Амстердам-Париж (Діснейленд)

Амстердам
Заанс
Диснейленд
Париж
  Маршрут
  Краків - Берлін - Амстердам - ​​Заансе Сханс (парк квітів Кейкенхоф) - Париж (парк Діснейленд) - Нюрнберг (аквапарк Palm Beach) - Вроцлав
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тривалість туру
  ОЧІКУЄМО НА ВІДКРИТТЯ
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Нідерланди
  Німеччина
  Польща
  Франція
  Опис туру

  Краків - Берлін - Амстердам - ​​Заансе Сханс (парк квітів Кейкенхоф) - Париж (парк Діснейленд) - Нюрнберг (аквапарк Palm Beach) - Вроцлав

  Програма

  1 день Київ-Львів Виїзд з Києва поїздом. Київ - Львів.

  2 день Львів – Краків Прибуття до Львова. Посадка в автобус, перетин кордону. Транзитний переїзд, коротка зупинка у Кракові. Обід*. Розміщення в готелі на території Польщі. Ночівля.

  3 день Берлін-Амстердам Сніданок. Факультативно: виїзд до Берліна столиці й одного з найбільших міст Німеччини. Берлін - це друге місто в Європі за кількістю населення і п'яте за площею. Оглядова екскурсія по Берліну: Берлінська стіна, Александрплатц, Кафедральний собор, острова музеїв, вулиця Унтер ден Лінден, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг. Транзит по Німеччиною, Голландєю. Пізнє прибуття. Розміщення в готелі на околицях Амстердама. Ночівля.

  4 день Амстердам + Заансе Сханс Сніданок. Оглядова пішохідна екскурсія по Амстердаму — столиці Нідерландів, одному з найбільших історичних міст Європи, яке зберігло багатющі культурні традиції. Це космополітичне місто надзвичайно популярний серед туристів з усього світу. Факультативно: виїзд Заансес Сханс — село з вітряними млинами, живий музей середньовічного голландського побуту і ремесел. Відвідування майстерні з виготовлення традиційних голландських черевиків, і ще справжньої фабрики з виробництва голландського сиру! Повернення до Амстердама. Вільний час в Амстердамі. Прогулянка на катері каналами Амстердама на катері  (за бажанням). Ночівля.

  5 день Амстердам + парк квітів Кейкенхоф – Париж Сніданок. Виїзд до Парижа. Факультативно: найкрасивіший парк Голландії, який розташований недалеко від Амстердама — Keukenhof — парк мільйонів тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів, що растуть просто неба. Парк схожий на квіткове море. Виїзд до Парижа. Оглядова автобусна екскурсія по Парижу: острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелева вежа, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальна Арка, пл. Згоди, Опера, Вандомська пл., Квартал XXI століття «Дефанс». Вечеря *. Розміщення в готелі. Ночівля.

  6 день Париж – Діснейленд Сніданок. Виїзд до Діснейленду (на весь день)! «Діснейленд - парк відпочинку і розваг. Діснейленд - це імперія добра, центр чарівної країни, уява Уолта Діснея - втілена у життя». Нічний переїзд до Вроцлава

  7 день Нюрнберг (аквапарк «Palm Beach») – Вроцлав Сніданок *. Факультативно: відвідування аквапарку в передмісті Нюрнберга «Палм Біч». Це величезний аквакомплекс, який пропонує безліч водних розваг на відкритому повітрі й у приміщенні. Прибуття до Вроцлава - столиці Нижньої Сілезії, розташованої на кількох островах, пов'язаних між собою більш ніж 100 мостами. Розміщення в готелі. Вечеря *. Ночівля.

  8 день Вроцлав – Львів Сніданок. Виселення з готелю. Дорога додому! Прибуття до Львова. Посадка на поїзд Львів - Київ.

  9 день Прибуття до Києва.

  Вартість туру: Діти: 385€ + 1280 гривен.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності - на рівноцінні.

  До вартості входить: проживання в готелях 2 * - 3 * (на території Польщі, околиці Амстердама, Парижа, Вроцлава), 2-3-4 містне розміщення, зі всіма зручностями, харчуванням(сніданки), екскурсійне обслуговування: Амстердам, Париж, із дипломованим російськомовним гідом, проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами, оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються:

  • вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, проїзд громадським транспортом.
  • Вечері - 8 / 12€.
  • Вхідні квитки та екскурсії: екскурсія в Заансе Сханс - 20€; прогулянка на катері по каналах Амстердаму - 15 €; тільки навесні парк квітів Кейкенхоф - 40€; Берлін - 20€; аквапарк в Нюрнберзі «Palm Beach» - 25, після 18 років - 30€; парк розваг «Діснейленд» - 75€, якщо буде групова ціна і оплата за 3 тижні до поїздки! Парк розваг «Діснейленд» для дорослих - 80€.
  • +35€ консульські послуги + 30 € - послуги візового центру, якщо паспорт не біометричний.
  • Медична страховка по маршруту - 7 €. 
  Ціна

  від 385 євро

  менеджер: Наталія Батушан

  batusya@santvalentin.com.ua

  +380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)