Чарівний дух весняної Європи в турі до Праги

Перша фотографія у статті
Опубликовано

Краків - Прага - Дрезден - Вроцлав

Хто сказав, що казкова атмосфера в старовинних європейських містах панує тільки в період новорічних та різдвяних свят? З приходом весни та першими ласкавими променями сонця, дивовижна архітектура, оповитої легендами, чеської столиці, Дрездена та Вроцлава здається особливо чарівною.  І переконатися можна, довірившись Сант Валентину.  Тур до Праги – беззаперечний доказ того, що довершена краса старовинної архітектури та, з любов’ю доглянутих, міських ландшафтів, не має сезонних меж. 

Краків

Легендарна резиденція польських королів – стане першою дивовижною зупинкою на маршруті до казкової Праги.  У Кракові мандрівники будуть зовсім недовго, але за час всієї прогулянки зможуть ознайомитися з красивими і визначними місцями минулої столиці Речі Посполитої. Вишуканий архітектурно-природничий ансамбль Вавельского замку, оточеного мальовничими парками зі скелями, звивистими сходами та затишними кафе, залишається одним із найбільш яскравих спогадів у добірку кожного мандрівника.

Прага

Місто, перед красою якого неможливо устояти – Прага, навесні особливо привітна та чарівна. У подорожуючих буде унікальна можливість відчути розкіш та дивовижу чарівність чеської столиці по-максимуму. Прага славиться Cтароместськими й  Вацлавськими майданчиками, які, починаючи з 14 сторіччя, дбайливо та старанно забудовувалися храмами, дзвіницями та королівськими палацами. Готичні шпилі собору Святої Діви Марії та Віта, стримана та довершена краса Староміської ратуші з чудовим астрономічним годинником, 16 загадкових арок Карлового мосту та  грайливі вогні Танцюючого будинку – все це може здатися справжньою королівською казкою для дітлахів з багатою уявою. 

Окрім довколишньої краси, Прага славиться своїми унікальними смаками та спокусливими ароматами, які викликають нестримний апетит у кожного перехожого. Чеська кухня доволі ситна, багата та доступна.

За додатковим бажанням, юні поціновувачі прекрасного, можуть завітати до музею відомого в країні живописця в стилі модерн - Альфонса Мухи чи побачити понад 40 геніальних витворів мистецтва польських, угорських, німецьких та навіть італійських митців у Галереї Празького Граду.

А коли сонце повністю заховається за обріями, краще не сидіти в номері, а, пливучи на човні, милуватися магічним сяйвом панорами, утвореної розмаїттям визначних пам'яток Праги.

Дрезден

Чи допускали ви думку, що в Германії є своя Флоренція. І побудована вона древніми саксами на березі живописної річки Ельби. Саме так говорять досвідчені мандрівники про Дрезден. В перекладі з німецької він означає «чудо». Тому, знаходячись у Дрездені і милуючись дивовижею палацу Цвінгер, оперного театру Земпер, собору  Фрауенкірхе, можна повірити у все, що завгодно. 

Саме у Дрездені знаходиться так званий «балкон Європи» - Брюльська набережна. Вона має вигляд величезної тераси, що височіє на 4.5 метрів над рівнем води.  З неї чудово видно чарівну панораму частини міста, розташованого на протилежному березі Ельби. 

У Дрездені, за бажанням, можна побачити видатні полотна голландських та італійських  художників XV-XVШ сторіч у Великій Картинній галереї.

Вроцлав

У Польському королівстві, в епоху Середніх віків, було місто-конкурент Праги - сяючий Вроцлав. Він, і сьогодні, не перестає «змагатися» зі столицею Чехії за першість на туристичних мапах.  Можливо тому, тут така казкова атмосфера. І незважаючи на насиченість сучасними видами транспорту та торговими будівлями, Вроцлав зберіг свій первозданний шарм і королівський розмах. Подорожуючим тут пропонується здійснити незабутню вечірню прогулянку по безлічі містків, що лежать через безліч рукавів блакитно-водної Одри.  

Готуйте валізи для феєричних вражень разом із Сант Валентином.