Різдвяні канікули в Польщі!

Різдво
Різдво
Різдво
  Маршрут
  Львів - Люблін - Варшава - Краків - Львів
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тривалість туру
  6 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Польща
  Опис туру

  Діти <Транспорт> Поїзд - автобус

  Львів - Люблін - Варшава - Краків - Львів

  Програма

  1 день Київ-Львів. Виїзд з Києва, поїздом № Київ-Львів.

  2 день Львів - Люблін - Варшава. Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. Виїзд до Любліна - старовинне місто Польщі, - унікальним злиттям польської, єврейської, литовської і білоруської культур, доповнюють один одного ... Сьогодні Люблін - бадьорий і жвавий університетське місто, сюди приїжджають вчитися і відпочивати 80 тис. Студентів. Пішохідна екскурсія по історичному центру Любліна *. Серце Любліна - це його старе місто, внесений до списку пам'яток історії, з його багатовіковими кам'яницями (так називають старі будинки), вузенькими вуличками, архітектурними пам'ятками: Краківська брама, Домініканський монастир, Кафедральний Собор, Старий Театр ... Переїзд в столицю Польщі - Варшава. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Варшава - Краків. Сніданок. Виселення з готелю. День в Варшаві. Це найбільший в країні місто розташоване на відстані 260 кілометрів від узбережжя Балтійського моря і в трьохстах кілометрах від Карпат на річці Вісла. Оглядова екскурсія по історичному центру Варшави *: зачаровує краса реконструйованого за старими фотографіями, малюнками, архітектурним кресленням Старого міста, Королівського шляху і колишніх королівських парків, Палац Культури та Музей Варшавського повстання - все це залишить у вас масу сильних вражень від відвідин цього чудового міста. Вільний час. Переїзд в місто на берегах Вісли - Краків (після 20:00). Розміщення в готелі. Ночівля.

  4 день Краків. Сніданок. День в Кракові. Місту, якого більше тисячі років і половину цього часу він був столицею країни. Сьогодні це третій за величиною місто Польщі і вважається серцем і душею Польщі! Домом для багатьох найбільших художників, письменників, музикантів, кінорежисерів, а також одного з найстаріших у світі університетів. Він відноситься до тих міст, які вціліли у світових війнах ХХ ст, а його Ринкова площа і замок, дивом збереглися, роблять його одним з найчарівніших польських міст. Оглядова екскурсія по Кракову з гідом *: Вавель - королівська резиденція на березі Вісли, площа Головного ринку, Сукеннице, Ягеллонський університет, Маріацький Костел. Обід *. Вільний час. Відвідування Аквапарку «Водний світ» * - озонована вода, 8 гірок загальною довжиною 40 м, спуск по чорній трубі з підсвіткою, джакузі, гідромасаж, сауна, солярій. Ночівля.

  5 день Краків - Львів. Сніданок. Виселення з готелю. Шлях додому! Прибуття до Львова. Посадка на - поїзд Львів - Київ.

  6 день Прибуття до Києва о 7:21 (час орієнтовний).

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру:

  для дітей: 195€ + 1280 гривень

  для дорослих: 230€ + 1280 гривень

  У вартість входить: проживання в готелях 2 * -3 * (нічліг в готелях на території Польщі, 2-3-4 місне розміщення, зі всіма зручностями, харчування: сніданки згідно з програмою; екскурсійне обслуговування: з дипломованим гідом; проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відеоаудіо системами, оформлення виїзних документів.

  Вхідні квитки та факультативні екскурсії: медична страховка 5€. Вартість екскурсійного пакета для дітей: 50 €. Люблін - 10 €, Варшава - 15 €, Краків - 10 €, Аквапарк (Краків) - 15 € (2 години). Додатково пропонуємо: обіди, вечері 8 \ 9 €

  Ціна

   195 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330