Дитячі табори

По вашому запиту знайдено 13 пропозицій(я).
Детские лагеря

Відпочинок всією сім'єю - чудове заняття, але нажаль, не завжди можливе. Особливо це стосується літнього періоду. Ось уже закінчилася відпустка батьків і треба б чимось зайняти дитину. В селі у бабусі дуже добре, однак дітям, як і дорослим, хочеться нових вражень. І ось в такій ситуації літній табір для дітей стає вирішенням усіх проблем.

Наша компанія заснована у 2000 році. За цей час ми накопичили колосальний досвід у цьому сигменті. Крім досвідчених співробітників, ми маємо у своєму розпорядженні великі партнерські зв'язки з дитячими туристичними комплексами в нашій країні й в Європі. З нами співпрацюють дитячі табори

  • України;
  • Туреччини;
  • Болгарії;
  • Греції;
  • Албанії.

У кожному з цих місць дітей чекають: чудова природа, насичена розважальна програма, сервіс високого рівня і безліч приємних вражень. Ваші діти чудово відпочинуть та знайдуть нових друзів. А спогади залишаться з ними на все життя.

Крім розважального дозвілля, багато закордонних закладів пропонують інтенсивні мовні курси. Відвідавши подібний табір відпочинку для дітей, хлопці опанують основами іноземних мов. Данна методика є дуже ефективною, тому що проводиться в ігровій формі й в природному лінгвістичному середовищі. Курси проводять носії мови, а сама програма позбавлена від академічної сухості, і проходить в цікавій ігровій формі.

Якщо з якої-небудь причини ви не бажаєте, щоб діти залишали межі України - скористайтеся пропозиціями на батьківщині. Для кожної дитини буде корисно вивчити пам'ятки своєї країни, особливо якщо вони розташовані в мальовничих Карпатах.

Чому, відправляючи школярів на відпочинок, слід зупинити свій вибір на наших послугах?

  1. Ми одна з найстаріших туристичних компаній, яка спеціалізується на роботі з дітьми.
  2. У нас величезний досвід, накопичений за двадцять років.
  3. Серед безлічі нагород, якими було відзначено наше підприємство, є такі як національний сертифікат «Лідер галузі».
  4. З нами співпрацюють більш ніж тисяча навчальних закладів України.
  5. У нас понад сімдесят туристичних програм по країнах Європи та України.

Засновник і беззмінний лідер компанії, Людмила Стаучан, є президентом Асоціації молодіжного та дитячого туризму. Ми любимо працювати з дітьми й відмінно знаємо, як це робити.