МІЛАН - «Гардаленд» - «AQUARDENS» - ВЕРОНА (авіа)

Милан
Верона
Верона
Маршрут
МІЛАН - «Гардаленд» - «AQUARDENS» - ВЕРОНА (авіа)
Тип туру
Автобусні тури для школярів
Тривалість туру
4 дні
Транспорт
Автобус
Залізна дорога
Країни
Італія
Опис туру

МІЛАН - «Гардаленд» - «AQUARDENS» - ВЕРОНА (авіа)

Програма

1 день Київ - Мілан Збір групи в аеропорту Бориспіль. Виліт в Мілан. Оглядова екскурсія по Вероні або Мілану. Оглядова екскурсія по Мілану. Екскурсія по головному місту північній Італії, столиця мистецтва і моди, огляд символу міста Міланського собору. А поряд розмістилися Північний Палац, Тріумфальна арка, кінна статуя короля Вітторіо, Королівський палац, а також гордість Мілана і перлина світу - «Ла Скала» - найвідоміший оперний театр всіх часів і народів, прославлений Россіні й Белліні, Верді й Пуччіні, Карузо і Каллас .... Поселення в готелі.

2 день Мілан - «Гардаленд» Сніданок. Виїзд в Парк розваг «Гардаленд»: парк вважається найпопулярнішим в Італії парком розваг: гірки, атракціони, гойдалки, каруселі та інше, що сприяє хорошому проведення часу для дітей. Розміщення в готелі в районі Верони. Ночівля.

3 день Верона Сніданок. Виїзд на озеро Гарда - найбільше озеро в Італії, розташоване поблизу південного підніжжя Альп, озеро славиться своїми мальовничими краєвидами, і численними курортами, розташованими на березі. Відвідування термального парку «Aquardens» найбільший термальний парк Європи (60 000 квадратних метрів): унікальний комплекс, що складається з 5 озер з'єднаних між собою термальними річками за якими кожен відвідувач може подорожувати по термальному парку, кілька печер, а також сауни всіх різновидів. Для дорослих оздоровчі процедури водою насиченою, йодом, бромом, а також мінеральними солями. Розміщення в готелі. Ночівля.

4 день Верона - Мілан Сніданок. Оглядова по Мілану або Вероні. Пішохідна прогулянка по Вероні, міста сонета Шекспіра «Ромео і Джульєтта» тут ви можете побувати в будинках всім відомих персонажів, також побачити знаменитий балкон Джульєтти й зануриться у світ знаменитого роману. Виїзд в аеропорт. Прибуття в аеропорт «Бориспіль».

Вартість туру: 390 євро + авіаквиток + страховка 7 € У вартість входить: Проживання & харчування: 3 * / сніданок, 2, 3-місні. Розміщення. Оформлення виїзних документів, медична страховка.

Додатково оплачується: Вхідні квитки та екскурсії: Гардаленд -45 €, Aquardens 35 €, Верона - 20 €, Мілан 25 €. Обіди-вечері 12-14 €.

Ціна

390 євро

менеджер: Кирило Стаучан

kirill@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)