Тури Будапешт та Відень

  Маршрут
  Будапешт та Відень
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Осінь
  Канікули
  Тривалість туру
  6 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Австрія
  Угорщина
  Опис туру

  Будапешт та Відень

  Дати виїзду: 

  менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

  Програма

  Будапешт та Відень

  Дати виїзду: 

  менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

  1 день. Київ – Мукачево.  Збір групи на вокзалі. Виїзд з Києва поїздом.

  2 день. Мукачево – Єгерсалок - Будапешт. Прибуття в Мукачево. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. По дорозі відвідування спа-комплексу Єгерсалок. На території комплексу знаходиться 17 відкритих і закритих басейнів загальною площею 1900 кв. м. Переїзд у столицю Угорщини - Будапешт. Розміщення у готелі. Ночівля.

  3 день. Будапешт. Сніданок. Оглядова екскурсія Будапештом – «перлина Дунаю», так називають одну з самих красивих столиць Європи. Під час екскурсії туристи познайомляться з визначними пам’ятками: пл. Героїв, пл. Трійці, Пам’ятника 1000-річчю, Кріпосного району (Королівський палац, Рибацький бастіон, церква Матяша – місто проведення церемоній коронації та вінчання королів), знаменитою будівлею Парламенту, Будайського палацу, оглядовий майданчик на горі Гелерт, Цитадель, вул. Ваци. За можливістю відвідування базиліки св. Іштвана. Прогулянка на кораблику Дунаєм: мости та набережні в незрівнянній ілюмінації. Незабутнє враження від яскраво освітленого нічного міста. Шикарні панорамні краєвиди, які відриваються з головної річки Європи, занесені ЮНЕСКО у культурну спадщину людства. Ночівля.

  4 день. Будапешт – Відень. Сніданок. Виїзд у Відень. Оглядова екскурсія Віднем. Під час автобусно-пішої екскурсії історичним центром міста відвідаємо Будинок Хундертвасера. Також побачимо пам’ятники, які пам’ятають славу столиці Великої Імперії Габсбургів: Ринг, Оперний театр, пл. Марії Терезиії, Хофбург, Грабен, собор св. Стефана та ін. За бажанням відвідування зоопарку Шенбрунн. У теперішній час Віденський зоопарк Шенбрунн вважається одним з найсучасніших та кращих зоопарків світу. Вольєри для тварин сконструйовані таким чином, що надають їм багато місця та умови, близькі к природних. Тут живуть понад 700 видів тварин – від сибірського тигра до коал та індійських носорогів. Повернення в Будапешт. Ночівля.

  5 день. Будапешт - Кампоне – Мукачево. Сніданок. Поїздка у найбільший в Будапешті торговий центр Кампоне. Відвідування Тропікаріума-океанаріума з вологим тропічним лісом та акваріумом з оглядовим тунелем. Вільний час для шопінгу. Виїзд в Україну. Проходження кордону. Посадка и виїзд поїздом у Київ.

  6 день. Київ. Прибуття у Київ за розкладом.

  Примітки. Організатори туру залишають за собою право на внесення змін у програму: заміна міст розміщення та екскурсійних об’єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру:

  до 18 років: 215 € + 1950 гривень квиток на потяг Київ-Мукачево-Київ (вагон купе).

  після 18 років: 250 € + 1950 гривень квиток на потяг Київ-Мукачево-Київ (вагон купе).

  У вартість входить: • проїзд: потяг (купе - ціна ж/д проїзду може змінюватись у зв’язку з частими змінами тарифів), комфортабельний автобус (відео, аудіо, кондиціонер); • проживання: готель 3*; • харчування: сніданки; • оглядова екскурсія по Будапешту; • супровід керівником групи; • оформлення виїзних док.

  Додатково сплачуються: • вхідні квитки у музеї та факультативні екскурсії (діти до 18ти/дорослі після 18ти): • Спа-комплекс Єгерсалок – 25€; • Тропікаріум-Океанаріум – 15/18€; • екскурсія у Відень – 35€; • Прогулянка на кораблику – 20€; • Aquaworld – 25/30€ (до 14ти/після 14ти); • Зоопарк Шенбрунн – 22/29€; обіди, вечері (приблизно 15€– за один.); • Медичне страхування по маршруту – 8€.

  Ціна

  215 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330