Данія - Швеція - Норвегія

Копенгаген
Копенгаген
  Маршрут
  Копенгаген (Кристиансборг)-Мальмё (Эресуннский мост)-Осло- Копенгаген
  Тип туру
  По країнах
  Авіа тури для школярів
  Тривалість туру
  ОЧІКУЄМО НА ВІДКРИТТЯ
  Транспорт
  Авіа
  Країни
  Норвегія
  Данія
  Швеція
  Опис туру

  Діти <Транспорт> Літак

  Копенгаген (Кристиансборг) - Мальмё (Ересуннський міст) - Осло - Копенгаген

  Програма

  1 день Київ - Копенгаген Збір групи в аеропорту. Виліт в Копенгаген. Прибуття в Копенгаген, виїзд в центр Копенгагена на громадському транспорті, пішохідна оглядова екскурсія по Копенгагену, Центром Копенгагена є площа Міської Ратуші, на якій розташований камінь з відміткою 0 км. Сама будівля Ратуші, примітно оригінальним термометром. На Ратушній площі починається найстаріша і довга пішохідна зона в Європі - Stroget Квартали по обидва боки Stroget відкриють Вам багато цікавого: це й ансамбль старовинного копенгагенського Університету, і численні середньовічні церкви, і затишні, але багатолюдні площі з вузькими старовинними вуличками, де, по легенді, водяться приведення. Однак, зустрічаються вони не кожному. Виїзд в готель на громадському транспорті. Розміщення в готелі. Ночівля.

  2 день Копенгаген-Мальме Сніданок. Виїзд на громадському транспорті до Швеції, м Мальме - порт і місто третій за розмірами у Швеції, який розташовується в самому південному і мальовничому регіоні Сканія і є його столицею. Місто не тільки славиться своїм архітектурним ансамблем, але своїми дивовижними парками й бульварами, в честь чого його ще називають "місто парків". Різноманітні паркові зони в місті, розкинулися, немов невеликі оазиси. У них часто збираються музиканти, художники, проводяться фестивалі. У Мальме діє прекрасний симфонічний оркестр, є Концертний зал, Драматичний Театр, Театр Танцю, а також численні кафе і ресторани, які передбачають театральні заходи та перформанси. Під час подорожі також буде можливість насолодитися архітектурним дивом Ересуннський міст. Повернення в Копенгаген. Ночівля.

  3 день Копенгаген-Осло Сніданок. Виїзд на громадському транспорті в центр, огляд королівської резиденції Кристиансборг - Поруч з Копенгагеном є гавань, де знаходиться невеликий острів Слотсхольмен, саме це місце було вибрано для будівництва королівської резиденції Кристиансборг. Офіційні зустрічі проводять тут і сьогодні. Унікальність замкового комплексу полягає в тому, що в одній будівлі зосереджені три влади країни - законодавча, виконавча і судова. Багато залів знаходяться у веденні данського парламенту - Фолькетінгу, крім цього, в замку знаходиться адміністрація Прем'єр-міністра, проводяться засідання Верховного Суду. Сучасна версія замка в Копенгагені - це практично сучасна будівля, оскільки остання реконструкція датується 20 століттям. Палацова вежа висотою 106 метрів, прикрашена двома корона, є оглядовим майданчиком, звідки можна оглянути всю столицю. Виїзд на громадському транспорті в порт. О 16:15 Виїзд на поромі в Норвегію, м Осло. Ночівля в каюті на поромі.

  4 день Осло-Копенгаген Сніданок на поромі (за доп. Плату). Під час прибуття на поромі можливість насолодитися чудовим краєвидом на фіорд. Прибуття в порт м Осло о 09:45. Виїзд на громадському транспорті в центр Осло. Пішохідна оглядова екскурсія по Осло - один з найбільш швидко зростаючих міст в Європі, в його нових районах ключем б'є життя, а самі вони вражають гостей міста дивовижними ресторанами, модними магазинами і галереями. Обличчя міста стрімко змінюється, і відбувається це багато в чому завдяки таким архітектурним пам'яткам, як будівля Опери, музей Аструп-Фернлі і комплекс будівель виробник, проте при цьому місту вдається зберегти спокійну атмосферу провінційного містечка. Місто розташувалось між Осло-фьордом і великими, порослими лісом пагорбами, і отримав звання Зеленої європейської столиці 2019 роки за скорочення забруднювальне повітря викидів і створення великих природоохоронних зон. Зручно спланований центр міста легко дослідити пішки або на велосипеді, а ефективна система громадського транспорту дозволяє дістатися до будь-якої точки міста без власного автомобіля. Повернення в порт на громадському транспорті. Виїзд в Копенгаген о 16:15. Ночівля в каюті на поромі.

  5 день Копенгаген-Київ Сніданок на поромі (за доп. Плату). Прибуття в порт Копенгагена о 09:45, виїзд в аеропорт Копенгагена. Виліт до Києва. Прибуття до Києва. Примітка Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру: ♦ для дітей: 235 € + а / б. ♦ для дорослих: 260 € + а / б. У вартість входить: ♦ Проживання 2 ночі Копенгаген: хостел (по 4-8 осіб в номері); ♦ харчування: сніданки ♦ оформлення виїзних док.

  Додатково оплачуються: ♦ вхідні квитки в музеї та факультативні екскурсії; ♦ проїзд на міському транспорті ♦ Медична страховка по маршруту - 5 євро. ♦ Проїзд на поромі Копенгаген-Осло-Копенгаген. (Вартості на Грудень 2019 - паром 2 ночі + сніданок = 64,4 євро, каюти двох-чотирьох-п'ятимісні (двох'ярусні ліжка, без вікон.) Бронювання й оплата порома за півтора місяці до виїзду.

  Вартість вхідних квитків діти до18ті / дорослі після 18ти: ♦ Пішохідна оглядова екскурсія по Копенгагену - 20 євро ♦ Пішохідна оглядова екскурсія по Мальме - 20 євро +(Проїзд, туди - назад ≈до 15 років - 25 євро, після 15 років - 34 євро) ♦ Пішохідна оглядова екскурсія по Осло - 20 євро.

  Ціна

  235 євро + а/к

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330