити майстер-клас з гончарства від 210 грн. з особи.

  Цена

  від 1080 грн

  менеджер: Ксения Стаучан

  ks@santvalentin.com.ua

  +380960303330