Казкові замки Баварії в турі Відень - Мюнхен

Перша фотографія у статті
Опубликовано

Попереду весняні канікули й так хочеться подарувати дитині чимало казкових незабутніх вражень. Вирушаючи в місто чудес – Відень та вишуканий Мюнхен, можна повністю розраховувати на захопливий тиждень для своїх малюків. Турагентство «Сант Валентин» ретельно продумує кожен маршрут, щоб задовольнити цікавість та вразити навіть самих вибагливих мандрівників. 

Тур Відень-Мюнхен - це унікальна можливість познайомитися з батьківщиною Бетховена, Штрауса та вишуканою архітектурою XVI – XIX століть. В епоху Австро-угорської імперії ці міста були центрами головних світських подій. Тут знаходилися королівські резиденції, у які навідувалися імениті вельможі з усієї Європи на святкові карнавали, бали та інші урочисті заходи. Традиція частково збереглася дотепер, про що свідчить той самий Віденський бал.

Замки та старовинні вулички, містки Баварії стануть, для юних шукачів пригод, чудовим втіленням багатої уяви, улюблених фантастичних фільмів та казок про середньовічних лицарів, драконів та навіть привидів… Але можете бути спокійні, ці прогулянки не мають нічого спільного з жахіттями, вони лише оповиті шармом містики, котру так полюбляють дітлахи.  

З чого почнемо?

Перед візитом до Відня туристи відвідують загадковий міст-музей - Сентендре. Це невелика, але видатна культурна пам’ятка просто неба. Вона знаходиться в закруті Дунаю і зовнішнім нагадує ілюстрації казок. В Сентендре доволі мирно вживаються і динозаври в людський зріст, і мальовничі ряди сувенірних крамничок, і пам’ятники угорських королів і музеї дивовижних іграшок. 

Перлина Європейської культури

В списках must see кожного мандрівника тури в Відень завжди майорять зеленим прапором і бажання ними скористатися іноді сильніші за Париж та Венецію. І не дивно. Початок культурного життя в цьому місті датується десятим сторіччям, коли королі Габсбурзької Династії заснували тут перші замкові ансамблі. Сьогодні Відень являється центром класичної музики, опери, ошатного та смачного життя. Довершені лінії та щедрий декор собору Святого Стефана, казкові садові композиції на площі Марії Терезії й найкрасивіший у світі театр Опери та Балету – все це залишить у подорожан кучу приголомшливих вражень. 

Скарбниця дивовижних звичаїв та високих технологій

Зустріти світанок серед мальовничої дивовижі Альпійських вершин, озер та вишуканої архітектури в стилі пізнього бароко та середньовічної готики  - це все про Мюнхен. Його називають містом сонця, котре тут сходить і заходить даруючи казкове, майже помаранчеве освітлення.

Мюнхен вабить не тільки любителів справжнього німецького пива, але й тих, хто прагне спостерігати розкішну та неповторну красу, починаючи з мистецьких садових фігурок і завершуючи величчю Палацового комплексу Німфенбург довжиною більш ніж 700 м.  Він був збудований в якості подарунка одній із баварських королев за народження наступника престолу. 

Замок «казкового» короля

Десертом тура Відень - Мюнхен вважається екскурсія в Нойшванштайн. Про цей замок складали легенди у всьому світі. Буцімто останній король Баварської династії Людвіг II, будував його на місці зачарованої брами у потойбіч для того, щоб підтримувати зв'язок зі своїми дідами та прадідами і мати успіх у владарюванні.

До таємничого замку веде звивиста стежка і дивовижний кам’яний місток Мариенбрюке. Туристи можуть побачити в найгарніших королівських покоях, дізнатися багато цікавого про життя Людовіка Другого та будівництво замкового комплексу, а також пережити відчуття польоту на оглядовому майданчику, який знаходиться на висоті понад 50 метрів. Такий підйом запам’ятається малечі надовго.  

Долучайтеся до неймовірних вражень з «Сант Валентин».