КРАКІВ – ПРАГА – РЕЙМС – ПАРИЖ – ДІСНЕЙЛЕНД – НЮРНБЕРГ – ВРОЦЛАВ

Париж
Діснейленд
Лувр, Париж
Реймс
Прага
Krakow
Krakow
Вроцлав
  Маршрут
  Краків – Прага – Реймс – Париж – Діснейленд – Нюрнберг – Вроцлав
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Осінь
  Канікули
  Тривалість туру
  9 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Німеччина
  Польща
  Франція
  Чехія
  Опис туру

  КРАКІВ – ПРАГА – РЕЙМС – ПАРИЖ – ДІСНЕЙЛЕНД – НЮРНБЕРГ – ВРОЦЛАВ

  Дати туру: Проходження кордону на потязі.  

  Програма

  КРАКІВ – ПРАГА – РЕЙМС – ПАРИЖ – ДІСНЕЙЛЕНД – НЮРНБЕРГ – ВРОЦЛАВ

  Дати туру: Проходження кордону на потязі.  

  Програма туру:

  1 день Київ-Перемишль. Виїзд потягом Київ – Перемишль.          

  2 день Перемишль-Прага.  Прибуття в Перемишль. Пересадка в автобус. Переїзд в Прагу. По дорозі невелика зупинка у Кракові. Розміщення  готелі в передмісті Праги. Ночівля.

  3 день Прага-Реймс. Сніданок. Оглядова екскурсія по центру Праги (1,5 години): Карлов міст, Старомістска пл., Ратуша, Порохова Вежа, Муніципальний дім, Вацлавська пл. Виїзд з Праги. Переїзд у Францію. Розміщення в готелі. Ночівля.

  4 день Реймс-Париж-Лувр. Сніданок. Оглядова екскурсія по  городу коронації у регіоні Шампань – Ардени – Реймс, огляд Римського собору у котрому коронувались безліч королів Франції, починаючи с Людовика I Благочестивого у 816 році та аж до Карла X у 1825 році. Переїзд у столицю Франції – Париж. Відвідування Лувра - культовий музей, про котрий чув кожен з багатою історією колекціонування художніх та історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетингів та до наших днів. В Луврі збиралось усе - цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні й часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет та Ближній Схід, від античності до 1848 року. Оглядова екскурсія на автобусі по Парижу: острів Сите, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелева вежа, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальна Арка, пл. Згоди, Опера, Вандомська пл., квартал ХХI століття «Дефанс». Факультативно: підйом на Ейфелеву вежу. Після екскурсії круїз на кораблику по Сіні. АБО Екскурсія вечірній Париж: дозволить Вам відкрити місто у вечірньому світлі ліхтарів. Подивившись Париж у день, ми рекомендуємо Вам подивитись його і ввечері, оскільки місто набуває зовсім іншого вигляду. Париж занурюється у вечірню ілюмінацію, що робить його ще більш романтичним та казковим. А Ейфелева вежа у світінні залишить незабутні спогади. Розміщення в готелі. Ночівля.

  5 день Париж-Версаль. Сніданок. Виїзд у Версаль. – палацово-парковий ансамбль, колишня резиденція французьких королів, нині є передмістям Парижу та центром туризму світового значення. Повернення до Парижа. Екскурсіям по Монмартру. Сьогодні Монмартр залишається найколоритнішим місцем Парижа зі своєю енергетикою, атмосферою та неповторною привабливістю. Церкви та каплиці, музеї та галереї, площі та скульптури, театри та кабаре – все це Монмартр. У вільний час рекомендуємо: - підйом на оглядовий майданчик Монпарнас: пропонує вам побачити приголомшливу паризьку панораму, що відкривається з двох рівнів для відвідування: критого на 56-му поверсі та відкритого на панорамній терасі просто неба. За 38 секунд найшвидший ліфт у Європі підніме вас на 56 поверх. У сучасній та комфортній атмосфері повністю заскленого поверху ви побачите архітектурний ансамбль міста та його численні будівлі, щоб краще зрозуміти його історію та динаміку розвитку. Відкрийте собі столицю з іншого боку! АБО підйом на Ейфелеву вежу. Повернення до готелю. Ночівля.

  6 день Париж-Діснейленд. Сніданок. Виїзд у Діснейленд – на цілий день! Парк відпочинку та розваг. Діснейленд - це імперія добра, центр чарівної країни, створений уявою Уолта Діснея і втілений у життя. Нічний переїзд до Вроцлава.

  7 день Нюрнберг– Вроцлав. Факультативно: аквапарк “Palm Beach” в Нюрнберзі - це величезний аквакомплекс, який пропонує безліч водних розваг на відкритому повітрі і під дахом або прогулянка Нюрнбергом. Прибуття до Вроцлава – столиця Нижньої Сілезії. Місто розташоване на декількох островах, пов'язаних між собою понад 100 мостами. Розміщення в готелі. Ночівля.

  8 день Вроцлав-Перемишль. Сніданок. Виселення із готелю. Шлях додому! Прибуття до Перемишля. Посадка на поїзд Перемишль – Київ.

  9 день Київ. Прибуття у Київ.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх проходження - на рівноцінні.

  Вартість туру: Діти до 18ти років:   455 € + з/д 4370 грн. АБО 2950 грн. сидячі ІНТЕРСІТІ 2 класу  Дорослі після 18ти років: 490 € + з/д 4370 грн. АБО 2950 грн. сидячі ІНТЕРСІТІ 2 класу

  У вартість входить:  Проживання в готелях 2*-3* (ночівля в готелях у передмісті Парижу, Праги, Вроцлава) 2-3-4 містне розміщення, з усіма зручностями харчування: сніданки згідно програми екскурсійне обслуговування: Прага, Париж, Реймс з дипломованим гідом проїзд на потягу (купе або сидячі ІНТЕРСІТІ 2 класу) проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами оформлення виїзних документів. Супровід керівником по всьому маршруту.

  Додатково оплачується (до 18ти/після 18ти) (Бронювання за 3 тижні до виїзду):  Монмартр – 10€; кораблик по Сіні – 20€ АБО Вечірній Париж – 15€; Діснейленд – 125€   Аквапарк у Нюрнберзі «Palm Beach» – 25/35€ або екскурсія Нюрнбергом - 15€; Версаль – 25/35€ (сади окремо за бажанням 10€), Лувр – 15/20€ (другий заїзд Лувр на 5 день).

  У вільний час рекомендуємо: Ейфелева вежа 25€; Оглядовий майданчик Монпарнас – 20/25€. Додаткове харчування меню орієнтовно 13-17€ (за бажанням). Страховка по маршруту – 10€.

  Ціна

  445 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330