МІЛАН - «Гардаленд» - «AQUARDENS» - ВЕРОНА (авіа)

Милан
Верона
Верона
  Маршрут
  МІЛАН - «Гардаленд» - «AQUARDENS» - ВЕРОНА (авіа)
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Літо
  Канікули
  Тривалість туру
  ОЧІКУЄМО НА ВІДКРИТТЯ
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Італія
  Опис туру

  МІЛАН - «Гардаленд» - «AQUARDENS» - ВЕРОНА (авіа)

  Програма

  1 день Київ - Мілан Збір групи в аеропорту Бориспіль. Виліт в Мілан. Оглядова екскурсія по Вероні або Мілану. Оглядова екскурсія по Мілану. Екскурсія по головному місту північній Італії, столиця мистецтва і моди, огляд символу міста Міланського собору. А поряд розмістилися Північний Палац, Тріумфальна арка, кінна статуя короля Вітторіо, Королівський палац, а також гордість Мілана і перлина світу - «Ла Скала» - найвідоміший оперний театр всіх часів і народів, прославлений Россіні й Белліні, Верді й Пуччіні, Карузо і Каллас .... Поселення в готелі.

  2 день Мілан - «Гардаленд» Сніданок. Виїзд в Парк розваг «Гардаленд»: парк вважається найпопулярнішим в Італії парком розваг: гірки, атракціони, гойдалки, каруселі та інше, що сприяє хорошому проведення часу для дітей. Розміщення в готелі в районі Верони. Ночівля.

  3 день Верона Сніданок. Виїзд на озеро Гарда - найбільше озеро в Італії, розташоване поблизу південного підніжжя Альп, озеро славиться своїми мальовничими краєвидами, і численними курортами, розташованими на березі. Відвідування термального парку «Aquardens» найбільший термальний парк Європи (60 000 квадратних метрів): унікальний комплекс, що складається з 5 озер з'єднаних між собою термальними річками за якими кожен відвідувач може подорожувати по термальному парку, кілька печер, а також сауни всіх різновидів. Для дорослих оздоровчі процедури водою насиченою, йодом, бромом, а також мінеральними солями. Розміщення в готелі. Ночівля.

  4 день Верона - Мілан Сніданок. Оглядова по Мілану або Вероні. Пішохідна прогулянка по Вероні, міста сонета Шекспіра «Ромео і Джульєтта» тут ви можете побувати в будинках всім відомих персонажів, також побачити знаменитий балкон Джульєтти й зануриться у світ знаменитого роману. Виїзд в аеропорт. Прибуття в аеропорт «Бориспіль».

  Вартість туру: 390 євро + авіаквиток + страховка 7 € У вартість входить: Проживання & харчування: 3 * / сніданок, 2, 3-місні. Розміщення. Оформлення виїзних документів, медична страховка.

  Додатково оплачується: Вхідні квитки та екскурсії: Гардаленд -45 €, Aquardens 35 €, Верона - 20 €, Мілан 25 €. Обіди-вечері 12-14 €.

  Ціна

  390 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330