Данія

По вашому запиту знайдено 1 пропозицій(я).
Дания

Данія - країна в Центральній Європі, розташована на півострові Ютланд, а також на прилеглих островах. На півдні держава межує з Федеративною Республікою Німеччина. На заході омивається прохолодними хвилями Північного моря, а на сході - Балтійським.

Попри того, що Данія є найпівденнішою зі скандинавських країн, вплив північної природи тут відчувається повною мірою. Рельєф країни рівнинний. У літній період погода досить тепла, а біля узбережжя море прогрівається настільки, що можна купатися.

Данія має своєрідну культуру й архітектуру. Особливий інтерес для туристів представляє Королівський палац у столиці країни - Копенгагені. Данія - конституційна монархія, з усіма атрибутами держави, на чолі якої стоїть король. Тур в Данію це:

  • Комфортні умови.
  • Високий рівень обслуговування.
  • Маса середньовічних пам'яток.
  • Краса північної столиці.

Данія - батьківщина лютих завойовників давнини - вікінгів. В країні дбайливо зберігають пам'ять про своїх предків. Культурний простір країни наповнений тематикою північних воїнів і мореплавців. Тривалість туру складає п'ять днів. В рамках поїздки ви також відвідаєте столицю Норвегії - Осло.