Прага та Дрезден

Прага
Дрезден
Дрезден
Drezden
  Маршрут
  Краків – Прага – Дрезден – Вроцлав
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Осінь
  Канікули
  Тривалість туру
  6 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Німеччина
  Польща
  Чехія
  Опис туру

  Прага – Дрезден (осіння).

  Краків – Прага – Дрезден – Вроцлав

  Дати виїзда: 23.12.2023. 02.01., 03.01., 24.03., 25.03.2024.

  Без нічних переїздів. Програма з перетином кордону на поїзді.

  Програма

  Краків – Прага – Дрезден – Вроцлав

  Дати виїзда: 23.12.2023. 02.01., 03.01., 24.03., 25.03.2024.

  Без нічних переїздів. Програма з перетином кордону на поїзді.

  1 день. Київ-Перемишль. Виїзд потягом Київ – Перемишль.

  2 день. Перемишль-Прага. Прибуття у Перемишль. Проходження кордону на потязі. Посадка в автобус. На шляху коротка зупинка у Кракові. Ми покажемо Вавель – королівську резиденцію на березі Вісли. Виїзд до Праги. Прибуття до Праги. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день. Прага. Сніданок. Прага. Оглядова екскурсія старою доброю Прагою, містом, яке неможливо не любити. Ви побачите "серце" цього міста - Вацлавську і Староміську площу, собор Святої діви Марії, міську ратушу з чудовим астрономічним годинником, Карлів міст, Страгівський монастир, Празький Град (ансамбль Королівського палацу, собори св. Віта та св. Іржі, Золота вулиця), Порохову вежу, Муніципальний будинок та багато іншого. У вільний час ми рекомендуємо Вам пообідати у чудових чеських ресторанах та зайнятися шопінгом. Вільний час для відвідування музеїв. Галерея Празького Граду (колекція налічує близько 40 тисяч витворів мистецтва). Музей Альфонса Мухи, відомого художника-модерніста. Також пропонуємо відвідати «Містична Прага» або Празьку визначну пам'ятку Вишеград – це район міста та перша середньовічна фортеця (побудована у 1003 році!), з неприступних стін якої, княгиня Лібуше виголосила відоме пророцтво про Велику Прагу! На території фортеці знаходиться костел св. Петра та Павла, кажуть, що саме тут знаходяться мощі св. Валентина. Легенди, міфи та перекази під час екскурсії, а чого тільки вартий краєвид, що відкривається з Вишеграда! Повернення до готелю. Ночівля.

  4 день. Прага-Дрезден-Вроцлав. Сніданок. Виїзд у Дрезден – стародавню столицю Саксонії, «чудове місто». Ви маєте побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, опера Земпера і набережну «Брюльська тераса», яка називається «балконом Європи» за те, що звідти відкривається чудовий краєвид на інший берег Ельби. Відвідування Дрезденської картинної галереї – колекція європейського живопису 15–18 ст. Своєю всесвітньою славою музей зобов'язаний колекції картин художників Італії та Нідерландів. Переїзд до Вроцлава – столиця Нижньої Сілезії. Розміщення в готелі. Ночівля.

  5 день. Вроцлав-Перемишль. Сніданок. Піша екскурсія історичним центром Вроцлава - це одне з найбільших та найкрасивіших міст Польщі. У середні віки він вважався конкурентом Праги. Вроцлав розташований на річці Одрі, на території міста річка утворює безліч каналів, через які перекинуто понад 100 мостів. Мости Вроцлава, разом із його затишними парками надають місту особливої ​​чарівності. Виїзд у Перемишль посадка на поїзд, проходження кордону.  

  6 день. Київ. Прибуття в г. Київ за розкладом.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми (заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхнього прямування, на рівноцінні).

  Вартість туру:  до 18 років: 265 євро + 4370 грн. квитки на потяг Київ-Перемишль-Київ (вагони купе). ■ Після 18 років: 295 євро + 4370 грн. квитки на потяг Київ-Перемишль-Київ (вагони купе) АБО 2950 грн. сидячі ІНТЕРСІТІ 2 класу

  АБО + 1930 грн. Київ – Львів – Київ (вагони купе).

  У вартість входить(на 1 чол.): Проїзд потягом (купе або сидячі ІНТЕРСІТІ 2 класу ціна з/д проїзду може змінюватися у зв'язку з частими змінами тарифів) Автобусне обслуговування за маршрутом Проживання у готелі 3*, 2-x; 3-х; місне розміщення, номери зі зручностями у номері, Харчування (сніданки) можливе додаткове харчування за додаткову плату оформлення виїзних документів. супровід керівником за маршрутом. Оглядова екскурсія в Празі.

  Додатково оплачується: Виїзд у Дрезден 35 євро Відвідування Дрезденської Картинної Галереї 10 євро.  Страховка за маршрутом 5 євро. Вишеград або Містична Прага - 10 євро Вроцлав 10 євро ■ Празький зоопарк - 25 євро.

  Також можливо за бажанням: Вхідний квиток у Галерею Празького Града 12 євро Вхідний квиток у Музей Альфонса Мухи  20 євро.

   

  Ціна

  265 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330