Амстердам та Париж

амстердам
paris sant valentin
efteling
paris
вроцлав
  Маршрут
  Краків - Берлін - Амстердам - Efteling - Париж - Disneyland - Нюрнберг (аквапарк Palm Beach) - Вроцлав
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Весняні тури
  Тривалість туру
  9 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Бельгія
  Нідерланди
  Німеччина
  Польща
  Франція
  Опис туру

   Прохід кордону на потязі.

  Краків – Берлін – Амстердам – парк чудес «Efteling» – Брюссель – Париж – “Disneyland” – Нюрнберг – Вроцлав

  Програма

  Прохід кордону на потязі.

  1 день. Київ – Пшемисль. Зустріч на залізничному вокзалі у Києві, посадка у потяг. Проходження україно-польського кордону на потязі.

  2 день. Пшемисль – Краків. Транзитний переїзд, коротка зупинка у Кракові. Розміщення та розселення у готелі на території Польщі. Ночівля.

  3 день. Берлін – Амстердам. Сніданок. Виїзд до Берліна - столиці й одного з найбільших міст Німеччини. Це друге місто в Європі за кількістю населення і п'яте за площею. Оглядова екскурсія по Берліну: Берлінська стіна, Олександрівська площа, Кафедральний собор, острова музеїв, вулиця Унтер ден Лінден, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг. Переїзд у Амстердам. Пізнє прибуття. Розміщення в готелі на околицях Амстердама. Ночівля.

  4 день. Амстердам – парк чудес «Efteling». Сніданок. Оглядова екскурсія Амстердамом – столицею Нідерландів, один з найкрупніших історичних міст Європи, яка зберегла неймовірні культурні традиції. Це неймовірне місто що року відвідують мільйони молодих туристів, щоб пізнати його колорит. Відвідаємо парк чудес «Efteling». Він є одним із найстаріших тематичних парків розваг світу, який щороку відвідує понад 4 мільйони відвідувачів. Більшість атракціонів та розваг парку створені за мотивами відомих нідерландських казок: тут оживають герої братів Грімм, Шарля Перро та Андерсена. Переїзд до Брюсселю. Розміщення в готелі. Ночівля.

  5 день. Брюссель – Париж. Сніданок. Пішохідна екскурсія по неймовірній столиці Бельгії – Брюсселю. Тут ми почимо Гранд-Плас, одна з найкрасивіших площ у світі, міська Ратуша, «Хлібний дім», «Дім Віктора Гюго», «Манекен-Піс», якого бельгійці називають «найстарішим громадянином столиці». Виїзд у Париж. Оглядова екскурсія по вечірньому Парижу: острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелева вежа, Єлисейські поля, Тріумфальна арка та багато іншого. Розміщення в готелі. Ночівля.

  6 день. Disneyland. Сніданок. Виїзд у Disneyland – на цілий день! Парк відпочинку та розваг. Disneyland - це імперія добра, центр чарівної країни, створений уявою Уолта Діснея і втілений у життя. АБО Цілий день у Парижі (Лувр, підйом на Ейфелеву Вежу, район Де Фанс із проїздом на громадському транспорті, вільний час та шопінг). Нічний переїзд до Вроцлава.

  7 день. Нюрнберг – Вроцлав. Сніданок. Факультативно: аквапарк “Palm Beach” в Нюрнберзі - це величезний аквакомплекс, який пропонує безліч водних розваг на відкритому повітрі і під дахом або прогулянка Нюрнбергом. Прибуття до Вроцлава – столиця Нижньої Сілезії. Місто розташоване на декількох островах, пов'язаних між собою понад 100 мостами. Розміщення в готелі. Ночівля.

  8 день. Вроцлав – Пшемисль. Сніданок. Виселення із готелю. Шлях додому! Прибуття до Пшемисля. Посадка на поїзд Пшемисль – Київ. Проходження польсько-українському кордоні на потязі.

  9 день. Київ. Прибуття у Київ.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру:

  до 18ти: 495 євро + 3875 гривень (квитки Київ – Пшемисль – Київ, потяг купе) 

  після 18ти: 530 євро + 3875 гривень (квитки Київ – Пшемисль – Київ, потяг купе)

  У вартість входить: проїзд: поїзд (купе), комфортабельний автобус єврокласу (кондиціонер, відео / аудіо); проживання готель 3*; харчування - сніданки; супровід керівником по всьому маршруту; екскурсійне обслуговування з професійним гідом у Парижі, Амстердамі, Вроцлаві; оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються (до 18ти/після 18ти): страхування 7€; Берлін - 20€; парк чудес Efteling - 35€; Брюссель - 25€; Disneyland - 95€; Palm Beach – 25/35€; обіди / вечері орієнтовно 12-15€ (один, меню та кількість відправляється до початку туру).

  Ціна

  495 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330