Секрет вічності в семиденнім турі Італія - Угорщина

Перша фотографія у статті
Опубликовано

Прогулянка по найбільш чарівним містам Європи - чудовий подарунок для дітей, який по суті набагато цінніше, цікавіше і приємніше навіть самого крутого ігрового планшета. Звернувшись в турагентство «Сант Валентин», ви можете бути впевнені, що презент для вашого чада піднесуть в кращому вигляді. Маршрут Італія - Угорщина тривати всього 7 днів, але дозволяє зарядиться приємною позитивною енергією на довгі роки. Відправившись в поїздку разом з дітьми, ви також повернетеся з повною валізою радісних моментів, які скрасять ваше життя.

Уже з перших днів маршруту мандрівники зможуть зануритися в атмосферу вічного свята, що витає в повітрі навколо різноколірних каруселей і крутих гірок Гардаленд. Це культовий парк розваг в Італії, в якому веселощі й драйву гарантовані й дітям, і дорослим.

Замість нього туроператор «Сант Валентин» також пропонує побувати в «Aquardens». Це величезний парк, на 60 тисяч кв.м. якого розташовані чисті блакитні озера, що повідомляються між собою термальними річками. На території Аквагарденса у Флоренції знаходяться печери й кілька різновидів саун, в яких надаються унікальні СПА-процедури з використанням мінеральних солей на основі йоду і брому.

Місто, в якому можна звертатися на ТИ з навколишньою красою зустріне мандрівників витонченістю архітектури площі Синьйорії. Тут ефектно і гармонійно розмістилося 60% всесвітньо відомих пам'яток Флоренції. Під куполом собору Санта Марія здасться, що час зупинився в мить створення монументальних храмових композицій, фресок і мозаїки.

Унікальний у своєму виконанні Собор Dumio di Siena є найдавнішою пам'яткою готичної архітектури. Їм можна помилуватися в Сієні - місті-музеї, який належить до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Пік естетичного задоволення в турі мандрівники отримують в місті, куди ведуть всі дороги - Рим. У 21 столітті він рясніє чудовими контрастами старовинних і ультрасучасних споруд, скелястими пагорбами, руїнами античних храмів у вигляді терас, на яких можна подумки перенестися в епоху гладіаторів. Починаючи від легендарного амфітеатру Колізею і закінчуючи зачаровують величезними струменями фонтана Треві - весь Рим здається таким зрозумілим і одночасно таким незвіданим, як сама вічність.

Відвідування Ватикану - знаменна подія в житті кожного туриста. Переступаючи кордон держави в державі, можна загадати будь-яке заповітне бажання, і воно неодмінно збудеться. У колисці сучасного католицизму пропонується відвідати папські резиденції і музеї, в яких зібрані перлини світового живопису, присвяченій релігійній тематиці. Саме тут знаходиться знаменита Сикстинська капела.

Побачити середньовічні вежі-хмарочоси, в одній з яких була укладена довговолоса красуня Рапунцель можна в Болоньї. У цьому італійському місті зосереджено безліч затишних кафе, господарі яких раді кожному гостю і з особливим теплом підносять кращі хіти місцевої кулінарії - паста, лазанья, тальятеле й інша смакота, заправлені знаменитим соусом «болоньєзе».

Бути в Італії й не заїхати до Венеції - просто злочин. Для тих, хто дуже любить чарівну музику струнних інструментів і все життя мріяв вдихнути романтику на повні груди - місто на 118 островах з водними каналами і гондолами - саме воно.

Пропливаючи по маршруту della Guidecca, можна побачити знаменитий собор Сан Марко, міст Ріальто, Палац Дожів, які казково відбиватимуться у воді.

З Будапешта юні мандрівники відправляться на батьківщину. А перед від'їздом неодмінно милуватимуться неймовірно красивим і романтичним замком Вайдахуняд та іншими пам'ятками центру міста, а також і відвідають одне з місцевих вкрай разючих кафе, в яких замість адміністраторів біля входу зустрічають кішки.