Весняні Прага та Дрезден

прага
дрезден
вроцлав
  Маршрут
  Краків – Прага – Дрезден – Вроцлав
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Весняні тури
  Зимові тури
  Канікули
  Тривалість туру
  6 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Німеччина
  Чехія
  Опис туру
  Краків – Прага – Дрезден – Вроцлав

  Дати туру: 

  Без нічних переїздів. Програма з перетином кордону на поїзді.

  Програма
  Краків – Прага – Дрезден – Вроцлав

  Дати туру: 

  Без нічних переїздів. Програма з перетином кордону на поїзді.

  1 день. Київ-Пшемисль. Виїзд потягом Київ – Пшемисль.

  2 день. Пшемисль-Прага. Прибуття у Пшемисль. Проходження кордону на потязі. Посадка в автобус. На шляху коротка зупинка у Кракові. Ми покажемо Вавель – королівську резиденцію на березі Вісли. Виїзд до Праги. Прибуття до Праги. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день. Прага. Сніданок. Прага. Оглядова екскурсія старою доброю Прагою, містом, яке неможливо не любити. Ви побачите "серце" цього міста - Вацлавську і Староміську площу, собор Святої діви Марії, міську ратушу з чудовим астрономічним годинником, Карлів міст, Страгівський монастир, Празький Град (ансамбль Королівського палацу, собори св. Віта та св. Іржі, Золота вулиця), Порохову вежу, Муніципальний будинок та багато іншого. У вільний час ми рекомендуємо Вам пообідати у чудових чеських ресторанах та зайнятися шопінгом. Вільний час для відвідування музеїв. Галерея Празького Граду (колекція налічує близько 40 тисяч витворів мистецтва). Музей Альфонса Мухи, відомого художника-модерніста. Також пропонуємо відвідати «Містична Прага» або Празьку визначну пам'ятку Вишеград – це район міста та перша середньовічна фортеця (побудована у 1003 році!), з неприступних стін якої, княгиня Лібуше виголосила відоме пророцтво про Велику Прагу! На території фортеці знаходиться костел св. Петра та Павла, кажуть, що саме тут знаходяться мощі св. Валентина. Легенди, міфи та перекази під час екскурсії, а чого тільки вартий краєвид, що відкривається з Вишеграду! Повернення до готелю. Ночівля.

  4 день. Прага-Дрезден-Вроцлав. Сніданок. Виїзд у Дрезден – стародавню столицю Саксонії, «чудове місто». Ви маєте побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, опера Земпера і набережну «Брюльська тераса», яка називається «балконом Європи» за те, що звідти відкривається чудовий краєвид на інший берег Ельби. Відвідування Дрезденської картинної галереї – колекція європейського живопису 15–18 ст. Своєю всесвітньою славою музей зобов'язаний колекції картин художників Італії та Нідерландів. Переїзд до Вроцлава – столиця Нижньої Сілезії. Розміщення в готелі. Ночівля.

  5 день. Вроцлав-Пшемисль. Сніданок. Піша екскурсія історичним центром Вроцлава - це одне з найбільших та найкрасивіших міст Польщі. У середні віки він вважався конкурентом Праги. Вроцлав розташований на річці Одрі, на території міста річка утворює безліч каналів, через які перекинуто понад 100 мостів. Мости Вроцлава, разом із його затишними парками надають місту особливої ​​чарівності. Виїзд у Пшемисль посадка на поїзд, проходження кордону.  

  6 день. Київ. Прибуття в г. Київ за розкладом.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми (заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхнього прямування, на рівноцінні).

  Вартість туру: до 18 років: 245 євро + 3875 грн. квитки на потяг Київ-Пшемисль-Київ (вагони купе)  

  Після 18 років: 280 євро + 3875 грн. квитки на потяг Київ-Пшемисль-Київ (вагони купе).

  У вартість входить (на 1 чол.): Проїзд потягом (купе ціна з/д проїзда може змінюватися у зв'язку з частими змінами тарифів) Автобусне обслуговування за маршрутом Проживання у готелі 3*, 2-x; 3-х; місне розміщення, номери зі зручностями у номері, Харчування (сніданки) можливе додаткове харчування за додаткову плату оформлення виїзних документів. супровід керівником за маршрутом. Оглядова екскурсія в Празі.

  Додатково оплачується: (до 16ти/після 16ти): Виїзд у Дрезден 35 євро Відвідування Дрезденскої Картинної Галереї 10 євро.  Страховка за маршрутом 5 євро. Вишеград або Містична Прага - 10 євро Вроцлав 15 євро Вхідний квиток у Галерею Празького Града 10 євро Вхідний квиток у Музей Альфонса Мухи 15 євро.

  Ціна

  245 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330