Мега канікули в турі Діснейленд + Лувр

Перша фотографія у статті
Опубликовано

Канікули. Слово, яке приємно розбурхує серця школярів всіх часів і поколінь. Особливо, якщо вільні від навчання дні проходять захопливо, весело і дарують масу незабутніх вражень.
Автобусний тур Париж (Діснейленд + Лувр) - яскравий приклад незабутнього проведення часу на канікулах. Він дарує приголомшливу можливість відвідати відразу 7 європейських культурних столиць, познайомитися з місцевими жителями й розвинути здібності до вивчення іноземної мови.
Турагентство «Сант Валентин» робить все, щоб кожна поїздка принесла максимум задоволення для дітей, а батьки та вчителі були на 200% впевнені в її корисності та безпеки.
Тур Діснейленд + Лувр стане одним з найщасливіших подій в житті кожної дитини. Професійна організація маршруту командою туристичного агентства «Сант Валентин» - це гарантія того, що діти будуть відкривати роти виключно від інтересу і захоплення.
Першим культурно-історичним центром на маршруті стане Краків. Зупинка в першій столиці Польщі буде хоч короткою, але досить пізнавальною. А круті знімки на території резиденції Вавель, мальовничих берегах Вісли, у Суконних рядів нагадають про це після повернення.
Прага буде наступною знаменною зупинкою, на якій діти побачать світ, схожий на казку. Оглядова екскурсія в центрі Праги (1,5 години): Карлів міст, Староміська пл., Ратуша, Порохова вежа, Муніципальний дім, Вацлавська пл. Виїзд з Праги. Переїзд до Франції. Розміщення в готелі. Ночівля.
Франція відкриється чарівністю околиць Шампань і Реймса, в якому знаходиться знамените місце коронації всіх Людовиков і Карлов, починаючи з 816 року. Сніданок. Ваблять аромати свіжих гарячих круасанів юних мандрівників радо зустріне Париж. Починаючи від знаменитого Нотр Дам Де Парі та закінчуючи пишними красотами палацового ансамблю «Люксембурзький сад», французька столиця стане для дитини живою книгою кращих спогадів. А найсміливіші й допитливі зможуть здійснити підйом на Ейфелеву Вежу. І де ще ділитися бурхливим потоком вражень, як не на борту судна, що йде по Сені?
Юні цінителі прекрасного будуть в захваті від архітектури Версаля, у дворі якого знаходиться шедевр садово-паркового мистецтва, зроблений за наказом Короля-Сонця Людовика XIV.
Лувр - планета історичних і художніх реліквій, вартість яких наскільки висока, що вони вважаються зовсім безцінними. Починаючи від оригіналів Леонардо і закінчуючи шедеврами різних епох (античність, середньовіччя, романтизм і так далі), привезеними з усіх куточків земної кулі.
Буяння фарб і витончених готичних форм Монмартра дарує мандрівників безліч локацій для цікавих знімків.
Шостий день туру присвячується справжній Мецці всіх дітей - Діснейленду. Сюди мріють потрапити дітлахи з усього світу мало не самого народження. Діснейленд так часто сниться мільйонам дітей, що вся його атмосфера просякнута енергетикою заповітних бажань. На величезній території творіння Уолта Діснея школярі зможуть відірватися на повну та отримати таку дозу драйву і веселощів, що вистачить на десятки років вперед.
І на десерт в турі Лувр + Діснейленд пропонується захоплива екскурсія в величезний аквакомплекс «Palm Beach». Це головна визначна пам'ятка для дітей та любителів активного відпочинку в Нюрнберзі. Туристи з усього світу обожнюють це місце за можливість випробувати безліч водних розваг. Тут є атракціони, аналогів яких не існує ніде.
Для романтичних і мрійливих натур створена екскурсія по островах таємничої й чарівної столиці Нижньої Сілезії - Вроцлава.
Довірте канікули своєї дитини «Сант Валентину» і він буде вам безмежно вдячний за неймовірні казкові враження!