Німеччина

По вашому запиту знайдено 22 пропозицій(я).
Нойшванштайн

Німеччина - велика країна в центральній Європі з давньою та дуже багатою історією. На цей час її економіка є найбільшою в європейському Союзі. Німеччина займає лідерську позицію в Європі по культурі, промисловості та науці.

Бурхлива історія цієї країни залишила безліч історичних і культурних пам'яток, багато з яких є об'єктами ЮНЕСКО. Особливий інтерес для підлітків представляє архітектура старовинних міст цієї країни, яка повною мірою зберегла будівлі, побудовані ще в епоху середньовіччя. Юних мандрівників чекає літній табір з вивченням німецької мови.

Тури для школярів в Німеччину цікаві:

  • Великою кількістю стародавніх і середньовічних будівель.
  • Гігантською культурною спадщиною. Ця країна є батьківщиною великих композиторів (Бах, Вагнер), поетів (Гете), художників (Альбрехт Дюрер) і філософів (Гегель, Кант).
  • Величезним шаром наукових пошуків. Німецькі університети є одними з найавторитетніших у світі, що не дивно для країни, яка дала світові таких вчених, як Альберт Ейнштейн, Вільгельм Рентген, Рудольф Герц, Йоганн Кеплер.

Дуже цікаві традиції німецького народу та його сучасна культура. Відвідування Німеччини це не просто розвага. Мовний табір в Німеччині дозволить поліпшити знання німецької мови.