Угорщина - Словаччина - Австрія

аквапарк
аквапарк
аквапарк
  Маршрут
  Липтовский Микулаш-“Татраландия”-Братислава-Вена-Будапешт
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тривалість туру
  6 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Австрія
  Словаччина
  Угорщина
  Опис туру

  Липтовский Микулаш-“Татраландия”-Братислава-Вена-Будапешт 

  Програма

  1 день Київ-Чоп Збір групи на вокзалі. Виїзд з Києва поїздом Київ-Ужгород.

  2 день Чоп - Ліптовський Мікулаш Прибуття в Чоп. Пересадка на автобус. Виїзд в Словаччину. Відвідування Європейського центру водних розваг Татраландія (факультативно), який побудований на термальному джерелі, з якого б'є вода з глибини 2,5 метра з постійною температурою 60,7 градуса за Цельсієм. А туристи зможуть покупатися в 14 басейнах, три з яких повністю криті, а максимальна температура, яких досягає 38 градусів. Також в парку є 28 гірок. Відкрийте для себе це місце повне пригод і розваг. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Липтовски-Мікулаш - Відень - Братислава Сніданок. Виїзд в столицю Австрії - Відень. Безумовно, один з найдавніших міст не тільки Європи, а й усього світу. Оглядова екскурсія по Відні (факультативно). Під час пішохідної екскурсії по історичному центру міста ми побачимо пам'ятники, які пам'ятають славу столиці Великої Імперії Габсбургів: Ринг, Оперний театр, пл. Марії Терезії, Хофбург, Грабен, собор св. Стефана та ін. По закінченню екскурсії ми відвідаємо Будинок Хундертвассера. "Це будинок, який не відповідає жодним стереотипам і нормам. Це будинок був задуманий, спроєктований й оформлений художником як подорож в незвідану країну, де вікна мають свої права, де дерева на даху, де природа і людина зустрічаються для створення першого вільного будинку... мрія стає реальністю ". Виїзд в столицю Словаччини - Братиславу. Вечірня прогулянка по історичному центру міста Братиславі огляд Міхалскі воріт, Академії Істрополітана, коронації Домського собору св. Мартіна, Прімаціального палацу. Розміщення в готелі. Ночівля.

  4 день Братислава - Будапешт Сніданок. Оглядова екскурсія по Братиславі. Вас чекає прогулянка по двох головних площах з красивими палацами й сакральними спорудами. Ви зможете помилуватися собором Св. Мартіна, дзвіницю якого видно в місті звідусіль, оцінити пишність францисканської церкви. Елегантні бронзові статуї, акуратні маленькі дерева, вишукані фонтани створюють незвичайну атмосферу, яка занурить Вас у світ старої Європи. Виїзд в столицю Угорщини - Будапешт. Оглядова екскурсія по Будапешту - «перлині на Дунаї», як називають одну з найкрасивіших столиць Європи. Огляд пл. Героїв, пл. Трійці, Пам'ятника 1000-річчя, Кріпосного району (Королівський палац, Рибальський бастіон, церква Матяша - місце проведення церемоній коронації й вінчання королів). Огляд знаменитої будівлі Парламенту [логотип ЮНЕСКО]. Розміщення в готелі. Ночівля

  5 день Будапешт - Ужгород Сніданок. Виїзд на Україну. Перетин кордону. Посадка на поїзд Ужгород - Київ.

  6 день Прибуття до Києва за розкладом.

  Примітка Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру:

  Для дітей: 185 € + 1280 гривень + страховка 5 €

  Для дорослих: 220 € + 1280 гривень + страховка 5 €

  У вартість входить проїзд: поїзд (купе), комфортабельний автобус (відео, аудіо, кондиціонер). ♦ проживання: готель 3 *; харчування: сніданки ♦ екскурсії: за програмою; супровід керівником групи, оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються вхідні квитки в музеї та факультативні екскурсії ♦ проїзд на міському транспорті (1-1,5 €) ♦ обіди, вечері (≈10 €)

  Вартість вхідних квитків "Татраландія" 25 € / 30 € ♦ Екскурсія до Відня 25 € ♦ Кораблик по Дунаю "Вечірня Казка" 18/23 € ♦ Купальні в Мішкольці 10/15 € ♦ Відень 35 €

  Ціна

   185 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330