2021 Лондон екскурсійний авіа

Біг Бен
Тауерський міст
Лондон
  Маршрут
  Київ - Лондон - Київ
  Тип туру
  По країнах
  Авіа тури для школярів
  Мовні курси для школярів
  Тривалість туру
  5 днів
  Транспорт
  Авіа
  Країни
  Великобританія
  Опис туру

  § Комфорт ♦ Обучение ♦ Дети <Транспорт>  ♦ Авиа

  Програма

  1 день Київ - Лондон Виліт з Києва. Прибуття в а/п Гатвік. Трансфер в Лондон. Автобусна екскурсія по центру Лондона з Гідом! Ви побачите легендарні пам'ятники архітектури, що приваблюють туристів з усього світу: будівля Парламенту і Біг Бен, церква Св. Маргарити, Вестмінстерське абатство, Уайтхолл, Даунінг стріт, парк Сент Джеймс, Букінгемський палац, відомий район Мейфейр, Трафальгарську площу, знамениті вулиці міста і набережні Темзи і т. д. ■ Факультативно: відвідування Вестмінстерського абатства з Гідом! Для англійців абатство це більше, ніж церква це святилище нації, символ всього, за що боролися і борються британці. Це знамените місце, де, починаючи з правління Вільгельма Завойовника в 1066 році, коронувалися всі англійські монархи. Багато з них поєднувалися тут шлюбом, багато тут поховані. Майже кожна відома історична постать Британії пов'язана з Вестмінстерським Абатством. У Абатстві знаходяться поховання та монументи більше ніж три тисячі відомих британців, знаменитий Куточок Поетів і могила Невідомого воїна. ■ Факультативно: «політ» на колесі огляду LONDON EYE, де протягом 40 хвилин Ви насолодитеся панорамою «столиці світу» з висоти 135 метрів і побачите весь Лондон як на долоні! Трансфер і розселення в сім'ях. Вечеря. Ночівля.

  2 день Лондон. Сніданок + Ланч-пакет. Трансфер сім'я - місце зустрічі з групою. На громадському транспорті вирушаємо в потрібну частину міста, ввечері повертаємося до місця зустрічі. ■ Факультативно: відвідування музею воскових фігур Мадам Тюссо, де Вас очікує зустріч з улюбленими акторами, зірками поп- і рок- музики, спортсменами і зірками Голлівуду, також зустріч з відомими й сумно прославилися особистостями, з членами королівської сім'ї, а в кімнаті Жахів («TheChamberofHorrors») - з катами, розправляються зі своїми жертвами. Ви зможете відвідати чудову виставку "TheSpiritofLondon" («Дух Лондона»). ■ Прогулянка по одному з головних королівських парків Лондона - Regent'sPark. ■ Відвідування Музею Науки (Science Museum). У музеї можна наочно і в доступній формі представити всю захопливу історію наукових відкриттів і їх вплив на повсякденне життя. Тут можна побачити ракету Стівенсона і маленьку копію паротягу, реактивний двигун Уиттла і космічний модуль Аполлон-10, і т.д. Є також окрема галерея, присвячена сучасній медицині. Багато працюють моделей і відео експонатів. У Музеї науки можна познайомитися з технологіями фільмування трилогії «Володар Кілець», експозиції включають артефакти, анімацію, костюми й персонажі. Є багато інтерактивних ігор. ■ Відвідування Музею природознавства (NaturalHistoryMuseum, тут можна простежити весь хід еволюції Землі, її флори й фауни. У музеї величезна кількість видовищних експонатів, включаючи нову галерею еволюції Землі з демонстрацією вулканів, припливів, відпливів і землетрусів. У залі динозаврів відчуваєш себе частиною фільму «Парк юрського періоду », а в залі« Підземної енергії »ледь не віссю земної кулі. Більшість всіх експозицій, що розповідають про історію розвитку нашого Всесвіту, інтерактивні. Все зроблено з таким смаком і талантом, що навіть неспеціаліст не зможе відвести очей від колекції мінералів або гірських порід. Особливою популярністю користується зал «Динозаври» з тридцятиметровим скелетом монстра, який жив 60 млн. років тому. «Гвоздь» експозиції - битва динозаврів-роботів. Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

  3 день Лондон Сніданок + Ланч-пакет. Трансфер сім'я - місце зустрічі з групою. На громадському транспорті вирушаємо в потрібну частину міста. ■ Відвідування Британського музею - найстарішого публічного музею у світі, заснованого в 1753 році й зберігає історичні реліквії, раритети з усього світу з найдавніших часів до наших днів. Країни й цивілізації, різні епохи, починаючи від Стародавнього Риму і закінчуючи нашими днями, - все це постане перед Вами у всій красі. В музеї знаходиться понад 94 галерей і більше тисячі пам'ятників первісного мистецтва, давньосхідної й античної культури, середньовічного мистецтва Європи й Сходу, етнографічних пам'яток Африки, Америки, Океанії, а так само збори малюнків, гравюр, рукописів, кераміки, монет, медалей. Найпопулярнішими експонатами є скульптури з Парфенона в Афінах, єгипетські мумії й камінь Розетта (RosettaStone), завдяки якому, через 4000-т років були розшифровані єгипетські ієрогліфи. ■ Факультативно: Відвідання Лондонського Тауера з Гідом! одного з найпопулярніших пам'яток Лондона, який упродовж дев'ятисотрічної історії був фортецею - резиденцією королів, збройовим складом, монетним двором, сховищем королівських коштовностей і скарбницею, а також в'язницею, місцем страти й навіть зоопарком! Ця масивна середньовічна фортеця зі сторожовими вежами бійницями, - була побудована в XI столітті Вільгельмом Завойовником, щоб забезпечити безпеку столиці. Ви зможете познайомитися з унікальною експозицією старовинної зброї, яка розташувалася в Білій Вежі, а так само здійснити подорож по коморі скарбів Британської корони. У Тауері можна побачити знаменитих бифитеров - зберігачів палацу, одягнених в традиційні барвисті костюми, які є одним із символів Лондона, як і сам Тауер.

  Прогулянка по City of London і Тауерського мосту. Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

  4 день Лондон Сніданок + Ланч-пакет. Трансфер сім'я - місце зустрічі з групою. На громадському транспорті вирушаємо в потрібну частину міста, ввечері повертаємося до місця зустрічі.

  Прогулянка по Трафальгарській площі (TrafalgarSquare) - найбільш жвавій площі Лондона, що символізує національну гордість і військову міць країни й прикрашену двома великими фонтанами й статуєю адмірала Нельсона, який розгромив в 1805р. французів та іспанців в морській битві при Трафальгарі. Сьогодні площа - традиційне місце мітингів і демонстрацій.

  Відвідування Національної галереї (NationalGallery) - унікальної колекції понад 4500 творів мистецтва, з яких близько 2300 знаходиться в постійній експозиції. Це подорож в історію західноєвропейського мистецтва, включаючи всі великі напрямки й знаменитих художників протягом шести століть. Від готичного стилю й італійського Відродження до французьких імпресіоністів, від релігійних картин до портретів і пейзажів - в Національній галереї кожен знайде щось на свій смак! Ви побачите автопортрет Рембрандта, шедеври Леонардо да Вінчі, Гольбейна, роботи Рафаеля, Тиціана, Рубенса, Караваджо, Моне, Родена. Збори французьких імпресіоністів, англійських пейзажистів і портретистів.

  Факультативно: відвідування Лондонського підземелля "LondonDangeon" - Історія Лондона налічує близько 2000 років, і не всі ці роки були райдужними й спокійними - Лондонське підземелля поверне вас назад в страшне, іноді жахливе історичне минуле столиці Великобританії. Ви попрощайтеся з вашими друзями, коли Велика чума буде лютувати над містом, а потім вселити в них страх перед Джеком-Різником, який одного разу вистежив вас. Спробуєте врятувати своє життя, коли місто охопить Велика пожежа ... Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

  5 день Лондон - Київ + Ланч-пакет. Трансфер в аеропорт. Виліт з Лондона. Прибуття в Київ або Ваше місто. Приблизна вартість екскурсій в авіа турі в Лондон - 2018 (5 днів) * Можливі незначні сезонні коливання цін на вхідні квитки, які будуть уточнюватися за місцем. Екскурсії по Лондону проводяться з використанням міського транспорту. Вартість вхідних квитків включена у вартість нижче зазначених в таблиці екскурсій.

  Найцікавіші екскурсії для групи! Діти/Дорослі

  Екскурсія діти дорослі Вестмінстерське абатство 25 €/30 € Колесо Огляду London Eye 35 €/35 € Віндзор (з проїздом) 50 €/55 € Лондонський Тауер - з аудіо гідом 35 €/35 € Парк розваг в Чессінгтон на цілий день - з проїздом 60 €/60 € Виїзд в Оксфорд на цілий день 35 €/35 € Прогулянка на катері по Темзі в Грінвіч 20 €/20 € Музей мадам Тюссо 40 €/45 € ** Лондонське підземелля London Dungeon 30 €/35 € Лондонський акваріум Sea Life 25 €/30 € Купівля проїзних квитків Travel cards на 7 днів (зони 1-4) 55 €/75 €

  Також пропонуємо безкоштовне відвідування (в супроводі керівником групи): Національна галерея Британський музей музей науки музей природознавства Прогулянки по районам Лондона: Вестмінстер, Кенсінгтон, Лестер - сквер, Трафальгарська площа, Ковент - Гарден, Сіті, Грінвіч, Саутбенк, Блумсберрі і інші) 

  Вартість туру:
  До 17 років: 540 євро + авіа + віза Великобританії, заповнення анкети та супровід (~ 135 €).          Курс валют согласно з міжбанківськім на сегодня.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Ціна

  540 євро + а/к

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330