Мовні курси для школярів

По вашому запиту знайдено 12 пропозицій(я).
Лондон

Туризм - це не просто розвага. Ще це один з засобів отримати нові знання, вивчити світ, стати досконалішими. Компанія Сант Валентин презентує мовні курси для дітей за кордоном. Це унікальна можливість, що дозволяє одночасно відпочити і підвищити рівень знання іноземної мови.
Не секрет, що найкраще іноземну мову вивчати, перебуваючи у відповідному лінгвістичному середовищі. Жоден, навіть самий кращий викладач, не замінить живого спілкування з носієм мови. А якщо за справу беруться професіонали, то позитивний результат гарантований.
Наша компанія пропонує мовні курси за кордоном для підлітків в англійських університетах Kingston і Greenwich. При цьому дана програма не обмежується відвідуванням однієї лише Великобританії. Вас чекають:

  • Чехія.
  • Німеччина.
  • Бельгія.
  • Польща.

Кожну групу супроводжує досвідчений гід, який має величезний досвід роботи з дітьми і підлітками. Ми гарантуємо комфортні і безпечні умови перебування, насичену корисну мовну програму, а також масу позитивних вражень від знайомства з європейською культурою. Тривалість поїздки становить від п'яти до п'ятнадцяти днів.