Півсвіту на долоні в турі Англія & Об'єднана Європа!

Перша фотографія у статті
Опубликовано

Дитинство - саме час пізнавати світ! Весняна Європа так і манить рукотворними архітектурної краси, мальовничими околицями та загадковими старовинними вуличками. На маршруті Англія & Об'єднана Європа юні мандрівники зможуть побачити безліч історичних пам'яток, дивовижних панорам древніх міст, відчути себе персонажами казок Гофмана, збагатити духовний світ і просто зловити хвилю приголомшливих вражень.

Чудеса весняної Європи починаються в старовинній резиденції польських королів - Кракові. Це місто схожий на великий калейдоскоп, що рясніє яскравими фарбами великий Ринкової площі, глибокої синявою Вісли, вишуканим пишністю Вавельського замку і загадковістю архітектури Ягеллонський університет.

Другою зупинкою буде місто з космічною репутацією. Саме на честь Дрездена був названий величезний астероїд, відкритий в кінці XIX століття. І не просто так! Околиці древньої столиці Саксонії в нічний час виглядають космічно прекрасно. А днем ​​засліплюють величчю споруд з художнім ліпленням в стилі раннього бароко.

Урочиста помпезність палацу Цвингера, загадкова монументальність храму Фрауенкірхе, витонченість і вишуканість оперного театру Земпер - від усієї цієї пишноти просто захоплює дух. А для допитливих дітлахів пропонується захоплива екскурсія в Німецький музей ляльок і гігієни. Найромантичнішим місцем у Дрездені вважається набережна-балкон «Брюльська тераса». Стоячи на ній, можна годинами милуватися казковим видом на протилежному березі Ельби.

Відвідування Брюсселя подарує унікальну можливість опинитися в чудовому місці, де минуле перетинається з майбутнім, гармонійно доповнюючи один одного. Візитною карткою міста є знаменитий "Готель де-Віль" з величезним флюгером, що зображує Святого Михайла. У ньому ефектно показуватися будинки на площі, а якщо придивитися можна побачити дракона і загадати бажання.

У вічному місті лордів і дожів група виявляється на п'ятий день туру Англія & Об'єднана Європа. Починаючи Біг Беном і закінчуючи літньою резиденцією Королеви - весь Лондон нагадує гігантський музей, переповнений історичними, культурними й державними пам'ятками.

Школярам буде особливо цікаво побувати у двохсотрічної фортеці - Тауері. Зараз там зберігаються коштовності Її Величності й інших монархів Виндзорской династії. Палац повідомлений зі знаменитим Тауерським мостом, який вважається символом Лондона. Додатково юним мандрівникам пропонується на власні очі познайомитися зі світовими святинями університетів - Оксфордом і Гарвардом.

Немов з корабля на бал на 10 день мандрівники потрапляють в Париж, увінчаний чарівністю Єлисейських полів, вишуканістю Люксембурзького саду і особливим настроєм, що диктує, що обов'язково потрібно зробити селфі біля Ейфелевої вежі, ну або піднятися на неї.

І найголовніше, чого чекають діти в турі Англія & Об'єднана Європа - це похід в Діснейленд. Море ульотних атракціонів, веселих розваг і спецефектів - всім цим хлопці зможуть насолоджуватися цілий день! А продовжити у справжнього «короля аквапарків» Palm Beach неподалік від Нюрнберга. Поки діти будуть гратися на водних гірках, дорослі зможуть відчути всі принади німецької сауни або лазні.

Старовинне місто на річці Одрі Вроцлав ефектно завершить культурно-розважальний маршрут. Оглядати визначні пам'ятки тут можна, прогулюючись по численних мостах і містках, з яких відкриваються чудовий краєвид на старовинні храми й палаци, що відбиваються в дзеркалі води.

Подаруйте дитині супер можливість пізнати світові краси разом з «Сант Валентин».