Франція - Швейцарія

Цюрих
Диснейленд
Фонтенбло
Мюнхен
Прага
Париж
  Маршрут
  Прага - Мюнхен - Цюріх - Штайн ам Райн + Рейнські водоспади - Фонтенбло (Палац Фонтенбло) - Париж (Діснейленд) - Нюрнберг (аквапарк Palm Beach) - Вроцлав
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тривалість туру
  10 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Німеччина
  Польща
  Франція
  Чехія
  Швейцарія
  Опис туру

  Діти <Транспорт> Поїзд - автобус

  Прага - Мюнхен - Цюріх - Штайн ам Райн + Рейнські водоспади - Фонтенбло (Палац Фонтенбло) - Париж (Діснейленд) - Нюрнберг (аквапарк Palm Beach) - Вроцлав

  Програма

  1 день Київ - Львів Виїзд з Києва, поїздом № Київ-Львів.

  2 день Львів-Прага Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. Переїзд в Прагу. По дорозі коротка зупинка в Кракові. Переїзд в Прагу. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Прага-Мюнхен Сніданок. Виїзд з готелю 8:00 Оглядова екскурсія по Празі (1,5-2 години): Празький Град (ансамбль Королівського палацу, собори св.Віта і св.Іржі, Страговський монастир), Карлів міст, Староміська пл., Ратуша, Порохова вежа , Муніципальний будинок, Вацлавська пл. Виїзд з Праги. Переїзд Мюнхен * - «саме сонячне місто в Німеччині», який знаходиться поблизу Альп і в оточенні мальовничих озер. Автобусна екскурсія по Мюнхену * - столиці Баварії: Фрауенкірхе, собор Св. Діви Марії, Королівська резиденція, Ратуша, Марієнплац; прогулянка по історичному центру. Виїзд з Мюнхена. Ночівля на території Німеччини. Ночівля.

  4 день Цюріх-Штайн ам Райн Сніданок. Виїзд до Цюриха. По дорозі (за доп. Плату) відвідаємо мальовниче швейцарське містечко Штайн ам Райн * (Stein am Rhein), який вважається найбільш добре збереженим з усіх середньовічних міст Швейцарії, потім Рейнські водоспади * - найбільші водоспади в Європі! Переїзд в Цюріх - найбільший і один з найкрасивіших міст країни і розташовується на берегах річки Ліммат, яка впадає в Цюріхське озеро. Оглядова екскурсія по Цюріху: Великий Цюріхський собор Фрауенмюнстер (вітражі Марка Шагала), церква Святого Петра, квартал Нідердорф, Ратуша, площа Предігерплац, вулиця Банхофштрассе, квартал Ремісників, набережні Цюріхського озера і річки Ліммат. Мальовничі вузькі провулочки з чарівними будиночками в готичному стилі, в яких розташовані булочні, кондитерські, антикварні магазинчики зачарують вас назавжди! Переїзд до Франції. Розміщення в готелі на території Франції. Ночівля.

  5 день Палац Фонтенбло - Париж Сніданок. Виїзд в місто Фонтенбло. Відвідування Chateau deFontainebleau * - красивого! королівського Палацу Франції, який протягом семи століть служив французьким правителям. Палац і парк увійшли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Переїзд в Париж. Факультативно виїзд на екскурсію по Монмартру *. З його вершини, що знаходиться на висоті 130 метрів, відкривається дивовижний вид на Париж. Ви відвідаєте базиліку Сакре-Кер, а також прогуляєтеся по мальовничих куточках кварталу, в якому жили і творили Моне, Тулуз-Лотрек, Ван Гог, Дега, Курбе і багато інших. Розміщення в готелі. Ночівля.

  6 день Париж Сніданок. Оглядова екскурсія на автобусі по Парижу: острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелева вежа, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальна Арка, пл. Згоди, Опера, Вандомська пл., Квартал ХХI століття «Дефанс». Факультативно: підйом на Ейфелеву вежу *; прогулянка на катері Посен *. Повернення в готель. Ночівля.

  7 день Париж-Діснейленд Сніданок. Виїзд в Діснейленд - цілий день! Парк відпочинку і розваг. Діснейленд - це імперія добра, центр чарівної країни, створений уявою Уолта Діснея і втілений в життя ». Нічний переїзд до Вроцлава. 8 день Нюрнберг (аквапарк «Palm Beach») - Вроцлав Сніданок *. Факультативно: аквапарк «Palm Beach» * в Нюрнберзі * - це величезний аквакомплекс, який пропонує безліч водних розваг на відкритому повітрі і під дахом або екскурсія з гідом по Вроцлава *. Прибуття до Вроцлава - столицю Нижній Сілезії. Місто розташоване на кількох островах, пов'язаних між собою більш ніж 100 мостами. Розміщення в готелі. Ночівля.

  9 день Вроцлав-Львів Сніданок. Виселення з готелю. Шлях додому! Прибуття до Львова. Посадка на поїзд Львів - Київ.

  10 день Прибуття до Києва о 7:21 (час орієнтовний).

  Примітка Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру. ♦ Діти: 415 € + 1280 грн. ♦ Дорослі: 445 € + 1280 грн.

  У вартість входить: проживання в готелях 2 * -3 * (нічліг в готелі на території Франції, Чехії, Німеччини, Польщі, околиці Парижа, Прага, Вроцлав), 2-3-4 місне розміщення, з усіма вигодами, харчування: сніданки згідно з програмою; екскурсійне обслуговування: Прага, Париж, Цюріх з дипломованим російськомовним гідом; проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами, оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються: Вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, проїзд громадським транспортом. Вечері - 8€ / 12€. Медична страховка -7€. Вартість вхідних квитків Вартість екскурсійного пакета для дітей: 170€ (можна додати ще аквапарк в Нюрнберзі); вхідні квитки (з аудіо гідом) в Палац Фонтенбло - 20 €; Монмартр- 10€; Ейфелева вежа 20€; кораблик по Сені - 15€; Діснейленд -55€ / 65€ (для тих, хто їде тільки на шопінг - 15€).

  Факультативні екскурсії: Мюнхен - 25€; Рейнські водоспади + мальовниче містечко Stein am Rhein - 25€. Ще додатково пропонуємо: аквапарк в Нюрнберзі «Palm Beach» - 25€ або екскурсія Вроцлавом -15€.

  Ціна

  415 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330