Осенний Львов

Львів
Львів
Львів
Львів
Львів
Львів
  Маршрут
  Київ - Львів - Київ
  Тип тура
  Осень
  Туры по Украине школьников
  Продолжительность тура
  3 дні
  Транспорт
  Железная дорога
  Країни
  Украина
  Описание тура

  Пропонуємо Осінній Львів!

  Программа

  1 день. Київ-Львів.  Зустріч на з/д вокзалі. Посадка на потяг. Відправлення до Львова.

  2 день. Львів. Прибуття до Львова. Факультативний сніданок. Посадка в автобус оглядова автобусна екскурсія по Львову (приблизно 3,5 години). Оперний театр – Національний Драматичний театр ім. М. Заньковецької – Національний музей – Ринок сувенірів - Вежа крамарів - Львівська статуя «Свободи» - проспект Свободи - Пам’ятники поетам Адаму Міцкевичу та Тарасу Шевченку – готелі «Жорж» і «Європейський» - Латинська катедра – Каплиці Боїмів та Кампіанів – Костел та колегіум єзуїтів – комплекс площі Ринок – кав’ярня «Фреска» - Вірменський та дворики - Бандінеллі, Любомирських, К.Корнякта – ансамбль Успенської церкви - Домініканський костел – Порохова вежа – Оборонні мури та бастіони – Пам’ятники художнику Н. Дровняку, винахіднику гасової лампи Я.Зегу та І.Лукасевичу, козаку І.Підкові - Будинок гауптвахти та «4 сезони». Вільний час. 14:00 Поселення у готель. Вільний час. Самостійно повернення в готель. Ночівля.

  3 день. Львів-Київ. Сніданок. Виселення з готелю (речі можливо залишити на рецепції або в штатному номері). 11:00 Початок пішої екскурсії "підземелля стародавнього Львова" - (костел Єзуїтів, Аптека – музей, Домініканський монастир) – це подорож в окреме загадкове, часами містичне, інколи романтичне життя нашого міста. На вас чекають: • Заплутані таємничі лабіринти підземного світу Львова; • Захоплюючі розповіді про реальні та легендарні особистості минулого, котрі жили, переховувалися, страждали, чи мали бути поховані у львівських підземеллях; • Несподівані відкриття та маловідомі тепер реліквії з минулого; • Знайомство з цікавими деталями побуту, життя, способів лікувань, розваг та, навіть, катувань з часів середньовіччя. Вільний час. Самостійно трансфер на вокзал. Посадка на потяг Інтерсіті+. Відправлення до Києва. Прибуття в Київ приблизно о 22:00.

  Вартість туру: від 2270 грн. + від 1750 грн. квитки Укрзалізниці (вартість туру залежить від кількості туристів)
  У вартість входить: проживання 1 ніч у готелі Львова, розміщення 2-3 місне у номерах стандарт; харчування: 1 сніданок у готелі; екскурсії за маршрутом: автобусна оглядова по Львову, 1 піша екскурсія "підземелля стародавнього Львова".
  Додатково оплачується: вхідний квиток до Личаківського кладовища - 35 грн./ос, Львівську ратушу – 15 грн/ос.(за можливістю), у Костел Єзуїтів, Аптека-Музей, Домініканський Монастир - 130 грн.; обіди від 150 грн.; особисті витрати.

  Цена

  від 2270 грн.

  менеджер: Ксения Стаучан

  ks@santvalentin.com.ua

  +380960303330