Незабываемый Амстердам

  Маршрут
  Краків – Берлін – Амстердам (Музеї Мадам Тюссо, This is Holland) – парк квітів «Кекенкоф» – парк розваг “Efteling” – Гаага – Мадюродам – Роттердам – Tropical Islands – Вроцлав
  Тип тура
  Автобусные туры для школьников
  По странам
  Весенние туры
  Каникули
  Продолжительность тура
  9 дней
  Транспорт
  Автобус
  Железная дорога
  Країни
  Нидерланды
  Германия
  Описание тура
  Незабутній Амстердам

  Краків – Берлін – Амстердам (Музеї Мадам Тюссо, This is Holland) – парк квітів «Кекенкоф» – парк розваг “Efteling” – Гаага – Мадюродам – Роттердам – Tropical Islands – Вроцлав

  Дати туру: 24.03 – 01.04.2024. Прохід кордону на потязі.

  Программа
  Незабутній Амстердам

  Краків – Берлін – Амстердам (Музеї Мадам Тюссо, This is Holland) – парк квітів «Кекенкоф» – парк розваг “Efteling” – Гаага – Мадюродам – Роттердам – Tropical Islands – Вроцлав

  Дати туру: 24.03 – 01.04.2024. Прохід кордону на потязі.

  1 день. Київ – Пшемисль. Зустріч на залізничному вокзалі у Києві, посадка у потяг. Проходження україно-польського кордону на потязі.

  2 день. Пшемисль – Краків – Берлін. Транзитний переїзд, коротка зупинка у Кракові. Транзит по території Польщі та Німеччини, розселення в готелі. Ночівля.

  3 день. Берлін – Амстердам. Сніданок. Оглядова екскурсія по Берліну: столиці й одного з найбільших міст Німеччини. Це друге місто в Європі за кількістю населення і п'яте за площею.  Берлінська стіна, Олександрівська площа, Кафедральний собор, острова музеїв, вулиця Унтер ден Лінден, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг. Переїзд у Амстердам. Пізнє прибуття. Розміщення в готелі на околицях Амстердама. Ночівля.

  4 день. Амстердам – Гаага – Мадюродам – Роттердам – Кекенкоф. Сніданок. Виїзд до Гааги – неофіційної столиці Голландії. Ви побачите будівлю парламенту, резиденцію королеви, Палац Миру, де засідає міжнародний суд ООН. Потім ми відвідаємо "Північну Рів'єру" - Схевенінген - найпопулярніше в Голландії курортне містечко, яке входить до складу Гааги. Трохи відпочинимо та прогуляємося берегом Північного моря.

  Відвідування парку мініатюр в Схевенінгені, “Мадюродам” – Модель голландського міста в масштабі 1:25, складається з типового нідерландських будівель і споруд, оригінали яких знаходяться в різних частинах Нідерландів. Праця над деякими експонатами займала до 4 років.

  Переїзд до найбільшого королівського парку тюльпанів у світі – Кекенкоф. Це унікальний парк, який сьогодні має 32 гектари території на якому висаджено 7 млн. квітів, серед яких 4.5 мільйони тюльпанів більше ста різних сортів та 2500 тисяч дерев. Також, у парку  є 15 чудових фонтанів, 32 мости, 280 лавок, 15 кілометрів пішохідних доріжок і 4 павільйони, в яких проводяться справжні квіткові шоу і виставки.  Ночівля.

  5 день. Амстердам – “Efteling” – Роттердам. Сніданок. Виїзд у парк чудес «Efteling». Він є одним із найстаріших тематичних парків розваг світу, який щороку відвідує понад 4 мільйони відвідувачів. Більшість атракціонів та розваг парку створені за мотивами відомих нідерландських казок: тут оживають герої братів Грімм, Шарля Перро та Андерсена. Розміщення в готелі.

  Виїзд у Роттердам - другий за величиною містом у Нідерландах та містом з найбільшим у Європі портом для кораблів. За бажанням підйом на високу 165 метрову телевежу Роттердама, звідки відкривається краєвид на нічний Роттердам. Розміщення в готелі. Ночівля.

  6 день. Амстердам – Мадам Тюссо – “This is Holland”. Виїзд у Амстердам – на цілий день. Оглядова прогулянка на кораблику центром Амстердаму. Під час екскурсії по каналу в Амстердамі ви будете вражені чудовими будинками 17 століття біля каналу, старими купецькими будинками Голландського золотого віку, чарівними мостами та голландськими велосипедистами, які їздять по каналах. Але Амстердам — це набагато більше, ніж просто старі будівлі — багато нових архітектурних шедеврів було побудовано вздовж Піт-Гейнкаде на річці Ей.  Відвідування музеїв за бажанням та вільний час. Музей Мадам Тюссо - музей воскових постатей у лондонському районі Марілебон, створений у 1835 році скульптором Марією Тюссо. Має філії у 23 інших містах. This is Holland - Атракціон-симулятор польоту 5D з ефектами вітру та води за відомими пам'ятками Голландії. Обід. Вільний час для шопінгу. Нічний переїзд у Вроцлав.

  7 день. Берлін (Tropical Islands) – Вроцлав. Виїзд в найбільший аквапарк у Європі  «Tropical Islands» - унікальний комплекс утворюють тропічний ліс "Квітковий світ", басейн "Південне море" з островами, басейн "Лагуна Балі", водоспади, джакузі, піщаний пляж (860 кв.м.), східний базар та тропічна. село, що складається з кількох тематичних зон: "Таїланд", "Малайзія/Борнео", "Балі", "Полінезія", "Конго" та "Амазонка". У кожній із них є кафе. В аквапарку створено тропічний клімат та підтримується температура повітря не нижче 25 градусів, води – 28 градусів! Виїзд у Вроцлав. Розміщення в готелі. Ночівля. 

  8 день. Вроцлав – Пшемисль. Сніданок. Виселення із готелю. Шлях додому! Прибуття до Пшемисля. Посадка на поїзд Пшемисль – Київ. Проходження польсько-українському кордоні на потязі.

  9 день. Київ. Прибуття у Київ.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні. Кількість часу в Амстердамі залежить від злагодженості групи.

  Вартість туру: до 18ти: 495 євро + 3875 гривень (квитки Київ – Пшемисль – Київ, потяг купе) / після 18ти: 530 євро + 3875 гривень (квитки Київ – Пшемисль – Київ, потяг купе)

  У вартість входить: проїзд: поїзд (купе), комфортабельний автобус єврокласу (кондиціонер, відео / аудіо); проживання готель 2-3*; харчування – сніданки (додаткове харчування бронюється до виїзду та узгоджується заздалегідь); супровід керівником по всьому маршруту; оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються (до 18ти/після 18ти): страхування – 7€; Берлін – 15€; прогулянка на кораблику центром Амстердама – 25€; королівський парк квітів Кекенкоф – 25€; Гаага – 20€;  Мадюродам - 15€; Tropical Islands - 45€; парк розваг “Efteling” – 35€; обіди / вечері орієнтовно 12-15€ (один, меню та кількість відправляється до початку туру);

  За бажанням: Вхідні білети у За бажанням: вхідні білети у Мадам Тюссо – 17е, This is Holland – 17e. Телевежа Роттердам з ліфтом - 25€.

  Цена

  495 евро

  менеджер: Кирилл Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330