Тури Будапештом та Віднем

будапешт парламент
вена
Вена
мишкольц-тапольце
эгерсалок
  Маршрут
  ЄГЕРСАЛОК – БУДАПЕШТ – ВІДЕНЬ - БУДАПЕШТ
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Весняні тури
  Канікули
  Тривалість туру
  6 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Австрія
  Угорщина
  Опис туру

  Автобусний тур Австрія - Угорщина розкриває культуру сусідніх з нашою Україною країн. З цими країнами пов'язана велика частина нашої історії, а, коли ми дізнаємося історію - ми будуємо майбутнє.

  Саме тур в Будапешт - початок вашої подорожі, так як він один з популярних і старовинних міст Європи. У цьому турі ви зможете побачити такі пам'ятки як: пл. Героїв, пл. Трійці, Королівський палац, Рибальський бастіон, церква Матяша, в якій коронували угорських королів. 
  Але найважливіша особливість в Будапешті - Угорський парламент - це найпопулярніша визначна пам'ятка Угорщини. Якщо ви скажете Будапешт, то перше, що спадає на думку у всіх жителів Європи - Парламент. У будівлі 691 приміщення, 29 під'їздів, 13 ліфтів, а прикрашають його 365 веж і башточок. 
  Фасад будівлі звернений до берега Дунаю тому сфотографувати Будівля Угорського Парламенту, найкраще з річки, купивши квиток на кораблик по Дунаю. 

  Наступним в цій програмі тур до Відня. Ви зможете насолодитися прекрасними краєвидами міста, відвідати популярні пам'ятки Відня, такі як: палацовий ансамбль Хофбург, палацовий комплекс Бельведер, Собор святого Стефана, Віденська державна опера, Музейний квартал і ін. 
  А особливість туру до Відня - Шенбрунн. Це основна резиденція австрійських імператорів, на якій знаходяться багато цікавих об'єктів (палац, парк, лабіринт, японський сад, тріумфальна арка, пальмовий будинок, музей карет, зоопарк і багато іншого). 
  Зоопарк Шенбрунн - головний зоопарк Відня і самий старий зоопарк світу. Площа звіринця становить близько 17 гектарів.Сьогодні в його стінах живе близько 9 000 звірів, всього близько 700 видів. Тут обладнані тераріум і акваріум. Крім цього, тут також є поларіум і тропічний павільйон, в якому відтворена атмосфера справжніх джунглів. 
  І це все - мала частина того, що ви можете побачити в дивовижному турі Будапешт-Відень!

  Програма
  Єгерсалок – Будапешт – ВІДЕНЬ

  менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

  1 день. Київ – Ужгород.  Збір групи на вокзалі. Виїзд з Києва поїздом.

  2 день. Ужгород – Єгерсалок - Будапешт. Прибуття в Ужгород. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. По дорозі відвідування спа-комплексу Єгерсалок. На території комплексу знаходиться 17 відкритих і закритих басейнів загальною площею 1900 кв. м. Переїзд у столицю Угорщини - Будапешт. Розміщення у готелі. Ночівля.

  3 день. Будапешт. Сніданок. Оглядова екскурсія Будапештом – «перлина Дунаю», так називають одну з самих красивих столиць Європи. Під час екскурсії туристи познайомляться з визначними пам’ятками: пл. Героїв, пл. Трійці, Пам’ятника 1000-річчю, Кріпосного району (Королівський палац, Рибацький бастіон, церква Матяша – місто проведення церемоній коронації та вінчання королів), знаменитою будівлею Парламенту, Будайського палацу, оглядова площадка на горі Гелерт, Цитадель, вул. Ваци. За можливістю відвідування базиліки св. Іштвана. Прогулянка на кораблику Дунаєм: мости та набережні в незрівнянній ілюмінації. Незабутнє враження від ярко освітленого нічного міста. Шикарні панорамні краєвиди, які відриваються з головної річки Європи, занесені ЮНЕСКО у культурну спадщину людства. Ночівля.

  4 день. Будапешт – Відень. Сніданок. (Факультативно) виїзд у Відень. Оглядова екскурсія Віднем. Під час автобусно-пішої екскурсії історичним центром міста відвідаємо Будинок Хундертвасера. Також побачимо пам’ятники, які пам’ятають славу столиці Великої Імперії Габсбургів: Ринг, Оперний театр, пл. Марії Терезиії, Хофбург, Грабен, собор св. Стефана та ін. За бажанням відвідування зоопарку Шенбрунн. У теперішній час Віденський зоопарк Шенбрунн вважається одним з найсучасніших та кращих зоопарків світу. Вольєри для тварин сконструйовані таким чином, що надають їм багато місця та умови, близькі к природним. Тут живуть більше 700 видів тварин – від сибірського тигра до коал та індійських носорогів. Повернення в Будапешт. Ночівля.

  5 день. Будапешт - Кампоне – Ужгород. Сніданок. Поїздка у найбільший в Будапешті торговий центр Кампоне. Відвідування Тропікаріума-океанаріума з вологим тропічним лісом та акваріумом зі оглядовим тунелем. Вільний час для шопінгу. Виїзд в Україну. Проходження кордону. Посадка и виїзд поїздом у Київ.

  6 день. Київ. Прибуття у Київ за розкладом.

   

  Примітки. Організатори туру залишають за собою право на внесення змін у програму: заміна міст розміщення та екскурсійних об’єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру:

  до 18 років: 215 € + 1950 гривень квиток на потяг Київ-Ужгород-Київ (вагон купе).

  після 18 років: 250 € + 1950 гривень квиток на потяг Київ-Ужгород-Київ (вагон купе).

  У вартість входить: • проїзд: потяг (купе - ціна ж/д проїзду може змінюватись у зв’язку з частими змінами тарифів), комфортабельний автобус (відео, аудіо, кондиціонер); • проживання: готель 3*; • харчування: сніданки; • оглядова екскурсія по Будапешту; • супровід керівником групи; • оформлення виїзних док.

  Додатково сплачуються: • вхідні квитки у музеї та факультативні екскурсії (діти до 18ти/дорослі після 18ти): • Спа-комплекс Єгерсалок – 20€; • Тропікаріум-Океанаріум – 10/12€; • екскурсія у Відень – 35€; • Прогулянка на кораблику – 20€; • Aquaworld – 25/30€ (до 14ти/після 14ти); • Зоопарк Шенбрунн – 22/29€; • обіди, вечері (приблизно 13-15€– за один.); • Медичне страхування по маршруту – 8€.

  Ціна

  від 215 євро

  Видео

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330

  Переваги

  • Професіонали працюють з дітьми

   Професіонали працюють з дітьми

  • Безпека дитини в поїздці і страховка

   Безпека дитини в поїздці і страховка

  • Зв'язок з менеджером і керівником 24/7

   Зв'язок з менеджером і керівником 24/7

  • Комфортні умови в дорозі

   Комфортні умови в дорозі

  • Відео та фото звіти

   Відео та фото звіти

  • Насичена програма і багато локацій

   Насичена програма і багато локацій