Список документів і вимоги до них (поїзд-автобус). Консульство Великобританії

БРИТАНІЯ (поїзд - автобус)

Необхідні документи, якщо їде Ваша дитина.

Якщо паспорт НЕ біометричний - оформляємо 2 ВІЗИ (тоді документи у 2-х примірниках!)

Увага!!! Всі документи подаються до Посольства з перекладом на англійську мову.

Прохання звертати увагу на дату видачі довідок, які подаються:

Дата видачі довідки максимально за 18 днів до відвідування Посольства.

1) Закордонний паспорт (біометричний!) + Копії віз Британії, якщо такі були!

Обов'язкова наявність 1-го чистого аркуша (з обох сторін) і 1-а чиста сторінка! якщо відкриваємо 2 візи: Великобританії та Шенген.

Термін дії паспорта або проїзного документа дитини повинен бути дійсним не менше 6 місяців з моменту повернення з туру в Україні.

2) 2 фото (35 * 45 мм, тільки на білому тлі, 75-80% обличчя, без чубчика, без головного убору, без окулярів, строго в фас і без посмішки), якщо відкриваємо шенген.

3) довідка з місця навчання + 1 переклад на англійську! (Вказати клас, адреса і телефон школи; обов'язковий кутовий штамп або фірмовий бланк, кругла печатка, підпис директора).

4) Копія свідоцтва про народження завірена нотаріально + переклад на англійську!

5) Оригінал нотаріального дозволу на виїзд дитини + 1 нотаріально завірена копія + переклад! Оформляти потрібно строго за зразком, який є на нашому сайті. Дозвіл повинен бути від обох батьків.

! В нотаріальній заяві обов'язково вказати, що батьки несуть всі фінансові витрати по поїздці свою дитину. Також, потрібно вказувати ПІБ і дані закордонного !! паспорта вчителя, на якого виписується нотаріальна заява.
Адресовано: «ДО ПОСОЛЬСТВА королівства Великобританії ТА ПІВНІЧНОЇ ІРЛАНДІЇ ТА ПОСОЛЬСТВ країн ШЕНГЕН зони, Компетентним органам».
Якщо у дитини і його батьків різні прізвища додатково надаються ксерокопії кожного документа, що підтверджують зміну прізвища, свідоцтво про шлюб / розлучення, довідка про зміну прізвища тощо + Переклад.
Якщо у дитини не повна сім'я додатково надаються по 2 примірники:
нотаріально завірене рішення суду про передачу прав на дитину одному з батьків з перекладом;
або нотаріально завірене свідоцтво про смерть одного з батьків з перекладом;
або довідка (оригінал) з РАГСу про те, що мати самостійно виховує дитину (згідно зі статтею №135 Сімейного Кодексу України) з перекладом;
або розпорядження про опікунство з перекладом (Виконавчий комітет районної адміністрації за місцем проживання).
6) Довідки з місця роботи батьків в оригіналі! + Переклад на англ. мова.

(Вказати займану посаду, дату початку роботи, заробітну плату за останні 6 місяців. Довідка повинна бути на фірмовому бланку підприємства, вказати «до Посольства Великобританії» або написати: «за місцем вимоги».
Для тих, хто працює в ТОВ і ЗАТ і ПП потрібно подавати свідоцтва про реєстрацію підприємства або виписка про реєстрацію підприємства, завірені печаткою підприємства (для ПП, завірена своєю печаткою, якщо є) + переклад.
! Якщо довідка виписується людині на посаді директора, таку довідку підписує заступник директора або іншу посадову особу, яка має право підпису на документах і головний бухгалтер. У разі, якщо будь-якої посади не передбачено, під текстом довідки робиться запис, що «штатним розписом посада ... не передбачена».
Якщо батьки є приватними підприємцями, обов'язково надаються (в 1 прим.)
Виписка з реєстру про реєстрацію ПП + переклад.
Свідоцтво платника єдиного податку - копія, якщо є на руках + переклад.
Довідка з податкової інспекції про отриманий дохід за останнє півріччя або рік + переклад.
Декларація про дохід з кутовим штампом про приймання до податкової + переклад.
Порожні декларації не надавати!

Довідка з податкової про сплату єдиного податку за останній звітний період + переклад.
Довідка з банку + переклад: потрібно показати, що ПП функціонує. Рекомендуємо показувати рух грошових коштів. (Можна дати сайт або вказати, де можна дізнатися інформацію про діяльність ПП.)
7) Довідка з банку + виписка по рахунку (рух грошей по днях і за 6 місяців!), Вказати достатній залишок грошей на рахунку БЕЗ обліку кредитного ліміту! + Переклад.

Увага!!! Сума на рахунку повинна бути достатньою, щоб оплатити поїздку + особисті витрати, тобто мінімум 1500-1700 євро.
8) Документи, що підтверджують платоспроможність батьків + 1 переклад або власну платоспроможність, наприклад: квартира (обов'язково!); ін. нерухомість (будинок, гараж, земля); тех. паспорта автомобілів. Якщо квартира не приватизована, надається довідка з ЖЕКу - про прописку (в обов'язковому порядку!)

9) Ксерокопії внутрішніх паспортів батьків (стор. З відмітками) - просимо робити чіткі й акуратні копії в 4 розвороту паспорта на 1-му аркуші.

10) Ксерокопії закордонний. паспортів батьків (чіткі й акуратні).

11) Заповнена анкета туриста (вказувати домашню адресу, телефони: робочий, домашній і моб.тел батьків!).

Документи, якщо їде дорослий

1) Закордонний паспорт (біометричний!) + Копії віз Британії, якщо такі були!

Обов'язкова наявність 1-го чистого аркуша (з обох сторін) і 1-а чиста сторінка! якщо відкриваємо 2 візи: Великобританії й Шенген.
Термін дії закордонного паспорта повинен бути дійсним не менше 6 місяців з моменту повернення з туру в Україні.
2) Ксерокопія внутрішнього паспорта (всі сторінки)

3) Свідоцтво про народження + переклад на англ.яз).

4) Свідоцтво про шлюб / розлучення + переклад на англ.яз.

5) Довідка з місця роботи (див. Пункт 6, в документах для дітей) + переклад на англ.яз.

6) КСЕРОКОПІЯ ДИПЛОМА про освіту (ким? Коли виданий?) + Переклад на англ.яз.

7) Довідка з банку про наявність рахунку і залишку грошей на рахунку БЕЗ ОБЛІКУ кредитного ліміту !! + Виписка по рахунку (рух грошей виписане по днях!) + Переклад на англ.яз

Увага!!! Сума на рахунку повинна бути достатньою, щоб оплатити поїздку + особисті витрати, тобто мінімум 1 500-1700 євро.
8) Документи, що підтверджують платоспроможність + 1 переклад. Наприклад: нерухомість така, як квартира (обов'язково!), Будинок, гараж, земля; тех. паспорта автомобілів. Якщо квартира не приватизована, надається довідка з ЖЕКу - про прописку (в обов'язковому порядку!).

9) Заповнена анкета туриста (домашня адреса і телефони: робочий, домашній, всі мобільні номери телефонів).

Якщо Ви є родичем одного з туристів, який слід в нашому турі - потрібно надати документи, які доводять спорідненість.


Документи для студентів:

1) Закордонний паспорт (біометричний!) + Копії віз Британії, якщо такі були!

Обов'язкова наявність 1-го чистого аркуша (з обох сторін) і 1-а чиста сторінка! якщо відкриваємо 2 візи: Великобританії й Шенген.
Термін дії паспорта або проїзного документа дитини повинен бути дійсним не менше 6 місяців з моменту повернення з туру в Україні.
2) довідка з місця навчання (адреса і телефон обов'язково!) + Переклад на англійську!

3) ксерокопію студентського квитка з перекладом на англійську!

4) ксерокопія залікової книжки: всі сторінки з відмітками з перекладом на англійську!

5) нотаріально завірена заява від обох батьків про те, що вони несуть всі фінансові витрати, пов'язані з поїздкою сина / дочки ... з перекладом на англійську!

6) Довідки з місця роботи батьків, які спонсорують поїздку і з зазначенням займаної посади, дата початку роботи, заробітної плати за останні 6 місяців. Довідка повинна бути на фірмовому бланку підприємства, можна без вказівки конкретного Посольства або вказати «до Посольства Великобританії» + переклад.

7) Довідка з банку + виписка по рахунку (рух грошей виписане по днях!) Із зазначенням достатнього залишку коштів на рахунку БЕЗ ОБЛІКУ кредитного ліміту + переклад.

Увага!!! Сума на рахунку повинна бути достатньою, щоб оплатити поїздку + особисті витрати, тобто мінімум 1 500-1700 євро.
8) Документи, що підтверджують платоспроможність батьків + переклад.

Наприклад, нерухомість: квартира, будинок, гараж, земля, тех. паспорта автомобілів. Якщо квартира не приватизована, надається довідка з ЖЕКу - про прописку (в обов'язковому порядку!).
9) Ксерокопії внутрішніх паспортів батьків (стор. З відмітками) - копії чіткі й акуратні в 4 розвороту паспорта на 1-му аркуші.

10) Ксерокопії загран.паспорта батьків чіткі й акуратні (1-я стор. + Всі візи).

11) Заповнена анкета туриста (домашня адреса і телефони: робочий, домашній, всі мобільні номери телефонів).

Якщо студент є родичем одного з туристів, тоді потрібно надати документи, які доводять спорідненість.
УВАГА!

Якщо раніше були відмови у візах, обов'язково вказати причину відмови, тип візи, дату тощо.
Якщо була відмова з боку Посольства Великобританії - турист повинен докласти папір, де Посольство Великобританії пояснює причину відмови. Турист також повинен попередити про відмову усно. Обов'язково вказувати про відмову в анкеті!
Посольство залишає за собою право вимагати будь-які додаткові документи (навіть повторно): Наприклад, оригінали закордонних паспортів батьків, які перевіряються Посольством і повертаються керівнику групи. Якщо немає закордонних паспортів - можуть запросити оригінали внутрішніх паспортів батьків.

Якщо батьки їдуть у відпустку за кордон, то на фірму надаються ксерокопії путівок, віз і проїзних документів.
Для отримання візи в Посольстві турист повинен приїхати до Києва, щоб особисто віддати пакет документів (за попереднім записом) в присутності керівника групи або одного з батьків. Турист залишає відбитки пальців. Ця процедура не стосується тільки дітей до 5 років.
Неправильно оформлені довідки ми просимо переробити. У разі відмови фірма має право не подавати документи туриста в Посольство.
УВАГА!

Вартість візи до Великобританії уточнюється та оплачується в момент подачі документів в наше агентство, разом з передоплатою туру! (І перед подачею в Посольство).