Тури на найближчі канікули

Швейцарія
Париж
Стамбул
Photo block
Грант на безкоштовне навчання в Італії

Відгуки

Надія Понідельнік

Шановна, Людмила Олександрівна. Ми, туристи, від імені групи, яка подорожувала за маршрутом " Київ -Будапешт- Відень- Київ" з 28.10 по 02.11 2018 р. хочемо висловити щиру подяку керівнику групи, Козинчук Олені Станіславовні, за організацію екскурсійної програми, побуту, харчування, чуйне материнське ставлення до дітей та повагу до колег, батьків. Нас приємно вражала її тактовність, чуйність, вміння правильно виходити з різних ситуацій. Також висловлюємо подяку нашему менеджеру Кирилу, він завжди тримав все на контролі.З повагою та вдячністю, група туристів. Бажаємо туристичній фірмі "Сант-Валентин" процвітання. Сподіваємось на подальшу співпрацю. Вчителі та учні сш №231 м. Києва

Олена Козинчук

Спасибі величезне директору компанії, "Сант Валентин", Людмилі Олександрівні, а також менеджеру і ідейному натхненнику туру, Батушан Наталі, низький уклін керівнику групи Юлії, за настільки шедевральний тур, поєднання відпочинку з чітко спланованою екскурсійною програмою. Все було розраховано з точністю до секунди, туристи змогли насолодитися відпочинком на морі і отримати цікаву, пізнавальну інформацію про відомих і мало відомих містах Італії, Угорщини, Словаччини, Австрії. Екскурсії дуже змістовні. Величезне спасибі! Так тримати!

Marina Levitina

Величезне спасибі Сант-Валентину за незабутній тур по Австрії і Баварії! Ми подорожуєм з вами вже багато років, але таких чарівних вражень ще не було! Ми були "вище хмар" і насправді, і по захлеснули нас емоціям! Ще раз дякуємо за неймовірні осінні канікули!

Кирило Рязанов

Найкращий дитячий туроператор

 • 244
  Школи вибрали нас
 • 85607
  Задоволених клієнтів
 • 21
  рік в туризмі
 • +1553
  Їздять кожні канікули

Чому батьки відправляють своїх дітей з нами?

 • Ми на зв'язку 24/7

  Ми на зв'язку 24/7

  Ви можете в будь-який момент зв'язатися з менеджером коли ваша дитина в подорож

 • Безпека і надійність

  Безпека і надійність

  Ми є самим "старим" туроператором дитячого туризму на українському ринку. Це показує наш досвід і навички в роботі

 • Індивідуальний підхід

  Індивідуальний підхід

  Кожному клієнту ми приділяємо багато часу щоб ви були завжди спокійні

З нами співпрацюють

SMS розсилання