Тур Швейцарією

Швейцарія
Цюріх
Мюнхен
Швейцарія
  Маршрут
  Дьйор - Зальцбург - Цюріх - Райнфаль - Берн - Ліхтенштейн - Мюнхен - Дьйор - Будапешт (Сентендре)
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Весняні тури
  Канікули
  Тривалість туру
  8 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Німеччина
  Угорщина
  Швейцарія
  Опис туру

  Любите класичну музику? Навіть якщо ні, то на батьківщині великого Моцарта у Зальцбурзі ви відчуєте особливо чарівну атмосферу і побачите скільки всього красивого, що схочеться там залишитися. Спеціально для тих, хто вважає, що дивовижі ніколи не буває багато, ми створили тур Швейцарія. Починаючи від потужної Єпископської фортеці Дьору на північному заході Угорщини і закінчуючи кольоровим розмаїттям крамничок Сендедре – кожна пам’ятка вабить своєю самобутньою красою. Величезна фортеця Хоензальцбург посеред готичних верхівок гори Монахів у Зальцбургу нагадує декорації фільмів фентезі. Доторкнутися душею до світового шедевра – вітражів Марка Шагала можна у соборі Фрауенмюнстер у Цюриху. Любителі квітів відчують особливу їх ауру, вирушаючи до Саду Троянд у Берні. Насолодитися знаменитими баварськими сосисками, милуючись архітектурними пам'ятками в стилі готики та бароко – чи не найприємніше заняття у Мюнхені. Ви будете дуже вражені тому, що незвичайні марципанові фігурки музею Сабо поблизу Будапешта нагадують витвори мистецтв. Мрійте та дивуйтесь побаченому разом з Сант Валентином!

  Програма

  1 день Виїзд з Києва Виїзд із Києва поїздом Київ-Ужгород.
  2 день Ужгород -Дьйoр Прибуття до Ужгорода. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд у Дьйор - велике місто на північному заході Угорщини. За часів Римської імперії на цьому місці була Аррабона, а в XI столітті на пагорбі Капталан над злиттям річок звели потужну Єпископську фортец., що витримала не одну облогу. Прибуття. Розміщення в готелі. Вечеря *. Ночівля.
  3 день Дьйор - Зальцбург Сніданок. Переїзд до Зальцбурга. Оглядова екскурсія по Зальцбургу: палацово-парковий ансамбль «Мірабель» з мальовничим партером, алеями й садками, краєвиди на р.Зальцах, панорама Старого міста з баштами, банями, дзвіницями і стародавніми готичними куточками на тлі гори Монахов, на якій діймається величезна фортеця Хоензальцбург. Прогулянка до фестивального дому й площами «міста князя-архієпископа», доторкнемся до витоків міста на території бенедиктинського монастиря Св.Петра та відвідаємо Кафедральний Домський Собору. Неповторний Зальцбург - місто світової культурної спадщини, яке ви назавжди запам'ятаєте. Розміщення в готелі на території Австрії. Ночівля.
  4 день Зальцбург - Цюріх Сніданок. Переїзд до Цюріха. Оглядова екскурсія по Цюріху: Великий Цюріхський собор Фрауенмюнстер (вітражі Марка Шагала), церква Святого Петра, квартал Нідердорф, Ратуша, площа Предігерплац, вулиця Банхофштрассе, квартал Ремісників, набережні Цюріхського озера і річки Ліммат. Поїздка до найбільшого в Європі водоспаду «Райнфаль» (Рейнський водоспад). Переїзд на околиці Цюріха. Розміщення в готелі. Ночівля.
  5 день Берн - Ліхтенштейн - Мюнхен Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Берн - столицю Швейцарії. Символом міста є ведмідь, одна з визначних пам'яток міста - «Ведмежа яма». Королева Англії Єлизавета, одного разу відвідавши Берн, назвала його «самим квітковим містом Європи». Пішохідна екскурсія Берну: Сад Троянд, міст Ніддербрюке, вежа з астрономічним годинником, Бернський Собор, Ратуша, будинок Ейнштейна, міст Унтерторбрюкке, фонтан "Пожирач дітей", дзвіниця Цитглоггетурм (XII століття), Оперний театр, Ведмежа яма (де живуть ведмеді, які є почесними жителями міста і символом Берна!). Переїзд в місто Вадуц - столицю князівства Ліхтенштейн. Транзит по території Швейцарії, Німеччини. Розміщення в готелі в районі Мюнхена. Ночівля.
  6 день Мюнхен - Будапешт Сніданок. Мюнхен - «саме сонячне місто в Німеччині», який знаходиться поблизу Альп й в оточенні мальовничих озер. Екскурсія по Мюнхену  - столиці Баварії. Найпопулярніший серед туристів місто, яке славиться унікальними архітектурними пам'ятками в стилі готики та бароко. Сучасний Мюнхен - це незвичайне поєднання ритму великого міста, скарбів мистецтва, національних народних звичаїв і високих технологій. Переїзд в Будапешт. Ночівля.
  7 день Будапешт (Сентендре + музей марципанів) Сніданок. Виселення з готелю. За можливості, відвідування «Музею марципана» в Сентендре. Факультативно: оригінальний музей, відкритий у 1994 році кондитером Кароєм Сабо - це «Mузей марципана». Ми звикли бачити марципанові фігурки, що зображують зазвичай звіряток або казкових персонажів, які прикрашають торт іменинника. Вони схожі на витвори містецтв, а за мить тануть у роті винуватця свята та залишаються лише на святкових фотографіях у сімейних альбомах. Марципанові ж фігури, представлені в залах цього музею, не тільки переносять нас у світ казки, а й розповідають про різні моменти угорської історії. Перетин угорсько-українського кордону. Переїзд до Ужгорода. Посадка на поїзд № Ужгород-Київ. Відправлення. 
  8 день Прибуття до Києва. 
  Вартість туру для дітей:  ■  Для дітей: 345€ + 1350 гривень.  ■  Для дорослих: 365€ + 1350 гривень.
  У зазначену вартість (на 1 чол.) Входить: ■ проживання в готелях 2 * -3 * (околиці Д`єра, Зальцбурга, Цюріха, Мюнхена, Будапешт), 2 3-4-х місне розміщення; ■ харчування: сніданки; ■ екскурсійне обслуговування по маршруту; ■ проїзд на поїзді (купе); ■ проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами; ■ оформлення виїзних документів.
  Додатково оплачується: ■ вхідні квитки та вартість екскурсій по програмі; ■ медична страховка 5 євро; ■ можлива доплата за вечері в Угорщині, орієнтовно 10-15 євро.
  Екскурсії по туру: 150 євро. Приблизна вартість екскурсій при групі від 25 осіб. ■ Зальцбург 25€ ■ Цюріх + виїзд в Шафхаузен, водоспад Райнфаль 45€ ■ Берн 35€ ■ Мюнхен 25€ ■ Озерний край Зальцкаммергут 10€ ■ Князівство Ліхтенштейн 10€.

  Ціна

  345 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330