У вирі яскравих вражень

Перша фотографія у статті
Опубликовано

Пропонуємо увазі школярів, батьків та вчителів. Прага-Мюнхен-Штутгарт-Руст (Europa Park) Фрайбург-Дрезден-Краків

Березнева погода досить мінлива та непередбачувана. Тому нехай проведення часу на канікулах не залежить від її «капризів». Сант Валентин допомагає вам самим створювати погоду та гарний настрій по дорозі до надзвичайно красивих міст, околиць, відомих в Європі розважальних комплексів. Комбінований шкільний тур Чехія - Німеччина надає величезний вибір незабутніх вражень і відчуттів, котрими можна наповнювати свій неповторний маршрут. 

Помилуватися стародавніми замками Баварії, побачити казкові Карлові Вари, зловити хвилю драйву у Нюрнберзькому парку атракціонів чи опинитися в улюбленому куточку кінематографістів з усього світу – все це, та навіть більше, уже чекає допитливу та непосидючу малечу. 

Краків

Поласувати запашними бубликами в оточенні білих голубів набережної Вісли – прекрасний спосіб перевести подих після перетинання кордону та налаштуватися на серію незабутніх пригод у турі Чехія - Німеччина. 

Прага

Ласкаво просимо до міста, яке навічно закарбовується в пам’яті кожного свого гостя.  Починаючи від довершених готичних ліній Собору Святої Марії і завершуючи казковими вигинами Карлового мосту - все тут здається втіленням кращих дитячих снів. Багато подорожуючих, символом Праги, вважають міську ратушу з чудовими астрономічним годинником. І не дивно. На це просте і водночас загадкове творіння архітектури можна дивитися годинами. Мандрівникам також відкриється первозданна розкіш Празького Граду, до якого веде знаменита золота вуличка, що завершується у величної колонади Королівського палацу.

Дрезден

Територія чудес або сіті-легенда – Дрезден – гостинно зустрічає юних мандрівників, даючи можливість побачити максимум гідних місць, про які хочеться не один раз згадати та розповісти товаришам.  Тут знаходиться один із найдивовижніших у Європі оперний театр Земпер, старовинна церква Фрауенкірхе, вишуканий королівський палац Цвінгер

А особливу популярність серед гостей міста має «Брюльская тераса», яку ще називають балконом континенту. З неї відкривається розкішний вид панорами Дрездену

В якості додаткових пропозицій, у рукаві Сант Валентина є захоплюючий візит до місцевої картинної галереї та прогулянка в містечко Мейсен, прославлене виготовленням порцеляни, котре почалось тут наприкінці 13 сторіччя. 

Нюрнберг + парк атракціонів

А чи знали ви, що живописець Ренесансу, чиї полотна найбільш популярні серед заможних колекціонерів у Європі та Середній Азії – Альбрехт Дюрер – народився в Нюрнбергу. Саме краєвиди цього загадкового міста з тисячолітньою історією майорять на більшості його полотен, написаних в жанрі міських пейзажів. Їх оригінали сьогодні оцінюються кількома десятками тисяч євро.  

Нюрнберг став також батьківщиною Німецької залізниці, тому що перші колії, по яким рухалися паровози, побудували саме тут.  

Яскравим доповненням до вражаючої екскурсії, що розкриє безліч невідомих та цікавих фактів, стане візит до парку розваг "Geiselwind" чи Палм Біч.  Обидва варіанта сподобаються дітлахам завдяки багато-чисельним веселим атракціонам, гіркам, печерам та казковим місткам. 

Ротенбург про дер Таубер

Ви коли-небудь бачили, як створюється справжнє телевізійне кіно? А мріяли побувати на знімальному майданчику? Вітаємо втурі Чехія-Німеччина, від Сант Валентина, у вас буде така можливість. Казкові ландшафти невеличкого міста Ротенбург про дер Таубер, що знаходиться на півночі Баварії і омивається водами ріки Таубер – надихає кінорежисерів та операторів з усього світу. Саме тут родились захоплюючі кадри Трьох Мушкетерів, Айвенго, В’язня замку ІФ та багатьох інших стрічок. 

Обирайте найяскравіші враження від подорожей разом з Сант Валентином