Про нас

Туроператор «Сант Валентин» заснований у 2000 році, вже з самого початку зайняв лідерську позицію на ринку дитячого туризму в Україні. Головний напрямок турів - Європа.

Image
Про нас

Наша команда фахівців має великий стаж роботи в цій сфері й знає всі тонкощі та особливості дитячих групових поїздок. Кожен менеджер на зв'язку 24/7 і допомагає з усіма можливими питаннями. Також керівники груп - кваліфіковані та з великим досвідом фахівці своєї справи.

Image
Про нас

З 1996 року засновниця Стаучан Людмила Олександрівна організовувала перші екскурсійні групи до Європи. З 1999 року розпочалися автобусні тури по різноманітних містах Європи, які привели до відкриття першої в Україні туристичної компанії для дітей та молоді «Сант Валентин». На початку 2020 року, за заслуги перед туристичною галуззю України, Торгово-промислова палата України призначила, Стаучан Людмилу Олександрівну, Головою підкомітету дитячого та молодіжного відпочинку.

Image
Про нас

За 21 рік існування «Сант Валентин» отримав десятки нагород та відзнак, наприклад, такі як:

- «Свідоцтво про державну реєстрацію прав на авторський твір (6 туристичних турів для дорослих; 24 туристичні тури для дітей).

- У 2004 р. Лауреат загально укр. рейтингу професійних досягнень «Лідер України».

- 2006 Краща туристична фірма з дитячого та молодіжного відпочинку.

- Краща туристична фірма з дитячого та молодіжного відпочинку у 2010 році.

- 2014 Національний сертифікат «Лідер галузі» ТА БАГАТО ІНШИХ!

Image
Про нас

Наприкінці 2020 року, Директор ініціювала заснування «Асоціації дитячого та молодіжного туризму України» та Л.О. Стаучан була обрана президентом. Асоціація об’єднує вже понад 20 туроператорів України. За роки існування компанії, Людмила Олександрівна, самостійно розробила більше ніж 30 авторських програм по Європі та більш як 40 авторських програм по Україні. Ми співпрацюємо більш ніж з 1000 навчальними закладами по всій Україні та кожні канікули відправляємо тисячі школярів пізнавати нашу рідну країну та світ.

Image
Про нас