Австрія - Німеччина (Баварія)

Нойшванштайн замок
Мюнхен
Линдау
Зальцбург
  Маршрут
  Мишкольц -  Вена – Зальцбург (Зальцкаммергут, озера Мондзее и Аттерзее) -  Мюнхен - Замок Нойшванштайн - Европа-парк – озеро Бодензе - Линдау - Инсбрук (музей «Хрустальный мир Сваровски») - Дьер
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тривалість туру
  ОЧІКУЄМО НА ВІДКРИТТЯ
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Австрія
  Німеччина
  Опис туру

  Діти <Транспорт> Поїзд-автобус

  Мішкольц - Відень - Зальцбург (Зальцкаммергут, озера Мондзее і Аттерзее) - Мюнхен - Замок Нойшванштайн - Європа-парк - озеро Бодензеє - Ліндау - Інсбрук (музей «Кришталевий світ Сваровскі») - Дьйор.

  Без нічних.

  Пропонуємо тур по самих мальовничих місцях Австрії і Баварії + замок Нойшванштайн + Європа парк (найкращий парк атракціонів в Німеччині) + Музей кришталю Сваровскі! А ще Відень + Мюнхен!

  Програма

  1 день Київ - Мукачеве. Збір групи на ж.д вокзалі. Посадка на поїзд Київ-Ужгород. Відправлення.

  2 день Мукачево - Мішкольц - Дьйор або Відень. Прибуття в Мукачево. Посадка в автобус. Переїзд в Мішкольц - Тапольца. Факультативно: відвідування термального комплексу з безліччю басейнів із термальною водою. Переїзд в Дьйор або Відень. Ночівля.

  3 день Відень - Зальцбург. Сніданок у готелі. Вас чекає Відень - місто музики, вальсів, парків, випічки... Пішохідна екскурсія з гідом по старовинним віденським вулицях, огляд Імператорського палацу Хофбург - колишньою зимовою резиденцією династії Габсбургів, руїн римської епохи, Чумної колони, готичного собору Св. Стефана, вул. Грабен, будинок Моцарта, Рінгштрассе, що оперізує історичний центр. Не забудьте про знамениті віденські кондитерські, які зустрічаються в місті на кожному кроці, і при вигляді яких просто неможливо втриматися: Melange - віденська класика, з молоком і збитими вершками і «Захер» (Sachertorte) - найпопулярніший у світі шоколадний торт, винахід австрійського кондитера Франца Захера. Переїзд до мальовничого озерного краю Зальцкаммергут (Salzkammergut), який розташувався на трьох австрійських федеральних землях: Верхня Австрія, Зальцбург і Штирія. Цей регіон розташувався на схід від міста Зальцбург і за 250 км від Відня. Зальцкаммергут - один із найпопулярніших курортів Австрії. Пішохідна прогулянка по вечірньому Зальцбургу: палацово-парковий ансамбль Мірабель із його мальовничими партером, алеями і садками. Вийдемо до р. Зальцах, помилуємося панорамою Старого міста в кільці річки з його баштами, куполами, дзвіницями і стародавніми готичними куточками на тлі гори Монахів, увінчаною фортецею Хоензальцбург. А також, покажемо будинок, де народився і жив великий Моцарт! Ви назавжди запам'ятаєте неповторний ансамбль Зальцбурга - міста світової культурної спадщини. Ночівля в готелі в районі Зальцбурга.

  4 день Зальцбург - Зальцкаммергут (озера Мондзеє і Аттерзеє) - Мюнхен. Сніданок. Зальцкаммергут - це озерний край, оточений величними гірськими вершинами, 76 чудових красивих глибоких озер з найчистішою прозорою водою, придатною для пиття і понад півсотні великих печерних комплексів, що є національним природним пам'ятником і найулюбленішим місцем відпочинку як для самих австрійців, так і для гостей з інших країн. Факультативно виїзна екскурсія на озера Мондзеє і Аттерзеє. Озеро Мондзеє (Mondsee) затиснуте між скелястими піками Драхенванда і Шафберг, вузькою протокою переходячи у велике озеро Аттерзеє (Attersee) - найбільше озеро регіону Зальцкаммергута. Воно досить глибоке (максимальна глибина - 171 м), досягає в довжину 20 кілометрів при максимальній ширині 4 км. Вода в озері, виключно, чиста і прозора. Крім природних красот ми пропонуємо знайомство з містечком Мондзеє відомим як столиця парусного спорту країни. Місто виросло навколо бенедиктинського монастиря, заснованого баварцями в VIII столітті, він довгі роки був великим релігійним центром (саме тут святий Вольфганг, єпископ Регенсбурга, почав здійснювати чернечі реформи).

  Переїзд до Мюнхеа. Прогулянка по Мюнхену - столиці Баварії і найпопулярнішому серед туристів, місто славиться не тільки своїм пивом, але й унікальними архітектурними пам'ятками в стилі готики і бароко. Розміщення в готелі. Ночівля.

  5 день Мюнхен - Фрайбург. Сніданок. Факультативно: Нойшванштайн *, виїзд в найзнаменитіший замок на світі, побудований останнім королем Баварії Людвігом Другим. Саме його Уолт Дісней використовував як основу для всіх своїх замків в мультфільмах і в Діснейлендах. Відвідування замку * - Нойшванштайн: на місцевому автобусі ми піднімемося по серпантину до містка Марієнбрюке, який розтягнувся над самою прірвою, а під ним летить униз водоспад! Від містка пішки піднімемося до замка. Екскурсія по замку Нойшванштайн. Вас познайомлять із історією його будівництва, розкажуть цікаві факти з життя короля, проведуть по найкрасивішим кімнатах: тронний зал, спальня короля, штучний ґрот, приймальня, співочий зал та ін. Переїзд в околиці Фрайбурга. Розміщення в готелі. Ночівля.

  6 день Фрайбург - «Європа-парк». Сніданок. Виїзд до міста Руст. Факультативно: Europa-Park - один із найбільш відвідуваних парків Європи! Територію парку поділено на кілька тематичних зон, по країнах Європи. В один день ви можете опинитися в Німеччині, Франції, Скандинавії, Швейцарії, Великобританії, Італії, Іспанії, Греції, Португалії, Голландії та ін. Кожна зона має власну архітектуру і свої оригінальні атракціони. На території Європа-парку в 65 гектарів відвідувачі знайдуть сотні атракціонів і десятки шоу-програм на будь-який смак. Переїзд на Бодензеє (Німеччина). Розміщення в готелі. Ночівля.

  7 день Бодензеє – Ліндау Сніданок. Пропонуємо провести час і побачити одне з найпрекрасніших місць на Землі, третє за величиною озеро Європи - Бодензеє (Bodensee). Саме сюди приїжджають найкращі вчені планети після отримання Нобелівської премії, щоб отримати насолоду від заслуженого відпочинку. Озеро Бодензеє - так зване Швабське море і знаходиться на кордоні Німеччини, Швейцарії та Австрії. Вільний час.

  Факультативно: переїзд в Ліндау (Lindau) - місто, де панує неповторна атмосфера відпустки. Ліндау налічує 25.000 жителів і є одним із найбільших міст на озері. Особливість міста - в його історичній частині, яка розташована на острові площею 0.68 кв. км, в ньому проживає близько 3000 мешканців. Значні будівлі різних епох у провулках старого центру свідчать про більш ніж тисячолітню історію міста. З материковою частиною міста острів з'єднаний автомобільно-пішохідним мостом і 500-метрової дамбою із залізничними коліями.

  Переїзд до Інсбруку. Розміщення в готелі. Ночівля.

  8 день Інсбрук - Ватенс - Дьйор. Сніданок. Виселення з готелю. Ранній виїзд до м. Ватенс. Факультативно: відвідування музею «Кришталевий світ Сваровскі»: величезний велетень, що вивергає воду, охороняє будівлю і вітає гостей. Усередині Вас чекає найбільший і найменший кристали в світі. Краса кришталю підкреслена ефектами звуку, світла, запаху. Тут Вас чекає неймовірно прекрасна подорож у казку. А ще, можливість купити вироби і сувеніри. Переїзд в Дьйор (Угорщина). Розміщення в готелі. Ночівля.

  9 день Дьйор - Мукачево. Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в Мукачево. Посадка на поїзд. Відправлення до Києва.

  10 день Прибуття до Києва.

  Вартість туру: 450 € + 1280 гривень + страховка 7€

  Можливо з нічним переїздом 420 € + 1280 гривень + страховка 7€

  До зазначеної вартості (на 1 особу) Входить: ■ проживання в готелях 2 * -3 * (Дьйор; околиці: Зальцбурга, Мюнхена, Фрайбурга, район озера Бодензеє), 2-3-4 містне розміщення; ■ харчування: сніданки в готелях; ■ екскурсійне обслуговування по маршруту; ■ проїзд на поїзді (купе); ■ проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами; ■ медична страховка; ■ оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачується: ■ консульські послуги посольства, якщо немає біометричного паспорта  ■ вхідні квитки та вартість факультативних програм  ■ харчування (крім сніданків), особисті витрати  ■  30€візовий центр + 35€консульські послуги, якщо паспорт не біометричний. 

  Приблизна вартість факультативних екскурсій при групі від 25 осіб.

  ** Можливі незначні сезонні коливання цін на вхідні квитки, які уточнюються за місцем.

  Вартість пакету 157€ : Купальні в Мішкольці 12 € ■ Зальцкаммергут (озера Мондзю і Аттерзеє) 30 € ■ Баварія: замок Нойшванштайн 25 € ■ Європа-парк (проїзд + вхідний квиток) 50 € ■ Ліндау 20 € ■ музей «Кришталевий Світ Сваровскі» + вхідний квиток 25 €.

  Ціна

  450 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330