15.7 Різдвяні канікули в Польщі! | Туроператор Сант Валентин. Екскурсії по Європі для школярів.

Кращий оператор дитячих та молодіжних програм!  

+380-44-486-7121 багатоканальний

15.7 Різдвяні канікули в Польщі!

Images
Title:
15.7 Рождественские каникулы в Польше!
Тип туру: 
Автобусні тури для школярів по Європі
Зимові канікули
Транспорт: 
автобус
з/д
Tags: 
Польша рождество экскурсии школьники

Tabs

Описание тура

Діти <Транспорт> Поїзд - автобус

Львів - Люблін - Варшава - Краків - Львів

менеджер: Наталія Батушан batusya@santvalentin.com.ua

Программа тура
Дата
05.07.2019
1 день
Київ-Львів.

Виїзд з Києва, поїздом № Київ-Львів.

2 день
Львів - Люблін - Варшава.

Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. Виїзд до Любліна - старовинне місто Польщі, - унікальним злиттям польської, єврейської, литовської і білоруської культур, доповнюють один одного ... Сьогодні Люблін - бадьорий і жвавий університетське місто, сюди приїжджають вчитися і відпочивати 80 тис. Студентів. Пішохідна екскурсія по історичному центру Любліна *. Серце Любліна - це його старе місто, внесений до списку пам'яток історії, з його багатовіковими кам'яницями (так називають старі будинки), вузенькими вуличками, архітектурними пам'ятками: Краківська брама, Домініканський монастир, Кафедральний Собор, Старий Театр ... Переїзд в столицю Польщі - Варшава. Розміщення в готелі. Ночівля.
 

3 день
Варшава - Краків.

Сніданок. Виселення з готелю. День в Варшаві. Це найбільший в країні місто розташоване на відстані 260 кілометрів від узбережжя Балтійського моря і в трьохстах кілометрах від Карпат на річці Вісла. Оглядова екскурсія по історичному центру Варшави *: зачаровує краса реконструйованого за старими фотографіями, малюнками, архітектурним кресленням Старого міста, Королівського шляху і колишніх королівських парків, Палац Культури та Музей Варшавського повстання - все це залишить у вас масу сильних вражень від відвідин цього чудового міста. Вільний час. Переїзд в місто на берегах Вісли - Краків (після 20:00). Розміщення в готелі. Ночівля.
 

4 день
Краків

Сніданок. День в Кракові. Місту, якого більше тисячі років і половину цього часу він був столицею країни. Сьогодні це третій за величиною місто Польщі і вважається серцем і душею Польщі! Домом для багатьох найбільших художників, письменників, музикантів, кінорежисерів, а також одного з найстаріших у світі університетів. Він відноситься до тих міст, які вціліли у світових війнах ХХ ст, а його Ринкова площа і замок, дивом збереглися, роблять його одним з найчарівніших польських міст. Оглядова екскурсія по Кракову з гідом *: Вавель - королівська резиденція на березі Вісли, площа Головного ринку, Сукеннице, Ягеллонський університет, Маріацький Костел. Обід *. Вільний час. Відвідування Аквапарку «Водний світ» * - озонована вода, 8 гірок загальною довжиною 40 м, спуск по чорній трубі з підсвіткою, джакузі, гідромасаж, сауна, солярій. Ночівля.
 

5 день
Краків - Львів.

Сніданок. Виселення з готелю. Шлях додому! Прибуття до Львова. Посадка на - поїзд Львів - Київ.
 

6 день

Прибуття до Києва о 7:21 (час орієнтовний).
 

Вартість туру:

Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

для дітей: 195€ + 1280 гривень
для дорослих: 230€ + 1280 гривень

Курс валют згідно з міжбанківським на сьогодні.
 

У вартість входить:

проживання в готелях 2 * -3 * (нічліг в готелях на території Польщі, 2-3-4 місне розміщення, зі всіма зручностями, харчування: сніданки згідно з програмою; екскурсійне обслуговування: з дипломованим гідом; проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відеоаудіо системами, оформлення виїзних документів.
 

Вхідні квитки та факультативні екскурсії:

медична страховка 5€. Вартість екскурсійного пакета для дітей: 50 €. Люблін - 10 €, Варшава - 15 €, Краків - 10 €, Аквапарк (Краків) - 15 € (2 години).
Додатково пропонуємо: обіди, вечері 8 \ 9 €

 

Цена тура
Цена:195,00 €

Зареєструватися на тур

Image CAPTCHA