Краков – Дрезден – Берлин (аквапарк Tropical Islands) – Прага – Вроцлав

Дрезден
Дрезден
Прага
Krakow
Krakow
Tropical Islands
  Маршрут
  Краків – Дрезден – Берлін (аквапарк “Tropical Islands”) – Прага – Вроцлав
  Тип тура
  Автобусные туры для школьников
  По странам
  Осень
  Каникули
  Продолжительность тура
  7 днів
  Транспорт
  Автобус
  Железная дорога
  Країни
  Германия
  Польша
  Чехия
  Описание тура

  Краків – Дрезден – Берлін (аквапарк “Tropical Islands”) – Прага – Вроцлав

  Дати туру: 29.10-04.11.2023. Без нічних переїздів. Прохід кордону на потязі.

  Программа

  Краків – Дрезден – Берлін (аквапарк “Tropical Islands”) – Прага – Вроцлав

  Дати туру: 29.10-04.11.2023. Без нічних переїздів. Прохід кордону на потязі.

  Програма туру:

  1 день Київ - Перемишль. Виїзд потягом Київ – Перемишль.

  2 день Перемишль - Дрезден. Прибуття в Перемишль, посадка в автобус. Проходження кордону. На шляху коротка зупинка у Кракові. Ми покажемо Вавель – королівську резиденцію на березі Вісли. Виїзд до Дрездену. Прибуття до Дрездену. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Дрезден. Сніданок. Оглядова екскурсія по Дрездену – стародавню столицю Саксонії, «чудове місто». Ви зможете побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, опера Земпера і набережну «Брюльська тераса», яка називається «балконом Європи» за те, що звідти відкривається чудовий краєвид на інший берег Ельби. Відвідування Дрезденської картинної галереї – колекція європейського живопису 15–18 ст. Своєю всесвітньою славою музей зобов'язаний колекції картин художників Італії та Нідерландів. Повернення до готелю. Ночівля.

  4 день Дрезден - Берлін - Дрезден.  Сніданок. Виїзд до Берліна. Знайомство зі столицею та одним із найбільших міст Німеччини. Берлін це друге місто в Європі за населенням і п'яте за площею. Оглядова екскурсія Берліном: Берлінська стіна, Олександрплатц, Кафедральний собор, острови музеїв, вулиця Унтер ден Лінден, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг.

  Відвідування аквапарку «Tropical Islands» - унікальний комплекс утворюють тропічний ліс "Квітковий світ", басейн "Південне море" з островами, басейн "Лагуна Балі", водоспади, джакузі, піщаний пляж (860 кв.м.), східний базар та тропічна. село, що складається з кількох тематичних зон: "Таїланд", "Малайзія/Борнео", "Балі", "Полінезія", "Конго" та "Амазонка". У кожній із них є кафе. В аквапарку створено тропічний клімат та підтримується температура повітря не нижче 25 градусів, води – 28 градусів! Повернення до готелю. Ночівля.

  5 день Дрезден - Прага - Вроцлав. Сніданок. Виїзд до Праги. Оглядова екскурсія старою доброю Прагою, містом, яке неможливо не любити. Ви побачите "серце" цього міста - Вацлавську і Староміську площу, собор Святої діви Марії, міську ратушу з чудовим астрономічним годинником, Карлів міст, Страгівський монастир, Празький Град (ансамбль Королівського палацу, собори Св. Віта та Св. Іржі, Золота вулиця), Порохову вежу, Муніципальний будинок та багато іншого. У вільний час ми рекомендуємо Вам пообідати у чудових чеських ресторанах та зайнятися шопінгом. Вільний час для відвідування музеїв. Галерея Празького Граду (колекція налічує близько 40 тисяч витворів мистецтва). Музей Альфонса Мухи, відомого художника-модерніста. Виїзд у Вроцлав. Розміщення в готелі. Ночівля.

  6 день Вроцлав - Перемишль. Сніданок. Виселення із готелю. Шлях додому! Прибуття до Перемишля. Посадка на поїзд Перемишль – Київ.

  7 день Київ Прибуття у Київ.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми (заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхнього прямування, на рівноцінні).

  Вартість туру:  до 18 років: 330 євро + з/д 4370 грн. квитки на потяг Київ - Перемишль - Київ (вагони купе). ■ Після 18 років: 365 євро + з/д 4370 грн. квитки на потяг Київ – Перемишль - Київ (вагони купе).

  АБО + 1930 грн. Київ – Львів – Київ (вагони купе).

  У вартість входить: Проїзд потягом (купе – ціна залізничних білетів може змінюватися у зв'язку з частими змінами тарифів) Автобусне обслуговування за маршрутом Проживання у готелі 3*, двомісне, тримісне розміщення, номери зі зручностями у номері, Харчування (сніданки) можливе додаткове харчування за додаткову плату (орієнтовно 15 євро за одне) оформлення виїзних документів. супровід керівником за маршрутом. Оглядова екскурсія в Дрездені.

  Додатково оплачується: Виїзд у Берлін – 35 євро Аквапарк “Tropical Islands” – 50 євро Виїзд у Прагу – 30 євро Відвідування Дрезденської Картинної Галереї – 10 євро.  Страховка за маршрутом – 5 євро.

  У вільний час рекомендуємо: Вхідний квиток у Галерею Празького Града – 10 євро Вхідний квиток у Музей Альфонса Мухи – 15 євро. Національний музей – 5 євро. Історичний музей – 5 євро.

  Цена

  330 євро

  менеджер: Кирилл Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330