Перелік документів для оформлення візи в Консульському відділі Посольства Угорщини

До 18 років!

1. Дитячий проїзний документ (2 чисті сторінки й термін придатності 90 днів від дати повернення з поїздки);

2. Копія внутрішнього паспорта (копію робити без обкладинки паспорта) туриста досягла 16-річного віку (копія сторінок 1,2,10-я та 11);

3. 2 фото (3,5х 4,5 на білому фоні, 80% обличчя від підборіддя до маківки 32-35 мм. Без окулярів, без чубчика і посмішки);

4. Заповнена анкета туриста (всі пункти обов'язкові для заповнення);

5. Довідка з навчального закладу із зазначенням адреси й номера телефону навчального закладу;

6. Копія свідоцтва про народження;

7. Копії внутрішніх паспортів обох батьків (1,2,10-я та 11 стор.) Копію робити без обкладинки паспорта;

8. Нотаріально завірена заява на посольство Угорщини від обох батьків і копія заяви. Потрібно вказувати точні дати поїздки + 15 днів (коридор для візи); прізвище особи що супроводжує; вказати, що батьки є спонсорами поїздки дитини. Якщо немає іншого з батьків в наявності, тоді надається довідка - про позбавлення батьківських прав, про смерть або довідка матері-одиначки (з РАГСу ст. 135);

9. Довідки з місця роботи батьків на фірмовому бланку з усіма реквізитами фірми, із зазначенням посади та зарплати з розбивкою за останні 6 місяців, як в прикладі (мінімальна зарплата 5000 Грн. В місяць для одного з батьків).

10. Виписка з банку про рух коштів по банківському рахунку за останніх 3 місяці й розписано по днях - з зазначенням залишку. Залишок на рахунку повинен бути з розрахунку 60 євро на добу на одного туриста (наприклад, для поїздки Угорщина-Австрія залишок 300 євро).

Вимоги до довідок з місця роботи: на фірмовому бланку підприємства з зазначенням дати прийняття на роботу, займаної посади, зарплати (вказувати цифрами й прописом) c розбивкою за останні шість місяців, із зазначенням дати видачі та вихідного номера довідки, з адресою та телефоном підприємства. При видачі довідки з місця роботи, якщо Ви працюєте на (ПП) приватному підприємстві й приватного підприємця - додаються копії свідоцтва про державну реєстрацію фірми / підприємства, завірені печаткою. Довідка з місця праці повинна бути підписана директором (керівником) фірми, підприємства та гол. бухгалтером або бухгалтером (мокра печатка повинна стояти на підписах), довідка з роботи видана директору фірми / підприємства або головному бухгалтеру (бухгалтеру) повинна бути підписана їх заступниками. Приватний підприємець замість довідки з роботи надає: нотаріально завірені копії свідоцтв про державну реєстрацію приватного підприємця, про єдиний податок, а також довідку з податкової інспекції про свої доходи з печаткою.

Студентам: додатково надається ксерокопія студентського (з двох сторін) і довідка з навчального закладу, де вказано, що: «деканат НЕ заперечує проти поїздки ... навчальне місце зберігається за студентом на годину туристичної подорожі».

Після 18 років!

1. ОЗП (2 чисті сторінки й термін придатності 90 днів з дати повернення)

2. 2 фото (3,5х 4,5 на білому фоні, 80% обличчя від підборіддя до маківки 32-35 мм, без окулярів, без чубчика і посмішки);

3. Заповнена анкета туриста (всі пункти обов'язкові для заповнення)

4. Копія свідоцтва про шлюб або розлучення;

5. Копія внутрішнього паспорта (копію робити без обкладинки паспорта) всіх сторінок з відмітками.

6. Довідка з місця роботи на фірмовому бланку з усіма реквізитами фірми, із зазначенням посади та зарплати з розбивкою за останні 6 місяців, як в прикладі.

7. Виписка з банку про рух коштів по банківському рахунку за останніх 3 місяці й розписано по днях - з зазначенням залишку. Залишок на рахунку повинен бути з розрахунку 60 євро на добу на одного туриста.

Для пенсіонерів додатково потрібно надати:

1. довідку про розмір пенсії за останні 6 місяців

2. копія пенсійного посвідчення (з двох сторін).