Австрія

По вашому запиту знайдено 9 пропозицій(я).
Austria

Ця країна лежить в самому центрі Європи, а її культура увібрала в себе все найкраще з культурної спадщини континенту. Австрія по праву називається батьківщиною великих композиторів. Тут народилися:

  • Моцарт;
  • Гайдн;
  • Шуберт;
  • Шраусс;

Довгий час, в столиці держави - Відні, жив і творив Людвіг ван Бетховен. Знаменита віденська опера зробила величезний вплив на сучасну класичну музику і виконавське мистецтво.

Австрія також є колискою європейського балету. Даний вид хореографії з'явився тут в 16 столітті, еволюціонував з придворних свят і балів. Образотворче мистецтво країни також є дуже важливим у світовому культурному контексті.

Природа країни, розташованої на північних схилах Альп, вражає своєю мальовничістю. До пари природній красі й архітектурні ансамблі, починаючи від традиційних хатин пастухів і закінчуючи храмами й палацами. Австрійські будівлі вражають своєю гармонійністю і витонченістю. Місцева кухня звична більшості європейців, і містить збалансовані страви з м'яса та овочів.

Наша компанія пропонує незабутні дитячі тури в Австрію, під час яких діти познайомляться з культурною та історичною спадщиною однієї з найкрасивіших європейських країн.