Бенілюкс

Брюссель
Ефтелінг
Амстердам
Люксембург
Зансе-Сханс
  Маршрут
  Краків - Берлін - Амстердам - ​​Заансе Сханс - Гаага - Ефтелінг - Брюссель - Люксембург - Вроцлав
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тривалість туру
  9 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Бельгія
  Нідерланди
  Німеччина
  Польща
  Опис туру

  Діти <Транспорт> Поїзд-автобус

  Краків - Берлін - Амстердам - ​​Заансе Сханс - Гаага - Ефтелінг - Брюссель - Люксембург - Вроцлав

  Програма

  1 день Київ – Львів Виїзд з Києва поїздом Київ-Львів.

  2 день Львів - Краків Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. Транзит по території Польщі. Прибуття до Кракова. Обід. * Переїзд по території Польщі. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Берлін - Амстердам Сніданок. Виїзд до Берліну - є столицею і одним з найбільших міст Німеччини. Факультативно: екскурсія по Берліну. Берлін - це друге місто в Європі по населенню і п'яте за площею. Екскурсія по Берліну: Берлінська стіна, Александрплатц, Кафедральний собор, острова музеїв, вулиця Унтер ден Лінден, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг. Переїзд до Амстердаму. Ночівля.

  4 день Амстердам + Заансе Сханс Сніданок. Оглядова пішохідна екскурсія по Амстердаму - столиця Нідерландів, один з найбільших історичних міст Європи, які зберегли багатющі культурні традиції. Це космополітичне місто надзвичайно популярне серед туристів із усього світу. Факультативно: виїзд Заансес Сханс - село з діючими вітряними млинами! Це живий музей середньовічного голландського побуту і ремесла, ми відвідаємо майстерню з виготовлення традиційних голландських черевиків, а ще справжню фабрику по виробництву голландського сиру! Повернення до Амстердаму. Вільний час в Амстердамі. Пропонуємо прогулянку по каналам Амстердама на катері *. Ночівля.

  5 день Амстердам - ​​Гаага Амстердам - ​​Гаага + парк «Efteling» (або парк квітів Кейкенхоф, тільки навесні!). Сніданок. Виїзд до неофіційної столиці Голландії - Гааги! Пішохідна екскурсія по Гаазі: резиденція королеви, будівля парламенту, будівля, де засідає міжнародний суд ООН - Палац Миру. Переїзд у Парк чудес Ефтелінг! Гуляючи по парку, вам важко буде повірити, що ви проходите у повсякденному світі, побачивши літаючих навколо розфарбованих голубів, музичних лавочок-мухоморів на узбіччі стежок і велетня, який виглядає з-за голови верхівок дерев. Тут представлено численні атракціони, від урн-пилососів у вигляді Робін Бобін Барабек і театралізованих сцен із гномами, драконами і джинами у виконанні ляльок-роботів - до катань на надувних плотах по гірській річці, американських гірок, сезонних мюзикл-шоу ... Переїзд до Брюсселя. Ночівля.

  6 день Брюссель - Люксембург Сніданок. Пішохідна екскурсія по історичному центру Брюсселя: Гранд-Плас одна з найкрасивіших у світі площ, міська Ратуша, «Хлібна хата», «Будинок кравців і Віктора Гюго», «Манекен-пісь», якого бельгійці любовно називають «найстарішим громадянином столиці». Вільний час. Переїзд до столиці найменшої з держав Бенілюксу - Люксембург! Під час пішохідної прогулянки побачите головні визначні пам'ятки, які розташовано у Верхньому (старому) місті, його старі квартали та укріплювальні споруди ... чудові види, які відкриваються з найкрасивішого «балкона Європи» - Бульвару де ля Корніш. Виїзд до Вроцлава. Нічний переїзд.

  7 день Вроцлав Сніданок *. Прибуття до Вроцлава - столиці Нижньої Сілезії. Місто розташоване на кількох островах, пов'язаних між собою більш ніж 100 мостами. Розміщення в готелі. Пішохідна екскурсія по історичному центру Вроцлава - це один з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. В середньовіччя він вважався конкурентом Праги. Вроцлав розташований на річці Одрі, на території міста річка утворює безліч рукавів і каналів, через які перекинуто понад 100 мостів і містків. Мости Вроцлава, разом із його затишними парками надають місту особливої чарівності. Ночівля.

  8 день Вроцлав - Львів Сніданок. Виселення з готелю. Дорога додому! Прибуття до Львова. Посадка на поїзд Львів - Київ.

  9 день Прибуття до Києва.

  Вартість туру: Діти: 385€+ 1280 грн. Без нічного переїзду: 415€ + 1280 грн.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхньої послідовності - на рівноцінні.

  До вартості входить: проживання в готелях 2 * - 3 * (на території Польщі, Голландії, Бельгії), 2-3-4 містне розміщення, зі всіма зручностями, харчування: сніданки; екскурсійне обслуговування: Берлін, Амстердам, Краків із дипломованим російськомовним гідом, проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами, оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються: Вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, постільна білизна в поїзді, проїзд громадським транспортом. Вечері - від 8 / 12Є.

  Вхідні квитки та екскурсії: 140 євро

  ♦ Екскурсія в Заансе Сханс - 20 Є ♦ прогулянка на катері по каналах Амстердаму - 15 € ♦ парк атракціонів «Ефтелінг» - 55 Є (або парк квітів Кейкенхоф - 40 Є, тільки навесні) ♦ Берлін -20 Є; ♦ Гаага - 15 € ♦ Люксембург - 15 Є

  ♦ медицинская страховка 7€.

  Ціна

  385 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330