2022 London, University of Greenwich, Greenwich Campus

  Маршрут
  London, University of Greenwich, Greenwich Campus
  Тип туру
  По країнах
  Авіа тури для школярів
  Мовні курси для школярів
  Тривалість туру
  15 днів
  Транспорт
  Авіа
  Країни
  Великобританія
  Опис туру

  Діти, Мовні курси <Транспорт> Авіа

  London, University of Greenwich, Greenwich Campus

  15 днів

  20 уроків = 15 годин мови в тиждень.

  Від 10-ти до 17ти років.

  Вартість: 1 845 £ + авіаквиток + консульський збір Великобританії 135 €.

  менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

   

  Програма

  Про школу: ● Можливість навчання в об'єкті всесвітньої спадщини ЮНЕСКО - університет Грінвіч, якому майже 300 років, всього за 15 хвилинах від центру Лондона. І менш ніж за 5 хвилинах ходьби від Грінвіча і знаменитої обсерваторії, по якій звіряють годинник у всьому світі. ● Розміщення: Студенти розміщуються, в резиденцію "Daniel Defoe", в одномісних або двомісних номерах з усіма вигодами. Зі спільною зоною відпочинку. На місці розміщення доступний безплатний Wi-Fi. Доступ до послуг лікаря. ● Харчування: Сніданок: 07:45 - 8:45. Континентальний сніданок. Обід: 12:30 - 13:30. Вибір з м'ясних і вегетаріанських страв, паста і салати на вибір, свіжі фрукти і йогурт на десерт. Вечеря: 18:00 - 19:00. Салати, паста на вибір м'ясні або вегетаріанські страви, десерт. ● Навчання: Відбуватиметься в історичному коледжі королівського військово-морського флоту Великобританії, об'єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО розміщений в центрі Грінвіча. Максимальна кількість студентів у класі - 16 осіб. Рівень - elementary - proficiency. Також у студентів є можливість скласти міжнародний іспит Trinity GESE exam, а також World of Work (ASL) (обидва за запитом до виїзду). ● Охорона: У кампусі ведеться цілодобове відеоспостереження, також присутній 24 годинна рецепція, на якій присутній персонал, що обслуговує або охорона.

  В ціну включено: ● Розміщення в одномісних або двох місцевих кімнатах зі зручностями ● трьох разове харчування ● 2 екскурсії на повний день ● 2 екскурсії на половину дня ● Трансфер АП - Кампус - АП ● 20 уроків = 15 годин мови в тиждень. ● Вечірні активують. + Додаткові активують за програмою. ● Тижнева карта громадського транспорту (зони 1-2) Додатково оплачується: ● Переліт Київ - Лондон - Київ ● консульський збір Великобританії 135 €; ● Депозит в розмірі 30 € (повертається при відсутності пошкоджень в номері).

  Це приклад програми, послідовність і сама програма може бути змінена:

  ДніРанок вечірПо полуднюВечір
  1Прибуття РозміщенняОзнайомчий тур по кампусу, активують.
  2Ознакомительный тест, и Урок 1

  Ознайомча екскурсія по Грінвічу (на півдня), відвідування Морського Музею, Грінвічській Обсерваторії, Нульового Меридіана, Парусника Каті Сарс, і фото конкурс.

  Вечірні активують (Вікторини, конкурси, дискотека)
  3Урок 2Урок 3Привітальна дискотека
  4

  Відвідування Кафедрального Собору Святого Павла - духовний центр Лондона, підняття на галереї (530 сходинок) звідки відкривається приголомшливий вид на Лондон - факультативно, відвідування галереї TATE Modern, прогулянка по пішохідному містку Міленіум, огляд Шекспірівського театру Глобус. 

  Круїз по Темзі - прекрасна можливість побачити Лондон і пам'ятки з незвичного ракурсу.Вечірні активують (Вікторини, конкурси, дискотека).
  5Урок 4

  Відвідування Олімпійського парку королеви Єлизавети, побудований для проведення олімпійських ігор 2012 року в Лондоні, на території площею 2,5 кв. км. з'явилися стадіон і центр водних видів спорту, і тд. (З відвідуванням торгового центру в Білому Місті Вестфілд).

  Міжнародний вечір
  6Урок 5

  Відвідування Британського музею, найзнаменитішого і відвідуваного музею Лондона і Європи. А також огляд унікальних експонатів, багатьох цивілізацій, культур, країн. Прогулянка по Оксфорд Стріт, Пікаділлі Серкус, і по району Китайський Місто.

  Дискотека
  7

  Екскурсія на повний день в Кембридж. - адміністративний центр графства і один з найстаріших університетських центрів Європи - подарував світу близько 100 Нобелівських лауреатів.

  Відвідування Королівського коледжу, також Кінгс-коледж - один з коледжів Кембріджського університету. Був заснований у 1441 році королем Генріхом VI, зараз є частиною Олд скулз. А також огляд Кембридж Ріджінал, Рідлі Хол.

  Вечірні активують (Вікторини, конкурси, дискотека)
  8

  Екскурсія на пів дня в музей природознавства - музей динозаврів, і музею історії науки.

  Урок 6Вечірні активують (Вікторини, конкурси, дискотека)
  9

  Екскурсія на пів дня в центр Лондона - огляд Букінгемського Палацу, Вестмінстерського абатства - усипальниці королів і Корольов (факультативно), Біг Бен, будівля Парламенту, поїздка що захоплює на колесі огляду Лондон Ай (факультативно).

  Урок 7Вечірні активують (Вікторини, конкурси, дискотека)
  10

  Екскурсія на повний день в центр Лондона - огляд зміни варти біля Букінгемського Палацу, огляд Трафальгарській Площі, Відвідування національної галереї, вулиці Уайт-хол і Даунінг-стріт - резиденція прем'єр-міністра Британії.

  Відвідування Національної Галереї і шопінг в Covent Garden.Караоке
  11Урок 8Урок 9Вечірні активують (Вікторини, конкурси, дискотека)
  12On site activityOn site activityШоу талантів
  13

  Відвідування Лондонського Тауера (факультативно) огляд Тауер Брідж, відвідування Hyde Park включаючи озеро Серпентин і меморіального фонтану принцеси Діани.

  Урок 10Дискотека
  14

  Факультативні екскурсії на цілий день. Стоунхендж - морового відомого пам'ятника доісторичного періоду. АБО відвідування Музею Гаррі Поттера.

  На вибір групи.Вечірні активують (Вікторини, конкурси, дискотека)
  15Повернення додомуВідправленняПрибуття
   
  Ціна

   1845 £ + а/к

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330