Тури Відень - Мюнхен (Замки Баварії)

1
2
3
4
  Маршрут
  Київ - Відень - Мюнхен (Замки Баварії) - Київ
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тривалість туру
  ОЧІКУЄМО НА ВІДКРИТТЯ
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Австрія
  Німеччина
  Опис туру

  Діти <Транспорт> Поїзд - автобус 

  Без нічних переїздів! 

  Програма

  1 день Київ – Ужгород Виїзд в Ужгород.

  2 день Ужгород-Відень Прибуття в Ужгород і посадка в автобус. Переїзд до столиці Австрії - Відня. По дорозі можливе відвідування (10 євро) Сентендре - найвідвідуваніший центр закруту Дунаю, де нас чекає пішохідна екскурсія по місту-музею під відкритим небом, де майстерні художників і ремісників чергуються сувенірними крамничками, маленькими музеями: кераміки, вина, іграшок. Ми відвідаємо найвідоміший і єдиний у світі n Музей марципану (вхідний квиток самостійно), відкритий в 1994 році кондитером Кароєм Сабо, який демонструє художню фантазію кондитерів: фрагменти казок, динозаври в людський зріст, фігура Майкла Джексона, угорські королі, святкові торти .. ..і все це зроблено з марципану !! Там ви обов'язково купите «їстівний сувенір» ... Переїзд до Відня. Розселення в готелі. Ночівля.

  3 день Місто Відень «must see»! Сніданок. Вас чекає різдвяний Відень - це красиво, незвичайно ошатно, а ще це «смачно»! Оглядова екскурсія по Відні. Під час пішохідної екскурсії по історичному центру міста ми побачимо пам'ятники, які пам'ятають славу столиці Великої Імперії Габсбургів: Ринг, Оперний театр, пл. Марії Терезії, Хофбург, Грабен, собор св. Стефана та ін. Переїзд в Мюнхен. Ночівля.

  4 день Мюнхен-Нойшванштайн Сніданок. Мюнхен - "саме сонячне місто в Німеччині», який знаходиться поблизу Альп і в оточенні мальовничих озер. Екскурсія по Мюнхену - столиці Баварії. Найпопулярніший серед туристів, місто славиться не тільки своїм пивом, а й унікальними архітектурними пам'ятками в стилі готики і бароко. Сучасний Мюнхен - це незвичайне поєднання ритму великого міста, скарбів мистецтва, національних народних звичаїв і високих технологій. Для бажаючих, можемо запропонувати відвідати Палац Німф * (Нимфенбург) Цей палацовий комплекс, що вражає своєю розкішшю і красою, і по праву вважається однією з головних визначних пам'яток Мюнхена! Назва цього літнього палацу Віттельсбахів налаштовує на легковажний лад - замок німф. Скромний, спочатку, палац був призначений дружині одного з баварських королів, як подарунок за народження спадкоємця. У багатьох країнах на цьому справа б і закінчилося, але не такими були Виттельсбахи. Протягом двох століть кожен новий власник замку прилаштовував до нього щось "від себе". В результаті: сьогодні Нимфенбург - цілий комплекс будівель, протяжністю понад 700 метрів.

  Розміщення в готелі. Ночівля.

  5 день Мюнхен – Дьйор Сніданок. Факультативно: відвідання замку Нойшванштайн *, найзнаменитішого замку на світлі, побудованого останнім королем Баварії Людвігом II. Замки казково красиві, і тому Людвіга II називають "казковим королем", а його замки "казковими". На місцевому автобусі ми піднімемося по серпантину до містка Маріенбрюке і далі пішки піднімемося до замку. По дорозі буде панорамний майданчик з видом на замок дитинства Людовика - замок Хоеншвангау. Екскурсія всередині замку Нойшванштайн буде проходити з аудіо гідом (35 хв.). Вас познайомлять з історією його будівництва, розкажуть цікаві факти з життя короля, проведуть по найкрасивіших кімнатах: тронний зал, спальня короля, штучний грот, приймальня, співочий зал та ін. Переїзд в Дьйор. Розміщення в готелі. Ночівля.

  6 день Дьйор-Ужгород Сніданок. Виїзд в Україну. Прибуття в Ужгород. Відправлення поїздом до Києва.

  7 день Прибытие в Киев.

  Примітка Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру: до 18ти: 290 + страховка 5+ 1280 гривень після 18ти: 310 євро + страховка 7€ + 1280 гривень

  Курс валют згідно з міжбанківським на сьогодні.

  У вартість входить: Проїзд: поїзд (купе), комфортабельний автобус єврокласу (кондиціонер, відео / аудіо); проживання готель 2 3 *; харчування - сніданки; супровід керівником по всьому маршруту; екскурсійне обслуговування по програмі; мед.страховка; оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються: Вхідні квитки в музеї, замки, аквапарк, купальні й факультативні екскурсії.

  Сентендре -10 €; екскурсія по Відні 15 €; екскурсія по Мюнхену - 15 €; Палац Нимфенбург - 15 €; Виїзна екскурсія в Нойшванштайн-35 €;

  обіди / вечері від 8 € (Угорщина), від 15 € (Відень, Мюнхен).

  30€візовий центр + 35€консульські послуги, якщо паспорт не біометричний. 

  Ціна

  від 290 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330