Мальовнича Албанія

Басейн
отель
Пляж
  Маршрут
  Ужгород – Будапешт – Скоп’є (о. Охрид) – Дуррес (10 днів на морі) – Вльора – Шкодер - Тірана – Ужгород
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Дитячі табори
  Літо
  Канікули
  Тривалість туру
  14 днів
  Транспорт
  Автобус
  Країни
  Албанія
  Опис туру

  Ужгород – Будапешт – Скоп’є (о. Охрид) – Дуррес (10 днів на морі) – Вльора – Шкодер - Тірана – Ужгород

  Проживання у готелі рівня 4* на першій лінії моря; розміщення у стандартні 3х-4х місні номери. Харчування 3х разове під час відпочинку на морі(сніданок та вечеря – шведський стіл, обід – а la Carte). Проїзд у комфортабельному автобусі. Супроводженні професійним груповодом-гідом під час усього маршруту. Оглядова екскурсія по м. Будапешт. Оглядова екскурсія по м. Дуррес.

  Програма

  1 день Київ-Ужгород. Зустріч на залізничному вокзалі. Посадка на поїзд Київ-Ужгород.

  2 день Ужгород-Будапешт. Посадка у автобус виїзд на кордон. Переїзд у м. Будапешт. Оглядова екскурсія по Будапешту під час екскурсії туристи познайомляться з визначними пам'ятками столиці: пл. Героїв, пл. Трійці, Пам'ятника 1000-річчя, Кріпосного району (Королівський палац, Рибальський бастіон, церква Матяша - місце проведення церемоній коронації й вінчання королів), знаменитим будинком Парламенту, Будайського палацу, оглядового майданчика на гору Геллерт, Цитадель, вул. Ваци. Переїзд до м. Скоп’є. Ночівля.

  3 день Скоп’є-Дуррес. Сніданок. Оглядова екскурсія по м. Скоп’є. Виїзд до неймовірної краси озера Охрид. Воно славиться своєю кристальною чистотою та знаходиться на кордоні з Албанією. Сюди з’їжджаються усі македонці для хорошого та якісного відпочинку, адже вважають його своїм морем. Тут ви зможете орендувати човник або просто помилуватися неймовірною красою місцевості. Переїзд до м. Дуррес. Вечеря. Ночівля.

  4-11 день відпочинок на морі у м. Дуррес. Проживання у готелі рівня 4* на першій лінії моря. Харчування 3-х разове(сніданок та вечеря – шведський стіл, обід – а la Carte). Додаткові виїзні екскурсії під час відпочинку.

  Екскурсія у м. Вльора - перша столиця Албанії. Неймовірні краєвиди, які називають другими Мальдівами. Вльора знаходиться в південно-західній частині албанського узбережжя та є одним із найпопулярніших курортів Албанії. Відпочинок на найкрасивіших пляжах та переїзд до Національного парку Логара. Тут унікальне природне утворення, флора і фауна досить різноманітна. Зустрічається багато рідкісних тварин, птахів і рослин. З дерев ростуть: дуб, ясен, ялиця, сосна. Серед мешканців тваринного світу: вовк, лисиця, лось, олень.

  Екскурсія у м. Шкодер - четвертий за величиною місто в Албанії. Стародавнє місто з багатою історією, розташований на Скадарському озері біля кордону з Чорногорією. C IX століття Шкодер був однією з резиденцій італійських єпископів і по сьогодні залишається оплотом католицизму в Албанії.  Центральний бульвар міста до цих пір називають «маленькою Італією». У старому місті все ще можна зустріти оригінальні старовинні албанські будинки, обробці яких використані характерні традиційні мотиви. Одне з найкрасивіших місць в Шкодері - Фортеця Розафа побудована на скелястій вершині, звідки перед Вами відкриється панорамний вид на старовинне місто і озеро Скадар.

  Екскурсія у м. Тірана - це столиця Албанії доброзичливий, гостинний місто з розслаблюючій атмосферою, де ви можете знайти одні з кращих ресторанів, магазинів і ринків. Під час екскурсії ви оглянете основні визначні пам'ятки барвистої Тірани, а також дізнаєтеся багато цікавого про історію. Площа Скандербега,  Стара мечеть Етхем Бей,  Палац культури, в якому розміщуються Театр Опери та Балету і Національна бібліотека. Завершимо знайомство з Тіраною захоплюючої поїздкою за сучасною канатною дорогою на гору Даічі, біля підніжжя якої і розкинулася Тірана.

  Екскурсія по м. Дуррес прекрасне місто для прогулянок з розслаблюючій атмосферою і рядом історичних пам'яток.  Найпривабливіші місця для відвідування в Дурресе це найбільший Амфітеатр на Балканах, Стара міська стіна і Венеціанська вежа 16-го століття, палац першого і єдиного албанського короля Зогу I т.д.  А вийшовши на широку набережну Дурреса яка носить назву ... Волга, переймемося легким бризом Адріатики.  Вип'ємо чашку кави або пообідати в ресторані традиційної албанської та італійської кухні.

  Виїзд у аквапарк Aquapark Blue Magic Water.

  Виїзд на шопінг у торгівельний центр.

  12 день Дуррес-Мукачево. Сніданок. Відпочинок на морі. Обід. Виїзд до м. Мукачева. Транзитний переїзд по території Македонії-Румунії.

  13 день Мукачево. Факультативний ланч на території Румунії. Прибуття та прогулянка по м. Мукачево. Факультативна вечеря. Посадка на потяг Мукачево-Київ.

  14 день Київ. Прибуття у м. Київ.

  Вартість туру:  діти до 18 років: 470 € + 1480 грн. квитки Укрзалізниці

                             дорослі: 495 € + 1480 грн. квитки Укрзалізниці

  У вартість входить: проживання у готелі рівня 4* на першій лінії моря; розміщення у стандартні 3х-4х місні номери. Харчування 3х разове під час відпочинку на морі(сніданок та вечеря – шведський стіл, обід – а la Carte). Проїзд у комфортабельному автобусі. Супроводженні професійним груповодом-гідом під час усього маршруту. Оглядова екскурсія по м. Будапешт. Оглядова екскурсія по м. Дуррес.

  Додатково сплачуються: Страхування від компанії «Інго» з покриттям Covid-19 – 7 €; додаткове харчування; власні витрати; двомістне розміщення - 7€/ніч.

  Додаткові екскурсії: оглядова екскурсія Скоп’є та о. Охрид – 15€; м. Вльора та Національний парк Логара - 30€; м. Шкодер та о. Скадар - 25€; м. Тірана - 20€; аквапарк Aquapark Blue Magic Water - 35€.

  Ціна

  від 470 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330