Тур Швейцарія

Берг
Мюнхен
Зальцбург
  Маршрут
  Дьйор - Зальцбург - Цюріх - Райнфаль - Берн - Ліхтенштейн - Мюнхен - Будапешт (Сентендре)
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Весняні тури
  Канікули
  Тривалість туру
  8 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Австрія
  Німеччина
  Угорщина
  Швейцарія
  Опис туру

  Автобусний тур для школярів у Швейцарію покаже небаченої краси цієї країни.

  Починаємо подорож з міста Дьйор. Це старовинне місто на північному заході Угорщини, в який тисячі туристів прагнуть потрапити, щоб подивитися на знамениту колону Марії, що розташована на площі Сечені.

  Далі прямуємо до міста Зальцбург. Чудовий австрійське місто, який підкорює своєю чарівністю всіх туристів. Головними пам'ятками Зальцбурга є фортеця Хоензальцбург і Палацово-парковий комплекс Мірабель.
  Переїжджаємо у світовий центр фінансів і банківської справи - Цюріх. Цікаво, що саме Цюріх багато хто вважає столицею Швейцарії. Тому, що тут зосереджені основні фінансові потоки Швейцарії й не тільки.
  Прогулюючись головними визначними пам'ятками Цюріха, школярі переймаються місцевим життям і колоритом. Головні тут - Церква Фраумюнстер, Район Нідердорф, квартал Ремісників, вулиця Банхофштрассе, набережна Цюріха і багато іншого ...
  Головна фішка цього туру для школярів - відвідування найбільшого і потужного водоспаду в Європі. Рейнський водоспад «Райфаль» - це місце, яке вразить кожного туриста.

  Кожен зможе піднятися на оглядовий майданчик, щоб насолодитися красою і зробити шикарне фото на пам'ять.
  Далі їдемо в столицю Швейцарії - місто Берн. Так вважаємо ми, але вивчаючи історію Швейцарії, ми можемо дізнатися, що як такої столиці у Швейцарії немає! Берн має статус «федоратівного міста».

  Це зроблено для того, щоб все міста Швейцарії були рівні й мали рівний статус.
  Тут наші юні туристи прогуляються головним об'єктам Берна, а саме: Федеральний палац, Бернський собор, Вежа Цітглогге, Будинок Енштейна, фонтан «Пожирач дітей» і, звичайно, головний символ Берна - Ведмежа яма.
  Далі нас зустрічає колоритна столиця Баварії - місто Мюнхен. Це місто улюблене багатьма, через те, що об'єднує в собі колорит середньовіччя і культуру сучасності. Головний девіз цього міста - «Мюнхен любить вас».

  У цих словах закладений сенс всіх жителів цього прекрасного міста, оскільки вони з радістю зустрічають своїх туристів, обов'язково допоможуть кожному і покажуть своє місто, щоб кожен залишив частинку Мюнхена у своєму серці.
  Закінчуємо наш тур в столиці Угорщини - Будапешт. Це остання прекрасна нотка, яка залишить чудовий спогад для будь-якого школяра в цьому турі.
  Все це і набагато більше відкриє цей тур для школярів і дітей.

  Програма

  1 день Виїзд з Києва поїздом Київ-Ужгород.

  2 день Ужгород -Дьйoр.
  Прибуття в Ужгород. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд в Дьйор - велике місто на північному заході Угорщини. За часів Римської імперії на цьому місці була Аррабона, а в XI столітті на пагорбі Капталан над злиттям річок звели потужну єпископської фортеці., Витримати не одну облогу. Прибуття. Розміщення в готелі. Вечеря *. Ночівля.

  3 день Дьйор - Зальцбург.
  Сніданок. Переїзд в Зальцбург. Оглядова екскурсія по Зальцбургу: палацово-парковий ансамбль «Мірабель» з мальовничим партером, алеями та садами, види на р.Зальцах, панорама Старого міста з вежами, куполами, дзвіницями й стародавніми готичними куточками на тлі гори Монахов, на якій здіймається величезна фортеця Хоензальцбург. Прогулянка до фестивального будинку і площами «міста князя-архієпископа», доторкнемося до джерела міста на території бенедиктинського монастиря Св.Петра і відвідаємо Кафедральний Домський Собор. Неповторний Зальцбург - місто світової культурної спадщини, яке ви назавжди запам'ятаєте. Розміщення в готелі на території Австрії. Ночівля.

  4 день Зальцбург - Цюріх.
  Сніданок. Переїзд в Цюріх. Оглядова екскурсія по Цюріху: Великий Цюріхський собор Фрауенмюнстер (вітражі Марка Шагала), церква Святого Петра, квартал Нідердорф, Ратуша, площа Предігерплац, вулиця Банхофштрассе, квартал ремісників, набережні Цюріхського озера і річки Ліммат. Поїздка в найбільший в Європі водоспаду «Райнфаль» (Рейнський водоспад). Переїзд на околиці Цюріха. Розміщення в готелі. Ночівля.

  5 день Берн - Ліхтенштейн - Мюнхен.
  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Берн - столицю Швейцарії. Символом міста є ведмідь, одна з визначних пам'яток міста - «Ведмежа яма». Королева Англії Єлизавета, одного разу відвідавши Берн, назвала його «самим квітковим містом Європи». Пішохідна екскурсія Берну Сад Троянд, міст Ніддербрюке, вежа з астрономічним годинником, Бернський собор, Ратуша, будинок Ейнштейна, міст Унтерторбрюкке, фонтан "Пожирач дітей", дзвіниця Цитглоггетурм (XII століття), Оперний театр, Ведмежа яма (де живуть ведмеді, які є почесними жителями міста і символом Берна!). Переїзд в місто Вадуц - столицю князівства Ліхтенштейн. Транзит по території Швейцарії, Німеччини. Розміщення в готелі в районі Мюнхена. Ночівля.

  6 день Мюнхен - Будапешт.
  Сніданок. Мюнхен - «саме сонячне місто в Німеччині», який знаходиться поблизу Альп і в оточенні мальовничих озер. Екскурсія по Мюнхену - столиці Баварії. Найпопулярніший серед туристів місто, яке славиться унікальними архітектурними пам'ятками в стилі готики і бароко. Сучасний Мюнхен - це незвичайне поєднання ритму великого міста, скарбів мистецтва, національних народних звичаїв і високих технологій. Переїзд в Будапешт. Ночівля.

  7 день Будапешт (Сентендре + музей марципанів).
  Сніданок. Виселення з готелю. По можливості, відвідування «Музею марципанів» в Сентендре. Факультативно: оригінальний музей, відкритий в 1994 році кондитером Кароєм Сабо - це «Mузей марципану». Ми звикли бачити марципанові фігурки, що зображують зазвичай звіряток або казкових персонажів, які прикрашають торт іменинника. Вони схожі на твори мистецтв, а через мить тануть у роті винуватця свята і залишаються тільки на святкових фотографіях в сімейних альбомах. Марципанові ж фігури, представлені в залах цього музею, не тільки переносять нас у світ казки, а й розповідають про різні моменти угорської історії. Перетин угорсько-українського кордону. Переїзд в Ужгород. Посадка на поїзд № Ужгород-Київ. Відправлення.

  8 день Прибуття до Києва.

  Вартість туру для дітей:

  • Для дітей 345 € + 1350 гривень.
  • Для дорослих: 365 € + 1350 гривень.

  Курс валют згідно з міжбанківським, на сьогоднішнє число.

  У зазначену вартість (на 1 чол.) Входить: ■ проживання в готелях 2 * -3 * (околиці Д`єра, Зальцбурга, Цюріха, Мюнхена, Будапешт), 2 3-4-х місне розміщення; ■ харчування: сніданки; ■ екскурсійне обслуговування по маршруту; ■ проїзд на поїзді (купе) ■ проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами; ■ оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачується: ■ вхідні квитки та вартість екскурсій по програмі ■ медична страховка 5 євро; ■ можлива доплата за вечері в Угорщині, орієнтовно 10-15 євро.

  Екскурсії по туру 150 євро
  Приблизна вартість екскурсій при групі від 25 осіб.
  ■ Зальцбург 25 € ■ Цюріх + виїзд в Шафхаузен, водоспад Райнфаль 45 € ■ Берн 35 € ■ Мюнхен 25 € ■ Озерний край Зальцкаммергут 10 € ■ Князівство Ліхтенштейн 10 €.

  Ціна

  345 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330