БЕНІЛЮКС Без нічних

Амстердам
Бамберг
Берлин
Брюссель
Люксембург
  Маршрут
  Краків - Берлін - Амстердам - Заансе Сханс - Ефтелінг - Брюссель - Люксембург - Бамберг - Вроцлав
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тривалість туру
  9 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Бельгія
  Нідерланди
  Німеччина
  Польща
  Опис туру

  Діти <Транспорт> Поїзд-автобус

  Краків - Берлін - Амстердам - Заансе Сханс - Ефтелінг - Брюссель - Люксембург - Бамберг - Вроцлав

  Без нічних.

  Програма

  1 день Київ – Львів Виїзд з Києва поїздом Київ-Львів.

  2 день Львів – Краків Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. Транзит по території Польщі. Прибуття до Кракова. Обід. * Переїзд по території Польщі. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Берлін – Амстердам Сніданок. Виїзд в Берлін. Великий мегаполіс, столиця Німеччини. Факультативно: екскурсія по Берліну. Берлін-це друге місто в Європі по населенню і п'ятий за площею. Екскурсія по Берліну: Берлінська стіна, Александрплатц, Кафедральний собор, острова музеїв, вулиця Унтер ден Лінден, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг. Переїзд в Амстердам. Ночівля.

  4 день Амстердам Сніданок. Оглядова пішохідна екскурсія по Амстердаму - столиця Нідерландів, один з найбільших історичних міст Європи, які зберегли багатющі культурні традиції. Цей космополітичне місто надзвичайно популярний серед туристів з усього світу. Вільний час в Амстердамі. Пропонуємо прогулянку по каналах Амстердама на катері *. Ночівля.

  5 день Амстерам - Заансе Сханс - парк «Efteling» Сніданок. Виїзд в Заансес Сханс - село з вітряками що діють! Це живий музей середньовічного голландського побуту і ремесла, ми відвідаємо майстерню з виготовлення традиційних голландських черевиків, а ще справжню фабрику по виробництву голландського сиру! Переїзд в Парк чудес Ефтелінг! Гуляючи по парку, вам важко буде повірити, що ви проходите в повсякденному світі побачивши навколо розфарбованих летючих голубів, музичних лавочок-мухоморів на узбіччі стежок. Визираючи з-за верхівок дерев голови велетня. Тут представлені численні атракціони, від урн-пилососів у вигляді Робін Бобін Барабек і театралізованих сцен з гномами, драконами та джинами у виконанні ляльок-роботів до катань на надувних плотах по гірській річці, американських гірок, сезонний мюзикл-шоу ... Переїзд в Брюссель. Ночівля.

  6 день Брюссель – Люксембург Сніданок. Пішохідна екскурсія історичним центром Брюсселя: Гранд-Плас одна з найкрасивіших у світі площ, міська Ратуша, «Хлібна хата», «Будинок кравців і Віктора Гюго», «хлопчика що пісяє», якого бельгійці любовно називають «найстарішим громадянином столиці». Вільний час. Переїзд в столицю самого маленького з держав Бенілюксу - Люксембург! В ході пішохідної прогулянки побачите головні визначні пам'ятки, які розташовані в Верхньому (старому) місті, його старі квартали та укріплювальні споруди ... . Захоплюючи види, які відкриваються з найкрасивішого «балкона Європи» - Бульвару де ля Корніш.

  7 день Бамберг – Вроцлав Сніданок. Виїзд до Вроцлава. Під час переїзду, факультативно Бамберг! Прибуття до Вроцлава - столицю Нижній Сілезії. Місто розташоване на кількох островах, пов'язаних між собою більш ніж 100 мостами. Розміщення в готелі. Пішохідна екскурсія історичним центром Вроцлава - це один з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. В середні віки він вважався конкурентом Праги. Вроцлав розташований на річці Одрі, на території міста річка утворює безліч рукавів і каналів, через які перекинуто понад 100 мостів і містків. Мости Вроцлава, разом з його затишними парками надають місту особливу чарівність. Ночівля.

  8 день Вроцлав – Львів Сніданок. Виселення з готелю. Шлях додому! Прибуття до Львова. Посадка на поїзд Львів - Київ.

  9 день Прибуття до Києва.

  Вартість тура:

  • До 18 років: 420 € + страховка 7€ + 1280 грн.
  • Після 18 років: 445 € + страховка 7€ + 1280 грн.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  У вартість входить: проживання в готелях 2 * -3 * (на території Польщі, Голландії, Бельгії), 2-3-4 місне розміщення, зі всіма зручностями, харчування: сніданки; екскурсійне обслуговування: Берлін, Амстердам, Краків, проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами, медична страховка, оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються: Вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, проїзд громадським транспортом. Вечері - від 8/12€, в Амстердамі від 15€.

  +35€ консульські послуги + 30 € - послуги візового центру, якщо паспорт не біометричний.

  Вхідні квитки: 140 євро Екскурсія в Заансе Сханс - 20€, прогулянка на катері по каналах Амстердаму - 15€; парк атракціонів «Ефтелінг» - 55€; Берлін -20€; Люксембург - 20€; Бамберг - 10€.

  Ціна

  від 420 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330