Кам`янець-Подільский - Хотин - Чернівці

Кам`янець-Хмельницький
Чернівецький Університет
Чернівецький Університет
Хотин
Кам`янець-Хмельницький
Чернівці
Чернівці
  Маршрут
  Київ - Кам`янець-Подільский - Хотин - Чернівці - Київ
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Осінь
  Тури по Україні для школярів
  Тривалість туру
  4 дні
  Транспорт
  Автобус
  Країни
  Україна
  Опис туру

  Київ - Кам`янець-Подільский - Хотин - Чернівці - Київ

  Програма

  1 день. Київ – Кам’янець-Подільський.
  Виїзд з Києва о 23:43 потягом Київ - Кам’янець-Подільський. 
  2 день. Кам’янець-Подільський
  8:50 - прибуття в Кам`янець-Подільський. 09:10 – трансфер від вокзалу до готелю. 9:35 - залишання речей у готелі. 10:00 - зустріч з гідом біля готелю. Піша оглядова екскурсія по Кам’янцю. Ви відвідаєте знамениту середньовічну фортецю – одне з 7 чудес України, міську Ратушу, відомий фресками Джованні Сампіні кафедральний костел св. апостолів Петра і Павла, де на турецькому мінареті возвеличується золота скульптура Богородиці та знаходиться мусульманський проповідницький амвон. Додатково можливий обід. Заселення в готель. Вільний час. Ночівля.

  3 день. Кам’янець-Подільський – Хотин  – Чернівці
  8:30-9:20 - сніданок у готелі. 9:45 - виселення з готелю. 10:00 - виїзд на екскурсію в Хотин. Хотинська фортеця - Її 40-метрові стіни зберегли для нас безліч історій великих битв, перемог і поразок. Завдяки своєму героїчному минулому та вдалому розташуванню, Хотинська фортеця прославилась у відомих кінострічках «Захар Беркут», «Тарас Бульба», «Три мушкетери», «Айвенго» та багатьох інших. Додатково можливий обід.
  Переїзд в Чернівці. 15:15 - екскурсія по Чернівцях. Архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається ансамбль колишньої Резиденції митрополитів Буковини й Далмації, включений до списку об’єктів всесвітньої культурної спадщини UNESCO. Сьогодні тут розташований Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича. 17:30 - вільний час. Посадка на поїзд о 19:12.  Відправлення до Києва.
  4 день. Київ Прибуття до Києва о 07:02.

  Вартість туру: від 2 880 грн. (на групу 20 дітей) + з/д квитки 1 780  грн.

  У вартість входить: проживання в готелі (1 ніч зі сніданком), 3 пішохідні екскурсії в Кам`янці-Подільскому, в Чернівцях та в Хотині, переїзд на автобусі по програмі.
  Додатково оплачується: 2 обіди (в Кам`янці та в Хотині); вхідні квитки в до фортеці в Кам`янці – 60 грн., в Хотинцьку Фортецю – 55 грн.,  та в Універстет в Чернівцях – 30 грн.

   

  Ціна

  від 2880 грн.

  менеджер: Ксенія Стаучан

  ks@santvalentin.com.ua

  +380960303330