Луцк

Луцьк
Луцьк
Дубно
Тараканівський форт
Острог
Клевань
  Маршрут
  Київ - Острог - Клевань - Луцьк - Дубно - Тараканів - Київ
  Тип тура
  Автобусные туры для школьников
  По странам
  Туры по Украине школьников
  Продолжительность тура
  2 дні
  Транспорт
  Автобус
  Железная дорога
  Країни
  Украина
  Программа

  Виїзд з Києва на автобусі. Переїзд в місто Острог. Обід у кафе міста. Острог – один із найстаріших міст України, вотчина князів Острозьких. Під час екскурсії містом відвідаємо Державний історико-культурний заповідник "Острог": Острозький замок XIV століття, музей книги (Луцька вежа XVI століття) – саме в Острозі було видано першу слов’янську Острозьку Біблію. Місто також відоме своєю Острозької Академією, першим слов’янським вищим навчальним закладом, яку ми також відвідаємо.
  Переїзд у Клевань. Найнесхожішим на всі інші об’єкти в нашому турі стане одне з найромантичніших місць нашої країни – Тунель кохання. Він складається зі сплетених між собою дерев над залізницею, якою зрідка їздять потяги. Саме вони і зробили тунель правильної красивої геометричної форми. Переїзд до Луцька. Поселення в готелі в центрі міста. Вільний час. Ночівля.

  2-й день. Луцьк-Дубно-Тараканів-Київ
  Сніданок у готелі. Екскурсія по місту Луцьк, де подивимося один із найбільш вражаючих замків України – Замок Любарта, що був побудований ще в XIII столітті. Зараз тут діє унікальний музей дзвонів і музей книги.
  Переїзд в Дубно. Обід у кафе міста. Екскурсія в Дубенський замок XV століття. Свого часу він був могутньою фортифікаційною спорудою, адже замок був резиденцією багатьох польських князів. 
  Переїзд  у Тараканів. Екскурсія у Тараканівський форт. було збудовано у 1890 році для захисту Львівської залізниці, і мав він форму ромба. Форт мав все: і пекарню, і баню, і лазарет, туалети і каналізацію, водопровід і вентиляцію. У 1899 було підключено електричне освітлення, а у 1901p. – телефон. Це ціле підземне місто, що мало 4 поверхи під землею, до якого треба було пробиратися підземними ходами...Повернення до Києва. 
    
  Вартість туру : під запит (група від 20 осіб).

  У вартість входить: Проїзд комфортабельним автобусом, Супроводження групи професіональним груповодом-гідом, оглядова екскурсія у Луцьку, у Тараканів, у Дубно та Острозі, 1 ніч у готелі + сніданок.
  Додатково оплачується: Вхідні квитки за програмою, обіди; вечері; особисті витрати.

  Цена

  під запит

  менеджер: Ксения Стаучан

  ks@santvalentin.com.ua

  +380960303330