SKI & Zakopane

Закопане
Закопане
Закопане
Закопане
Закопане
Закопане
Закопане
  Маршрут
  Закопане
  Тип тура
  Автобусные туры для школьников
  По странам
  Зимние туры
  Продолжительность тура
  9 днів
  Транспорт
  Автобус
  Железная дорога
  Країни
  Польша
  Описание тура

  Дати туру: 02.01-08.01.2024.
  менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

  Программа

  Дати туру: 02.01-08.01.2024.

  1 день. Київ – Закопане. Посадка на автобус у Києві. Виїзд автобусом у Закопане. Проходження україно-польського кордону. Прибуття у Закопане. Розміщення у віллі в районі Закопане. Пізня вечеря. Ночівля.

  2 - 5 день. Закопане. Сніданок. Факультативний виїзд на гірку Бялка Татранська, (або будь-яку іншу на вибір) на якій знаходиться 10 підйомників з них 6 крісельних та 4 бугельних, із загальною довгою трас понад 17 000 метрів. Кожен гірськолижний комплекс, що відвідає, зможе знайти для себе підходящу трасу. Тут представлені від найлегших зелених трас до складних - червоних. Є крісельний шестимісний витяг з підігрівом. А також поряд із гіркою знаходяться термальні джерела, де туристи після складного катального дня зможуть по-справжньому відпочити. Оренда інвентарю. Катання на лижах. Обід. Вечеря. Відпочинок у компанії друзів / настільні ігри (Мафія; UNO; Alias та інші) / дискотека.  Ночівля.

  6 день. Закопане. Сніданок. Вільний час. Обід. Посадка у автобус виїзд до м. Києва. Проходження польсько-українського кордону. Нічний переїзд.

  7 день. Київ. Прибуття у Київ.

  АНІМАЦІЙНА ПРОГРАМА: Ранкові запальні руханки; майстер-класи з катання на лижах, створення святкової листівки, чарівні янголи; Квест «Загадкова Зима»; Вечір знайомств, Казкове шоу, Зимовий бал, Вечір ігор та запальні дискотеки!

  Додатково можна замовити виїзні екскурсії.

  • Термальні джерела Chochołowskie Termy. Термальний курорт в Хохолові є одним з найбільших комплексів для відпочинку біля підніжжя татранских гір. Комплекс розташований між Вітвом та Хохолувом за 15 км від центру Закопане. Тут працює понад 30 критих та відкритих басейнів, у тому числі 8 гідромасажних, із загальною площею всієї поверхні води 3000 м2. На особливу увагу заслуговує лікувальна зона, в якій знаходяться бочки з водою насиченою сірководнем і термальний басейн із солено-йодованою водою.

  • Виїзна екскурсія до Королівські соляні шахти “Величка” – це одна з найцінніших пам'яток матеріальної та духовної культури на польських землях, яка щорічно відвідує понад мільйон туристів з усього світу. Соляна шахта, яка відображає методи видобутку солі протягом семи століть, є коридорами та галереями на семи підземних рівнях на глибині від 57 м. до 198 м., загальною довжиною понад 200 км. Переїзд до Кракова. Оглядова екскурсія Старим містом. Це культурна та туристична столиця Польщі. Варто пройтися вузькими вулицями міста, обійти його величезну Ринкову площу, оглянути старовинні костели, побачити Королівський замок, відчути його атмосферу і зрозуміти, чому саме Краків так люблять поляки.

  • Виїзна екскурсія до Аквапарку "Park Wodny" - один з найбільших аквапарків в Європі з озонової термальною водою. До послуг відвідувачів: 3 басейни загальною площею 2000 м2, з водними масажними струменями, установки для гідромасажу, дика річка, джакузі з соляною водою, басейн з морською водою. Також безліч закритих гірок, таких як - "Саламандра", "Торнадо" та інші.

  • Виїзд до парку розваг Energylandia (парк відчинено з 05.01 по 07.01.2024): найбільший парк розваг у Польщі розміром 26 гектарів, відкриття якого було 14 липня 2014 р., у парку безліч атракціонів, включаючи американські гіркі, водні атракціони, каруселі та інші, парк поділений на три зони Дитяча, Сімейна Екстремальна залежно від екстремальності гирок.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру до 18ти років 375 євро (після 18ти років доплата 35 євро).

  У вартість входить: проїзд: комфортабельний автобус євро класу (кондиціонер, відео / аудіо); проживання у віллі 3-4-5 місне проживання; харчування – триразове; супровід керівником по всьому маршруту; оформлення виїзних документів; анімаційна програма.

  Додатково оплачуються: гірськолижне страхування компанія “ІНГО” (чекаємо на вартість); Додатково можна замовити: Chochołowskie Termy – басейни 3 години (чекаємо на вартість); Краків - 25€ (Краків + Energylandia 50€ -до 18ти та 60€ після 18ти років або аквапарк "Park Wodny" 2 години  -  15€;); соляні шахти “Величка” -  до 18ти - 35€, після 18ти - 40€.

  Цена

  375 евро

  менеджер: Кирилл Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330